מכולות קירור והקפאה - מה זה ולמי זה מתאים? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מכולות קירור והקפאה - מה זה ולמי זה מתאים?

פורסם בתאריך 12/03/2017 ע"י רמי כחלון בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 492 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חדרי קירור, חדרי הקפאה, מכולות קירור, מכולות הקפאה, השכרת מכולות קירור

פתרונות קירור משחקים תפקיד חשוב בתחומי תעשייה, מסחר, חקלאות ויבוא-יצוא. האתגר האמיתי כרוך בהתאמת פתרון הקירור לצרכים המשתנים של העסק - שינוי נפח הסחורה, מעבר למיקום שונה של פרויקט, הרחבת טווח המוצרים, ועוד. הצרכים המשתנים והדינאמיים של השוק מצריכים מהחברות להסתגל אליהם ולהגיב במהירות. למעשה, מדובר בתחומים בהם חשוב לשמור את היד על הדופק. בנייה של פתרונות קירור היא עסק יקר שמצריך גם לא מעט זמן ופוגע בעבודה התקינה בחברה. פתרון אפשרי להתמודדות עם בעיה זו היא להשתמש בפתרונות קירור ניידים העשויים ממכולה. מכולות ניתנות לשינוע בין מיקומים ופרויקטים, הן מאפשרות להגדיל ולהקטין את חלל האחסון, ולשלב בין פתרונות קירור והקפאה. התאמת פתרון הקירור הנכון ביותר עבור העסק יכול לסייע לקדם ולפתח את הפעילות העסקית של החברה.

מהן מכולות קירור והקפאה?

מכולה היא חומר גלם חזק ויציב המשמש ליצריה של מבנים מסוגים שונים - מחסנים, משרדים, בתים, חדרי קירור והקפאה, ומבנים נוספים. תכנון המבנים מתבצע בהתאם לדרישות הלקוח והתחום הספציפי בו החברה פעילה. לרוב מדובר במבנה נייד בעל תאורה פנימית, אזעקה, מערכת נעילה, שקעים לחמשל, מנגנון קירור ו/או מנגנון הקפאה. מכולות רבות מלוות בגנרטור חיצוני המאפשר לחבר את חדרי הקירור לחשמל גם בתנאי השטח. המכולות מגיעות לרוב במספר גדלים שניתן להתאים להיקף התכולה. ישנם כמה דגמים של מכולות קירור - בעלות דלתות צד ודלתות בחזית. במקרים מסוימים ניתן לשלב בין שתי האפשרויות. דלתות חזית מתאימות להכנסת סחורה בעזרת מלגזה.

מי צריך מכולות קירור או הקפאה?

מכולות קירור והקפאה מתאימות לכל מי שמעוניין לקבל פתרון קירור עמיד וחזק בפרק זמן קצר ובעלויות נמוכות יחסית. המכולות גם זמינות להשכרה לפרקי זמן משתנים - ארוכים וקצרים - כך שאם נפח התכולה גדל או קטן ניתן להיערך בהתאם. לרוב נמצא חדרי קירור ניידים בתחומי התעשייה, חקלאות, יבוא, יצוא, בשווקים, סופר מרקטים, חנויות, ועוד. המכולות ניתנות להובלה והתקנה מהירים וניתן גם להעביר את המכולה ממקום למקום ומפרויקט לפרויקט.

האם ניתן להתאים את המכולה לפרויקט ספציפי?

סוגי מוצרים וסחורות שונים זקוקים גם לתנאי אחסון וגם לטמפרטורת קירור או הקפאה האופייניים לסוג התכולה. מסיבה זו חשוב מאוד שלפתרון הקירור תהיה יכולת מתקדמת לתת מענה כמה שיותר מדויק לצרכים אלו. השכרת מכולות קירור מאפשרת לקבל פתרונות מותאמים וממוקדים. טמפרטורת הקירור בכל מכולה יכולה להגיע ל 3 מעלות וטמפרטורת ההקפאה ל 18- מעלות. ממשק נוח וידידותי מאפשר לשלוט בטמפרטורה ולהתאים אותה לסוג התכולה. בנוסף בכל חדר קירור נייד ניתן להתקין אזעקה, ציוד מותאם לאחסון הסחורה, תאורה פנימית, גלאי עשן ואש, ודברים אחרים.

אודות רמי כחלון

גל-רן מתמחה בהשכרה ומכירה: מבנים ניידים למכירה והשכרה, שירותים ניידים ומקלחות ניידות. המבנים של גל-רן מהווים פתרון מושלם ויעיל לאירועים. לאירועים בטבע ובבית, מסיבות, הפקות, כנסים, טיולים, ועוד.

רמי כחלון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר