אוסלו מת – הפעם סופית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אוסלו מת – הפעם סופית

פורסם בתאריך 01/17/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 401 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, הסכם אוסלו, נאום אבו-מאזן בועידת אש"ף, ח"כ אורן חזן, הצרת בלפור, גבולות 67, תוספת 5000 ש"ח לשרי הממשלה

נאום אבו-מאזן בוועידת האש"ף הראה בצורה ברורה, למי שהיה צריך לדעת ולהבין, שמדובר בעראפת מחופש ובתפישה שמתה מזמן, אך היו פוליטיקאים בישראל שעשו לה מדי פעם החייאה מלאכותית.
ההתקפה על הנשיא טראמפ – הקפיצה לאבו-מאזן גם את הפיוז הציוני, אותו ניסה שנים להסתיר מאחורי עור השועל שעטה על הגוף של זאב ערבות.
אבו-מאזן מכחיש השואה, הוכיח שלא ההסדר עם ישראל, לא גבולות 67 או 48 יספקו אותו ושכמותו, אלא ביטול "הצהרת בלפור" שהיה הבסיס להקמת מדינה יהודית עצמאית וריבונית בארץ ישראל.
"אוסלו – הסוס המת
נאום אבו-מאזן, אוסלו מת. הבעיה -שאוסלו היה מת כבר שנים רבות ומה שנשאר מההסכם היתה הכותרת בלבד וכמובן העיר אוסלו כיעד תיירותי מוצלח ומהנה. ההתקפה הבוטה על טראמפ והציונות, היתה למעשה חזרה של אבו מאזן על טענתו הבסיסית כנגד הצהרת בלפור מ-1917 שהיווה בסיס למתן לגיטימציה לשאיפה של העם היהודי להקמת מדינה יהודית בארץ ישראל. כלומר: כל אלה שהאמינו והטיפו להגיע להסדר עם המנהיג הפלשתיני המתון התברר שמדובר במכחיש שואה שלא זנח את משנתו כלפי היהודים והציונות ושלא גבולות 67 או 48 הם מטרתו אלא ביטול הצהרת בלפור מ-1917 על כל המשתמע מכך. ההתקפה על הצהרת הנשיא טראמפ אותה הגדיר "כסתירת המאה" מאפשרת לפלשתינים לכונן טכס חדש בשם "נכבת טראמפ" ואנו מברכים אותם בהצלחה.
וברגע האחרון:
התפתחות דרמטית באילת
התפתחות דרמטית בליכודיאדה באילת. ח"כ אורן חזן הצהיר שיתמודד על ראשות הליכוד כי זה, הזמן של הצעירים. כל מבקרי המועדונים קאזינו, בארים וכו' משפשפים ידיים בהנאה ומצפים שהשיבה מהודו תביא בכנפיה גל חדש, של שמועות כולל קלטת חדשה על מעללי יאיר, בתקופת ריתוק הבית שהוטל עליו כעונש, חינוכי ושירות, במועדון קשישים משך חודש כולל התנזרות ממין.
תוספת 5000 ₪ לשרי הממשלה – תיק 5000 לכל השרים
ההחלטה על תוספת של 5000 ש"ח לשרים בזמן הזה, הוא עיתוי לא מוצלח והחלטה מנקרת עיניים ולא מוצלחת פוליטית ומעשית. אם רצו להעלות את שכר השרים מעל חברי הכנסת זה נשמע הגיוני אבל למה לא ב-1000ש"ח ? כאשר סביב גועשת ורועשת החברה -עם נכים ,קשישים, ניצולי שואה, מפוטרים, ומאידך תוספות פראיות בתקציב לגופי קואליציה למיניהן לא נראה טוב לא נשמע טוב ולא מריח טוב. מי שהיה צריך להתערב ועדיין לא מאוחר זה נתניהו, כחלון וכמה מהשרים הבכירים בעצמם. דוגמה אישית של המנהיגות היא סממן חשוב של שלטון הגון וצודק.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר