2018 – עברנו את הסופה אז נעבור... | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


2018 – עברנו את הסופה אז נעבור...

פורסם בתאריך 01/13/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 425 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, אבטחת ילדי ראש הממשלה, חוק המרכולים, יאיר נתניהו, טייקונים, רשתות חברתיות, גורמי הבטחון

אבטחת ילדי ראש הממשלה. מי שקובע ומחליט - השב"כ וועדה מיוחדת והאגף לאבטחת אישים.
גבולות האבטחה – מקומות, שעות, בידי האחראיים על האבטחה, כולל סיורים ליליים בבארים.
חוק המרכולים – עבר בקושי ברוב של קול אחד ולמעשה פרט לשינויים קלים, לא משנה את הסטטוס קוו – לאמור המצב שהיה עד היום.
החוק – חוב כבוד לשלמות הקואליציה.
להזכירכם אוסלו ב' – עבר ברוב של שני קולות שנקנו במשרות ומכונית וולוו, בנושא האקוטי פוליטי שתוצאותיו אנו נושאים הפצעים עד היום.
קלטות יאיר נתניהו וחבריו הטייקונים, מתברר שיאיר כבני דורו, בעל אמצעים, בליין, חרמן לא קטן עם פה גדול אחרי כמה צ'יסרים.
לא לשכוח ולא להבהל – גם אלוף מכובד בצה"ל נראה מבלה במועדון חשפנות וניצבי משטרה עשו זאת בזמן כהונתם במשרדיהם.
הנסיך הג'ינג'י האנגלי – היה פרא אדם ובליין לא פחות ואולי יותר מיאיר וחבריו, ועשה בושות לא קטנות לארמון בקינגהאם.
הפתרון למצוא ליאיר עבודה + גב' מרקל כדי שיוכל להרגע ולהתיישב ועד אז לקבל ייעוץ פסיכולוגי בבית בהנחה או אשרם בהודו על בסיס שתיקה.
התקשורת חוגגת עם הקלטות – לא בגלל ההתנהגות והשפה הבוטה של יאיר, אלא האפשרות "לעקוץ" ולתקוף את ראש הממשלה והם ירדו מתחת לחגורה.
ולסיום 2017 – מי ישראלי בעיניך – פרופיל להרכבה.
אבטחת ילדי ראש הממשלה
אבטחת ילדי ראש הממשלה. השב"כ : לא צריך לאבטח, אבל מי שקובע הם גורמי הבטחון והגוף לאבטחת אישים. כאשר ברשתות החברתיות של חמאס חיזבאללה מופיעים ילדי ראש הממשלה מסומנים כמטרות ירי, תוציאו מסקנות בהתאם. אני מסכים עם השב"כ ואלה הטוענים שלא צריך לאבטח אבל יש לי שאלה מי יתן את הדיו או יקח אחריות במקרה של חטיפה או, פגיעה. האם זה הגיוני שהילדים יהיו במעצר בית מתמשך במהלך כל הקדנציות, אבל לגבי טיול אחרי צבא זה הגיוני שעלות האבטחה תהיה על חשבונם ולא על המדינה. ולא לשכוח אנו מדינה במלחמה עם הטרור סביב לנו ולכן האמצעים בהתאם.
הקלטות בסתר של התנהלות גלויה ולא נעימה
הקלטות של יאיר נתניהו. מתברר שהילד שובב, בליין לא קטן עם חבורה של בני טייקונים אוהבי מועדוני סטריפטיז ונערות ליווי. הרמזים התכופים שהיו בתקשורת יכול להיות שהופרכו עם העינטוזים של נערות הבארים. בעניין הכסף הוא-הולך בעקבות המשפחה ומשאיר את הארנק בבית תמורת הסעה ואבטחה חינם. הטענה שמאבטחים והסעה על חשבון המדינה לא לבארים אולי נכונה אבל עם השב"כ או וועדת השרים המאשרת קובעת אין לבוא בטענה לילדים -.מבט נוסף על האירועים אפשר גם מזווית אחרת -יאיר השובב החליט לצאת מהבית למועדוני חשפנות בצורה בולטת בתקווה שזה יתפרסם שהוא בליין חרמן ועדיף שירמזו לכיוון זה. לגוף הנושא יש מקום לדרוש מילדי ראש הממשלה ושריו התנהגות מכובדת בהתאם למעמדם. והרי הצעתי ללו"ז של ילדי המובילים: פעם בשבוע משחקים שח, פעם הרצאה על צ'כוב, פעם ספורט והיתר בילוי בחיק הטבע. מי שסובל מכל המהומה התקשורתית זה ביבי, שבמקום לפנות זמן איכות למדינה, צריך להגן על המשפחה וילד עם פה גדול.
פרופיל הישראלי של שנת 2017
מי ישראלי בעיניך: פרופיל לקראת 70 שנה למדינה (ללא קשר לעדה, מעמד השכלה). להלן חלקי הפאזל - נא להרכיב: חוצפה, תקיפות, לא רוצה להחשב כפראייר, נדחף, ממהר, לא מנומס, היה בקרבי, עבר להייטק, מחפש את העתיד בחו"ל, חברים, מילואים, כשיש מלחמה או מצב חירום, רץ לכל המטוסים כדי להגיע לארץ למילואים, ליחידה לחברים. בזמן הפנוי מקטר מילל, הולך מדי פעם להפגנות, אם יש הופעה בחינם, עושה מהומות במטוס בעניין השוקולד או משתולל בבית מלון כי לא קיבל חדר לבריכה. ניתן לזהות ישראלי בקלות בחו"ל לפי הלבוש, התנהגות, נימוסים. רעשנות וכאילו חברמניות במרכזי קנייה או טיולים מאורגנים בעל אוריינטציה פוליטית שלפעמים בולטת או בולטת מדי, אך מעל לכל השפה הזרה השוטפת, הקול הרך והעדין וההופעה האלגנטית. קחו אוויר והרכיבו את הפרופיל שלכם לקראת שנת ה-70 שיומלץ לפוסטר.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר