איזו גדר תתאים להתקנה בחניון? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איזו גדר תתאים להתקנה בחניון?

פורסם בתאריך 01/08/2018 ע"י שרון שר בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 376 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: גדרות אלומיניום

כאשר נדבר על חניות בחניונים, לא בהכרח נדבר על חניונים ציבוריים גדולים. ישנן המון חניות משותפות לבניינים ולא תמיד המכונית מוגנת לחלוטין בשעה שחונה מפני נזקים ופגיעות העלולים להיגרם לה על ידי פגיעה ממכוניות אחרות. ישנן כל מיני אופציות שונות שבאמצעותן ניתן לייצר הפרדה טובה ואיכותית בין מכוניות, אחת כזו שתחזיק לאורך זמן ותוכל לעמוד בפני מכות ופגיעות. לא פעם כאשר אנשים מנסים לחנות את רכבם בחניה קטנה מדי או שמכונית אחרת חוסמת להם את שדה הראייה, הם עלולים להיתקע בטעות ברכב אחר. בדיוק עבור מטרה זו ישנן גדרות ופתרונות שונים שיכולים לפתור את הבעיה הזו. גודל החניות הפרטיות כמעט באופן גורף מסומנות, הרי החניה מגיעה יחד עם הדירה אך לצערנו לעתים נפגוש באנשים שפחות מכבדים את החניה הפרטית ולכן נצטרך למצוא פתרון שישמור על הפרדה בין הרכב שלנו לרכב אחר. רוחב החניה הסטנדרטי הוא 2.4 מטרים אך לא תמיד ישנו מקום נוסף בין החניות עצמן שמייצרות טווח סטייה מינימלי.
פתרונות יעילים ליצירת הפרדה
אם בחניה שלכם לא קיים מרווח סטייה והרכב כמעט תמיד נמצא בסכנה, ישנן כמה אופציות שתוכלנה לסייע לכם לייצר את ההפרדה וההגנה הדרושה למכונית שלכם:
עמודי פלסטיק - על מנת להפריד את שטח החניה שלכם משטח חניות אחרות, תוכלו להתקין בין 4-8 עמודים העשויים מפלסטיק קשיח. עמודים אלו מחזיקים לאורך תקופות ארוכות, הם עמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים ואף מחזירים אור.
עמודי ברזל - ניתן להתקין עמודים מברזל כפי שמתקינים עמודי פלסטיק אך במידה ורכב יפגע בעמוד ברזל, הוא בוודאות יפגע וסביר להניח שגם העמוד יצא ממקומו ועלול להזיק למדרכה. לכן, אם אתם מעוניינים להתקין עמודי הפרדה, פלסטיק יעשה עבודה טובה יותר.
גדרות משולבות - כיום ניתן לייצר גדרות המשלבות כמה חומרים יחד. ניתן כיום לשלב זכוכית עם ברזל או עם אלומיניום ולייצר שער או גדר לחניה פרטית שבלתי אפשרי לחדור דרכה והיא מעניקה הגנה ופרטיות מלאה.
גדרות אלומיניום - גדרות אלומיניום נחשבות לא רק אסתטיות אלא יעילות ביותר. עם חומר האלומיניום ניתן לייצר גדרות בהזמנה אישית שיתאימו באופן מדויק אל הסגנון בו מעוצב הבית. אלומיניום עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר ומחזיק שנים ארוכות תוך שמירה על האסתטיקה שלו.
כיצד בוחרים את הגדר הנכונה
אם נמאס לכם שהרכב שלכם מקבל שריטות ומכות ואתם מעוניינים בפתרון שיפריד את החניה שלכם מחניות אחרות, יהיה עליכם להתחשב בגודל החניה, בשטח בו היא ממוקמת (פנים או חוץ) ואז לגשת אל בעל מקצוע ולקבל ייעוץ והכוונה לגבי הזמנת הפתרון המתאים, המשתלם והיעיל ביותר עבור החניה שלכם. גם אם נדמה לכם שהחניה שלכם קטנה ביותר ואין מקום אפילו לסיכה, תנו לאנשי המקצוע לחשוב עבורכם על הפתרון הטוב ביותר. בין אם זו גדר אלומיניום, עמודי בטון או עמודי פלסטיק, הרכב שלכם יהיה מוגן בכל עת כאשר הוא חונה בחניה הפרטית.
 

אודות שרון שר

שרון שר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר