ביטוח לרכיבה על סוסים וביטוח חוות סוסים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ביטוח לרכיבה על סוסים וביטוח חוות סוסים

פורסם בתאריך 04/18/2018 ע"י גיל אנגלמן בקטגוריה ביטוח | צפיות: 513 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ביטוח סוסים, ביטוח חיות מחמד

"הגיע הזמן ללכת לרכוב על סוסים", אתם בוודאי אומרים לעצמכם – ובצדק: שכן מדובר באחת החוויות המהנות והמעצימות ביותר שיכול אדם לבקש לעצמו. רכיבה על סוסים היא דבר נהדר ויחד עם זאת, לא כל אחד מנוסה בכך, שכן רובנו לא מבצעים פעילות זו מדי יום. לכן, לכל מקרה שלא יהיה, כדאי לוודא שיש ביטוח לסוס שעליו רוכבים ולחוות הסוסים עצמה. מדוע זה רצוי? להלן פירוט על כך.

מבטחים את הצד השלישי – שהוא בעצם אתם

אחד הביטוחים החשובים ביותר בחוות סוסים הוא ביטוח צד ג – ביטוח אשר מגן ומכסה את האנשים אשר נמצאים בחוות הסוסים, ואינם עובדים בה, כלומר- אתם, וכל מי שמבקר בחוות הסוסים בכל רגע נתון למעשה.

ביטוח צד ג מאפשר למי שנפגע חלילה, בזמן שהותו בחווה, לתבוע פיצוי על הנזק שנגרם לו. זה יכול להיות, אגב, גם נזק לרכוש ולא רק נזק פיסי או נפשי. אם התפרעות של סוס הביאה לנפילת הטלפון ולניפוצו, למשל, תוכלו לתבוע את החווה על הנזק ולקבל כספים מהביטוח. אם, חלילה, אותה התפרעות הביאה לפציעה של אדם מסוים, על אחת כמה וכמה; ביטוח חוות סוסים יספק לכם את המענה המתאים.

ואם הסוס הוא שלכם? מדוע ביטוח צד שלישי לסוסים הוא חובה בחלק מחוות הסוסים:

לבעלי סוסים אשר הסוס שלהם נמצא גם הוא בחווה (למשל: חווה שיש בה פנסיון והסוס נשאר בו בחלק מהזמן) יש לעיתים חובה להזמין ביטוח סוסים על הסוס השייך להם ספציפית. ביטוח חוות סוסים לרוב לא יכלול את הסוסים בבעלות הפרטית, או שיציע כיסוי חלקי בלבד ובעלי הפנסיון עקב כך מחייבים את כל בעלי הסוסים להציג ביטוח מתאים.

כאשר רוכשים ביטוח סוסים, ניתן להוסיף כיסויים למקרים הבאים: מוות הסוס או גניבתו, ביטוח עבור הוצאות רפואיות בבתי חולים וטרינרים, ביטוח אובדן יכולת רכיבה על הסוס עקב מחלה ועוד. חשוב לציין שכאשר אתם נפצעים ברכיבה על סוס ששיך לכם – לא תוכלו לתבוע את ביטוח צד ג' של הסוס, בכדי לתת מענה במקרה זה יש לרכוש ביטוח תאונות אישיות עם כיסוי לפעילות מסוג רכיבה על סוסים.

בשורה התחתונה, ביטוח חוות סוסים וביטוח לסוסים עצמם הוא עניין חשוב מאוד לכל הצדדים. בעלי החווה יכולים להיות רגועים ולדעת שהם מכוסים מפני כל תביעה כמעט. כך גם הרוכבים השוהים בחווה למטרות ביקור ורכיבה -יודעים כי הם מבוטחים ומכוסים לכל מקרה שלא יהיה, כך כולם יוכלו להתמקד בהנאה הצרופה שמגיעה עם פעילות הרכיבה מבלי לדאוג לדברים לא נעימים.

 

אודות גיל אנגלמן

גיל אנגלמן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר