קבר עמוקה - המקום בו בקשות לזיווג נשמעות ונענות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


קבר עמוקה - המקום בו בקשות לזיווג נשמעות ונענות

פורסם בתאריך 11/30/2017 ע"י קרוסלה הריון ולידה בקטגוריה אומנות | צפיות: 445 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עמוקה, תפילה לזיווג, זוגיות

במקום שבו נענות בקשות רבות

אנו מוקפים בחיי שגרה תובעניים אשר גוזלים את כל זמננו. לעתים אין לנו זמן לבקש מהיושב במרומים את הבקשות שלהם אנו משוועים יותר מכל בקשות אשר יכולות להביא לנו אושר כה רב. אבל יש מקום אחד שבו הזמן כמו עמד מלכת, מקום שבו אפשר לבקש כל בקשה בעולם, הלוא הוא קבר עמוקה.

מה מיוחד בו

קבר עמוקה ממוקם ליד צפת הרוחנית והוא מושך אליו אנשים מרחבי הארץ, כמו גם תיירים מכל העולם. זהו קברו של הצדיק יונתן בן עוזיאל, תנא שחי לפני חורבן הבית השני ותרגם את הנביאים לארמית. רבי יונתן בן עוזיאל היה גדול בתורה עד כי נשזרו אגדות רבות סביבו. אחת המפורסמות שבהן היא על הקדושה שאפפה אותו בשעה שהיה לומד תורה. או אז המלאכים היו מפסיקים את עבודתם כדי להקשיב לו וציפור שהייתה מתעופפת מעל גג ביתו הייתה נשרפת כליל. שמו של אדם דגול זה הולך לפניו עד היום, ורבים פוקדים את הקבר שלו.

תפילה לזיווג ולילדים

קבר עמוקה הוא המקום לבקש בו בקשות שונות, אך הבקשות הנפוצות יותר הן בקשות לזיווג ולילדים. רווקים ורווקות פוקדים את קבר עמוקה כדי להתפלל ולמצוא מהר יותר את שאהבה נפשם. זוגות צעירים ומבוגרים חשוכי ילדים פוקדים את הקבר כדי לבקש רחמים. קברו של רבי יונתן בן עוזיאל הפך למזוהה עם האנשים המבקשים בקשות אלה, מכיוון שמספרים כי הוא היה רווק או נשוי אבל חשוך ילדים. לפי האמונה הרווחת, צדיק אשר הייתה לו בעיה דומה יכול לבקש עזרה מהיושב במרומים עבור אחרים.

מה עוד אפשר לבקש

קבר עמוקה אינו מיועד רק לבקשות זיווג או ילדים, אלא למגוון רחב של בקשות אחרות. אנשים אשר שואפים להצלחה בכל תחום יכולים לבקש פרנסה טובה עבורם ועבור משפחותיהם, בריאות, הצלחה או כל דבר אחר שעולה על דעתם. על פי המסורת היהודית, הצדיקים מקורבים יותר אל ה', בייחוד רבי יונתן בן עוזיאל שהיה גדול בתורה, ולכן כדאי להגיע אליהם כדי לקבל ברכה ולבקש בקשות שונות.

לא רק הבקשות

אנשים מכל רחבי הארץ מגיעים אל קבר עמוקה לא רק בגלל הבקשות השונות. מדובר במקום פסטורלי ונקי הנמצא בחיק הטבע, תחת כיפת השמים. זהו מקום מרהיב ומדהים שבו אפשר להירגע משגרת החיים, לנשום אוויר צח ונקי וכמובן, להתפלל. כמו כן, זהו מקום טוב לקיים בו שיעורים תורניים ולפגוש אנשים מקהילות שונות.

 

אודות קרוסלה הריון ולידה

קרוסלה הריון ולידה

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר