מוצרים מציגים במתקן איכותי ואסתטי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מוצרים מציגים במתקן איכותי ואסתטי

פורסם בתאריך 12/13/2017 ע"י שרון שר בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 264 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מתקני תצוגה מפרספקס

ישנם המון מתקני תצוגה המיוצרים עבור תעשיות וענפים שונים הזקוקים למתקני תצוגה איכותיים שגם יציגו את המוצרים באופן אסתטי ומושך, יגנו על המוצרים וכמובן יחזיקו וישמרו על איכותם לאורך זמן כך שיוכלו לסייע לתחלופה גבוהה של מוצרים שונים. ישנם המון בעלי עסקים שנהנים להציג את המוצרים השונים שלהם במתקני תצוגה העשויים מזכוכית. בשורות הבאות אספר לכם על חומר נפלא שזכוכית רגילה אינה מצליחה להשתוות אליו בכל קנה מידה. זכוכית רגילה מעניקה מראה אקסקלוסיבי אך היא חומר שלא ממש משתלם לייצר ממנו מתקני תצוגה בהשוואה לזכוכית אקרילית הלוא היא חומר הפרספקס. את כל המוצרים שמייצרים מזכוכית ניתן לייצר מחומר הפרספקס ועוד המון מוצרים שבלתי אפשרי לייצר מזכוכית. מיד אפרט על סוגים שונים שניתן לעבד ולייצר דווקא מזכוכית אקרילית ומהם המאפיינים שלה שעולים על חומר הזכוכית כאשר מדובר בייצור מתקני תצוגה ועוד מוצרים רבים ושונים.
מוצרים שונים המיוצרים מפרספקס
המון מוצרים מיוצרים מזכוכית אקרילית ולא מזכוכית רגילה מפני שהפרספקס עולה באיכויותיו על הזכוכית כך שלמעט המראה כמעט זהה של שני החומרים הללו, אין להם כלל מכנה משותף, אפילו לא אחד. ראשית, פרספקס הוא חומר הרבה יותר בטיחותי בייחוד שמדובר במתקני תצוגה שונים שסביבם עוברים הרבה אנשים. מתקני תצוגה מפרספקס אינם נשברים עקב חוזקו המכני של החומר בניגוד לזכוכית שכאשר נשברת היא מתנפצת לרסיסים ועלולה להזיק ולפגוע למי שנמצא סביבה. שנית, פרספקס הוא חומר גמיש וצפוף הרבה פחות מלוחות הזכוכית באופן משמעותי. זוהי הסיבה שישנם אלפי מוצרים שונים שניתן לייצר מפרספקס אך לא מזכוכית. העובדה שתהליך העיבוד והייצור של פרספקס הוא מהיר וקל יותר, הופך אותו לחומר המשתלם הרבה יותר מבחינה כלכלית. כיוון שפרספקס הרבה פחות צפוף מזכוכית הוא בעצם שוקל הרבה פחות וכל נושא הניידות הופך קל ופשוט ואין צורך לעטוף את המוצרים ומתקני התצוגה השונים כאשר עוברים ליעד חדש או שמופיעים בתערוכות שונות. פרספקס הוא חומר מאוד אסתטי והוא יכול להעביר אור ברמה של 90 אחוזים כך שמייצרים ממנו בקלות גופי תאורה מעוצבים, שלטים המכילים בתוכם תאורת לד ועוד. פרספקס יעיל עבור יישומי חוץ בדיוק כפי שיעיל עבור יישומי פנים ואת זה הזכוכית אינה יודעת לעשות. חומר הפרספקס אינו מושפע מכלל תנאי מזג האוויר, אינו נרקב או מחליד ושומר על צורתו המקורית לאורך שנים.
לוחות פרספקס שונים
לא רק שפרספקס הוא חומר בעל כל כך הרבה מאפיינים נהדרים, הוא גם מגיע במגוון גדול מאוד של צבעים, גוונים, טקסטורות ועוביים מסוימים שאפילו יכולים לבודד מפני רעש. לסיכום, אין ספק שמתקני תצוגה שונים הרבה יותר יעיל ומשתלם לייצר מחומר הפרספקס ולא מחומר הזכוכית ובנוסף, מתקן התצוגה יכול להיות מעוצב בהזמנה אישית עבור העסק שלכם. פרספקס הוא החומר היעיל והאיכותי ביותר לייצור מתקני תצוגה בכל הסגנונות והגדלים השונים.
 

אודות שרון שר

שרון

שרון שר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר