חושבים על טיפול בקמטים מתחת לעיניים? על הגישות המובילות בדרך לפתרון | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חושבים על טיפול בקמטים מתחת לעיניים? על הגישות המובילות בדרך לפתרון

פורסם בתאריך 12/20/2017 ע"י שובל יוסף בקטגוריה אנטי אייג'יניג | צפיות: 214 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הזרקת בוטוקס, טיפול בקמטים מתחת לעיניים, מילוי קמטים, מילוי שקעים מתחת לעיניים

בחינה מקדימה

אם כן כיצד ניתן לטפל בתופעה? ובכן ראשית נציין שישנה האסכולה הטבעית ולצידה ישנה האסכולה הרפואית, כאשר שתיהן יכולות לסייע, השאלה מהי תדירות הטיפול וכמה זמן תחזיק מעמד התוצאה, אך בכל אופן אין המקום לפנות לטיפול אשר כרוך בניתוח, וזאת כי הוא פחות אפקטיבי ואף עשוי להיות כרוך בלא מעט סיכונים.

הגישה הטבעית

אם נבקר בנדבכי הגישה הטבעית, נמצא שורה ארוכה של אמצעים אשר עשויים לסייע. כך למשל נמצא שמומלץ להניח בד שטבול במיץ אננס מתחת לעיניים, בשעות הלילה יש למרוח את העור שמתחת לעיניים בשמן קיק, יש לעסות את האזור עם שמן רוזמרין, למרוח את האזור בדבש, או שמן קוקוס וכדומה.

הגישה הקונבנציונאלית

לאחר שהכרנו מה יש לגישה הטבעית להציע עבור טיפול בקמטים, נעבור לבחון מה הגישה הקונבנציונאלית יודעת להציע, כאשר פה אנו עתידיים למצוא שיש תמימות דעת שרצוי לעשות שימושבהזרקת בוטוקס. הבוטוקס הנו חומר מילוי מוכר ואהוד. הוא אינו מטפל רק בתסמינים החיצוניים, אלא הוא מטפל בגורם הישיר שמאחורי הבעיה, ועל כן מדובר בפתרון יעיל ביותר. בנוסף שיטה זו גם אידאלית עבור תיקון אי סימטריה שלא פעם נוצרת בפנים, אם בעקבות חיוך שאינו סימטרי ואם בעקבות הנטייה להרים גבה.

דגשים חשובים

לבסוף נציין שאם אכן בוחרים לערוך טיפול בקמטים מתחת לעיניים באמצעות חומרי מילוי, יש מדי פעם לשנות את החומר, וזאת כי שימוש בחומר מילוי קבוע עלול להוביל לבעיות בלתי הפיכות במראה הפנים. כמו כן, כל עוד פונים אל רופא מומחה, ניתן לסמוך עליו שהוא כבר ייבחר עבורכם את השיטה הטובה ביותר ויציף בפניכם את כלל הדגשים.

אודות שובל יוסף

ד"ר ויטלי סקלארבסקי הנו מומחה כירורגי אשר עוסק במרפאתו הפרטית גם בתחום הרפואה האסתטית ללא ניתוח. ניתן לבצע אצלו מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה להצערת מראה עור הפנים ולעיכוב תהליך ההזדקנות ביניהם: פיסול הפנים באמצעות חומרי מילוי זמניים, עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית, מילוי קמטים באמצעות בוטוקס ובאמצעות חומצה היאלורונית, בנוסף טיפולים מבוססים גלי רדיו ומיצוק עור הפנים והמסת שומן ללא ניתוח.

שובל יוסף

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר