ישראסטורג׳ - שירותי אחסנה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ישראסטורג׳ - שירותי אחסנה

פורסם בתאריך 01/19/2018 ע"י Daniela Liberkaz בקטגוריה אומנות | צפיות: 749 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מחסנים להשכרה, מחסן להשכרה, אחסון תכולת דירה, שירותי אחסנה, אחסון, אחסנה, הובלה,

חברת ישראסטורג' (ISRASTORAGE). יש צורך להציג את עצמנו באופן מפורט יותר. אז כמה מילים על החברה: מה אנחנו עושים ואיזה שירות מספקים.

הכל מאד פשוט. אנחנו מציעים שירותי אחסנה לכל סוגי הדברים שלכם. במוקדם או במאוחר כולנו נתקלים בצורך לאחסן את חפצינו האישיים במקום כלשהו לזמן מה. המצבים יכולים להיות שונים ומשונים 1. נגמר חוזה השכירות והחדש עוד לא התחיל. 2. אתם משכירים למישהו את הדירה. 3. נוסעים לחו"ל עקב הצעת עבודה. 4. יש עודף פריטים בבית. 5. עושים שיפוץ. 6. עונת הגלישה נגמרה והגלשן תופס הרבה מקום סתם. 7.הרבה מסמכים וניירת במשרד ומעט מקום. 8. יש לכם עסק קטן יש צורך במחסן. וכן הלאה אין ספור סיבות ואפשרויות כמו אחסון תכולת דירה, אחסון מסמכים, מחסן בהשכרה, שירותי אחסנה, שירותי מחסן וכו'

חברת אחסנה ישראסטורג' (ISRASTORAGE) מציעה שירותי אחסון ייחודים ואתם משלמים רק עבור השטח שהחפצים שלכם תופסים במחסן לא פחות ולא יותר. ואין צורך לקנות קופסאות קרטון בשביל הפריטים הקטנים. אין צורך להזמין הובלה. אנחנו נביא אליכם את ארגזי האחסון הבטוחים שלנו מפלסטיק המכילים 60 ליטר וגודלם 60*40*40 ס"מ ותוכלו לארוז את הדברים שלכם בעצמכם או שנוכל גם לעזור אם תרצו. לאחר שתסיימו לארוז השליח שלנו יגיע אליכם, יצלם את הדברים הארוזים בארגז מלמעלה, יחתום את הארגזים ויאסוף לאחסנה. לאחר מכן באזור האישי שלכם באתרינו באינטרנט תוכלו להוסיף ולרשום מה נמצא בכל ארגז. ארגזי האחסון מוגנים בפני לחות, אינם מתקמטים, לא נשברים בקלות ולא מתעקמים. החפצים שלכם יהיו שמורים היטב ובטוחים. אם יש לכם פריטים שלא נכנסים לארגז כמו רהיטים, טלוויזיה, מכונת כביסה אנחנו נארוז ונאסוף אותם גם כן בשבילכם ונאחסן. כשאתם מזמינים שירות זה העלות עבור ההובלה היא מינימלית יחסית להובלה רגילה. במילים אחרות אתם משלמים עבור אחסנה בארגזי אחסון ואחסון פריטים בגודל בינוני בהיקף ושטח מדויק שהם תופסים.


החפצים שלכם מאוחסנים במחסן מקצועי מאובטח ובטיחותי. אם אתם צריכים משהו מהדברים שלכם בחזרה – אנחנו מחזירים תוך 24 שעות לכל כתובת שתבחרו בתוך אזור השירות שלנו. ניתן לעשות הזמנת החזרה בטלפון או ישירות באתר.

החברה שייכת לסוג שירותי אחסנה שנקרא בעולם – valet storage , concierge storage.
אנחנו הקמנו את החברה לפני כשנה והיום נהנים משירותינו לקוחות מחיפה ועד ראשון לציון, ירושלים, תל אביב, הרצליה, כפר סבא וערים אחרות במרכז וצפון הארץ. אנחנו עובדים עם סוחרים, משרדים, עסקים קטנים וכמובן לקוחות פרטיים. בבעלותנו מספר רכבים, מחסנים, אבזור אחסנה ואתר ברשת המכוון ומתואם לנוחות הלקוח, ניתן לבצע בו גם הזמנה וגם לבצע תשלום עבור השירותים. אנחנו מכבדים כל סוגי התשלום האפשריים עבורנו ונוחים עבורכם. יש לנו שעות עבודה אבל הטלפון שלנו זמין תמיד בשבילכם. אנחנו נחזור אליכם. אנחנו מדברים ועובדים בעברית, אנגלית, צרפתית ורוסית.

אודות Daniela Liberkaz

ליברקז ד.

Daniela Liberkaz

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר