מסתננים עליך - שמשון | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מסתננים עליך - שמשון

פורסם בתאריך 04/08/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 636 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, התחזקות הימין, אקזיט מקורי ישראלי, הסדר עם האו"ם, הליכוד, פרופסור קמיל פוקס, פרשת המסתננים, נציבות האו"ם, מתנגדי הגירוש, התנהגות חברתית פוליטית

הזיגזג בקשר לפליטים – בלי לבדוק, בלי לראות שני צעדים קדימה, דוגמא למנהיגות לא טובה, לא נכונה לפזיזות יתר.
חזרה מהחלטה חפוזה – היא במקומה, אך לא תמיד יכולה לתקן את ההליך, אך טוב שנעשתה ומהר.
אקזיט ישראלי מקורי – פשלה ועוד פשלה מחזקת את הימין וראשה.
התופעה של התחזקות הימין, למרות כל הפרשיות, החקירות, גילוי השחיתות, היא תופעה חברתית פסיכולוגית שהיא בסיס לחקר תופעת ההתנהגות חברתית פוליטית.
התבטאות אקראיות כמו של קובי מידן, גרבוז, קוטלר או הצ'חצ'חים של טופז ז"ל, הביאו לתופעת בומרנג בדעת הקהל.
יש אירועים, מעשים ופרשיות, שמאחדים, למרות זעקות שבר של פיצול, פגיעה, ואובדן ערכים.
הזיגזג בדעות – זה לא תמיד רע בסוף
הזיגזג של נתניהו בקשר לפליטים, היא דוגמא למנהיגות לא נכונה, להחלטות פזיזות ,ללא שיקול דעת ובדיקות רקע והשלכות. העובדה שנציבות של האו"ם החליטה להתערב והגיע להסכם עם מדינות אירופה לקליטת פליטים זה צעד חיובי. אבל למהר לחתום ואחרי כמה שעות להקפיא זה מהלך שלילי. ברור שלהשאיר את כל המסתננים זה לא פתרון להגיע להסדר עם האו"ם זה מאוד רצוי אבל השארת מסתננים צריכה להיות מזערית ,תוך הוצאתם מדרום תל-אביב ופיזורם בצורה מושכלת במקומות אחרים הזקוקים לעובדים. צריך להראות לעולם שאנו קולטים אבל לפי יכולתינו. לגבי היתר צריך לעמוד בתקיפות על גירושם ולדאוג למנוע כניסת מסתננים חדשים. נתניהו כשל בניסיון לפתרון מהיר -אך לא מאוחר לתקן ולהחזיר את האוטובוס חזרה לכביש. ובמקביל השמאל צוהל והימין מתחזק ומברך -ושוב חזרנו לפוליטיקה השוטפת והמייגעת.
אקזיט מקורי ישראלי
אקזיט ישראלי מקורי...מקור למחקר של, פסיכולוגים...כלכלנים ומעצבי דעת קהל והפטנט הייחודי היהודי איך פשלה ועוד פשלה מגבירה את כוחה של הממשלה וראשה. לפי התקשורת וכותרות העיתונים נתניהו יצא חבול ומוכה מפרשת המסתננים וקיבל כרטיס אדום. המהדרין שבין השמאל הנאור הליברלי אוהב האדם המסתנן לגבולותינו ממדינות מוסלמיות אוהבות ציון וירושלים... הוציאו דגל שחור כמו בים סוער....והנה... הנה הפלא ופלא ,בא סקר חדש של פרופסור קמיל פוקס בערוץ 10 האהוב על נתניהו ונותן לליכוד באמצע הסערה...32, מנדטים כאשר לפיד וגבאי בצלילה בכיוון ההפוך. מכאן, אולי זיגזג או פשלה אחת או שניים והליכוד מגיע ל-40, ואני אומר משוגעים תרדו מגג האופוריה תלמדו מאלה שמתביישים להיות ישראלי תפסיקו לאכול קש וגבבה... לעלות לקברי צדיקים, לנשק מזוזות בבוקר ולהרביץ בבתי מלון להשתולל במטוסים לבקש שוקולד כדי לזרוק על הדיילות....ואחרי הדברים האלה לרוץ ולהצביע...רק ביבי. נמאס...הגיע העת להחליף את העם ולחזור לאופציית אוגנדה ....אידי אמין ואנטבה . ולסיכום ביניים...אם יש החלטה על גירוש, תבוצע מיד...עם פשלה או בלעדיה וטובה שעת פליט, קודם. וכל יפי הרוח מלאי החמלה, ינהרו לדרום תל אביב במבצע, אמץ פליט, לביתך ונתת למצפונך המיוסר והמיותר לנוח.....ובכן יש מספיק חומר למחקר אקדמי ונראה מי ירים את האקזיט, במקום לבקר ולקטר.

נציבות האו"ם לפליטים – הבינה לבסוף
זה מהלך חיובי מצד האו"ם, להכנסת לסוגיה ולנסות לפתור אותה ולא להשאיר את הפליטים להחלטת ישראל לבדה. ברור שחייבים להוציא מכאן את המסתננים, שמא יתבססו, יתחתנו, וככל שהזמן יעבור, יכולת ההוצאה הולכת וקטנה.
רוב מסתנני העבודה, הם ממוצא מוסלמי, שלא מוסיף למשקל השיקולים להימצאותם בארץ, ויש לפעול בסוגיה מהר ובנמרצות ולכל יפי הרוח, מתנגדי הגירוש – ממליץ לאמץ פליט בביתם ולנסות לעזור לו להקשות על תושבי דרום תל-אביב.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר