בגלל סיבה הזו לא צריך להתלבט בבחירת פרגולות אלומיניום | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בגלל סיבה הזו לא צריך להתלבט בבחירת פרגולות אלומיניום

פורסם בתאריך 05/30/2018 ע"י noa sabag בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 494 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

  אם נבחן את היתרונות מול החסרונות של כל פרגולה לפני שנבחר בפרגולה הרי שנגלה עד מהרה כי פרגולות אלומיניום עדיפות על פני כל סוג אחר של פרגולה. היתרונות גוברות על החיסרון היחידי שהוא עלות ראשונית יחסית גבוהה. מבין היתרונות נגלה כי פרגולות אלומיניום עמידות לאורך שנים, קלות התקנה, אין צורך בטיפול ומגוון סגנונות שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית שלנו.

אל תתבלבלו, לפרגולות יש ייעוד לכל צורך
כאמור יש סוגים רבים של חומרי גלם לבניית פרגולות אולם פרגולות אלומיניום עדיפות על כולם מהסיבה שהיחס בין עלות לתועלת עצום. בנוסף גם לפרגולות אלומיניום יש סוגים וסגנונות שאותם צריך להתאים לצרכים שלנו ומיקום ההתקנה שלהם, מבין סוגי הפרגולות נמצא פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות על עמודים ופרגולות צמודות קיר, אך אין זה משנה איזו פרגולה בניניו מה שבאמת יבדיל בין הצללה אחת לשנייה הוא סוג הקירוי שנפרוש ממעל:

קירוי להצללה בלבד - סוג קירוי זה מתאים לקיץ.
אולי זו הפרגולה הנפוצה ביותר, אין לה כיסוי שמונע חדירת מים אבל יש סרגלי הצללה שמונעים מהשמש לחדור מבעד.
קירוי אטום - קירוי מלא זה מתאים לכל עונות השנה.
את גג הפרגולה מכסים לוחות למניעת חדירה של מים, בזכות קירוי זה ניתן להשתמש בפרגולה לאורך כל ימות השנה ללא קשר לשמש או גשם.
קירוי מווסת - הצללה הניתנת לשינוי.
שיטת קירוי זו של פרגולות אלומיניום מאפשר לנו ליהנות ממגוון רמות של הצללה, על ידי הסטת הקירוי נוכל למנוע או לאפשר חדירת אור שמש ואוויר ממעל.
קירוי מווסת ידני - הצללה הניתנת לשינוי.
סוג קירוי זה בדומה לקירוי המווסת גם מאפשר שינויי זוויות של סרגלי ההצללה אולם כאן ניתן לשנות את הזוויות בעזרת מנגנון מכאני ידני (מנואלה).
קירוי מווסת ממונע - הצללה הניתנת לשינוי
קירוי זה של פרגולות אלומיניום הינו דומה לקירוי המווסת רק שהפעם יש מנוע חשמלי שבעזרתו ניתן לשנות את רמת ההצללה.

בחירת הקירוי או נכון יותר לומר סוג הקירוי חשובה מאוד, בחירה נכונה תאפשר לכם שימושיות גבוהה והנאה מהפרגולה שלכם ואילו בחירה שגוייה תגרום לכם למורת רוח. מומלץ להתייעץ לפני הבחירה עם חברים או מכרים שהתקינו פרגולות על מנת לקבל חוות דעת ולהבין מה היתרונות והחסרונות.
את מי מהחברות השונות תבחרו לבניית הפרגולה שלכם?
בחירת חברת להתקנת הפרגולה היא קשה מאוד ומחייבת בדיקה יסודית של בעלי המקצוע. מומלץ לקבל המלצות ואף לגשת ולראות עבודות בפועל. אל תחששו לשאול שאלות לגבי סוג הפרגולה שבחרו, השיקולים לבחירה ומה רמת השירות שאותו בעל מקצוע נותן. בנוסף עליכם לוודא מה האחריות כוללת, מה היא מקיפה ולאורך כמה זמן? אמנם פרגולות אלומיניום אינן מתבלות אך עדיין שירות ואחריות נדרשים

אודות noa sabag

נועה סבג

noa sabag

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר