פרשת השופטת והתובע – ועוד... | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרשת השופטת והתובע – ועוד...

פורסם בתאריך 03/02/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 384 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, פרשת גרסטל, מערכת השפיטה, רשות אכיפה, פרשת משפחת נתניהו

השופטת נאה וחסודה – עם איפון מודרני מתכתבת עם חוקר/תובע שמלא בניירות ערך ובעיקר בערך עצמי – משבש, מתאם, מנחה שופטת על ימי מעצר על סיכום מתווה. ורק חסר שינחה גם על התוצאה הסופית.
שופטת נאה למראה – עם התנהגות קלוקלת שלא הבינה עד עתה מה תפקידו של שופט מה זה אובייקטיביות, שמירה על כבוד המקצוע, כבוד המערכת, שמירת דיסטנס.
שופטת מלאה תשוקת עבודה שמוותרת על שנת שבתון ובאה כדי לעשות מעצר צדק על אף תנאי לשכה קשים ולא סבירים.
כנ"ל תובע – מרשות אכיפה, שגם לא השכיל להבין את הגבול בין פרוצדורה, טכני, למהות התערבות תיאום פסול.
שניהם לא מתאימים למערכת.
מי צריך ראיות והוכחות כשיש חברים.
איפה שקספיר שיכריז משהו רקוב בממלכת אכיפת החוק.
התפתחות דרמטית עצובה במשפחת נתניהו – קיה.
המלצות לסיום הפרשה – אם לשופטת יש שכל, עליה להתפטר מיוזמתה וכנ"ל התובע צריך לעזוב את המערכת. הפרשה הזאת תרדוף אותם – ואם הם רוצים להתחיל פרק ב' במקום אחר – זאת ההזדמנות.
מי צריך ראויות והוכחות – כשיש חברים
רבותי...מי צריך ראיות מי צריך עדים עובדות......העיקר שיש חברים. ואם לעשות את זה ציורי בנוסח וויליאם טל קודם יורים חיצים אחר כך רצים לסמן מטרה.....לפני כמה ימים כתבתי כד כמה אפשר לרדת נמוך....ואז מגיעה שופטת צעירה נאה בלונדינית תמימה וחסודה למראה ומוכיחה שאפשר לרדת נמוך יותר מהנמוך ואני חשבתי שבהיותי בים המלח הגעתי לטופ של הנומך מינוס 400, באים שניים ממערכת אכיפת החוק ומטיחים לי בוץ בפנים. אז אל תתפלאו שיזרקו בוץ מים המלח על מערכות החקירה והשיפוט על האמון במערכת השפיטה ראה גם פרשת גרסטל .....חיות שנותנות חיות לקונספירציות. והוא שאמרתי לא מזמן כאשר חושבים מפרשנים ומקווים שהנה נתניהו הסתבך בא איזה טיפש או טיפשה ומציליהו מידם. בינתיים השופטת הושעתה עד להוצאתה מהמערכת כדי שתוכל לעבוד בבית על פוזה של הפתעה והחוקר כדי לשדרג את המסרונים.
השופטת והתובע – עליהם להתפטר
פרשת השופטת והתובע. אם לשופטת יש שכל הגינות והבנת הנקרא והמעשה היא צריכה להודיע מהר על התפטרות תוך לקיחת אחריות על התנהלות שגויה ולא ראויה. אם לא.....ירדו לחייה ירמסו את כבודה ואת אישיותה והיא תצטער שלא פרשה מיד. .......באשר לתובע.. אם הוא מצהיר שזה נוהג מקובל והוא מציג עשרות מסרונים מאז החלה החקירה הוא מוכיח בעליל שהוא לא מבין את תפקידו ומהות היותו תובע והוא לא מתאים לתפקיד כמו השופטת שלא מתאימה לשיפוט. שניהם לא הבינו מה זה להיות שופט או תובע. ולחשוב שהתובע היה מועמד של הנשיאה חיות לרשם בבית משפט שזה תפקיד שיפוטי . ממש מפתיע ומרתיעה. רבותי .....את זה אומר לכם אדם שהיה במערכת ובתחום הפלילי 45 שנה. גם אם יוחלט על עבירה אתית בלבד הכתם וריח הפלילים של שיבוש תיאום התערבות לא הולמת לא יעזרו ולא ייעלמו. ואם באמת זה הנוהל שבשגרה כמה עשרות תיאומים היו בעבר כלפי אזרחים מהשורה. מי שירט את המסרונים ומסר אותם לכתב צריך לקבל את אות שירות מערכת המשפט לשנת 2018.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר