מתנה מקורית ליולדת – כיצד קונים מתנה מקורית לאישה שזה עתה ילדה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מתנה מקורית ליולדת – כיצד קונים מתנה מקורית לאישה שזה עתה ילדה

פורסם בתאריך 11/26/2017 ע"י מורן לוין בקטגוריה הורות ותכנון המשפחה | צפיות: 343 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: שמיכת עיטוף, עיטוף תינוקות, מתנה ליולדת, גזים אצל תינוקות,

 אם במצבים רגילים, ימי הולדת או אירועים אחרים, לא תמיד קל למצוא מתנות מקוריות, מתנות שרק אנחנו חושבים עליהן עבור נשים שאנחנו אוהבים, בין אם מדובר בחברות, מכרות או בנות משפחה, הרי אחת כמה וכמה זה קשה כשהאישה יולדת.

הרי מצד אחד, כל אחד, סביר להניח, חשב על מתנה מיוחדת שונה מהמתנות שנהוג לתת בדרך כלל, שוקולדים, פרחים או סט בגדים לתינוק או התינוקת שזה עתה נולדו. מצד שני, יש גבול לסוג המתנות המקוריות שקיים בשוק, הרי יש לא מעט מתנות שפעם הוגדרו כמקוריות ועם הזמן כבר הפכו לרגילות, בנאליות, מתנות שנשים יולדות מקבלות כבר על בסיס קבוע אז הן לא מקוריות.

צריך גם לזכור שעולה שאלה חשובה, האם לקנות מתנה מקורית ליולדת או עבור התינוק או התינוקת? הרי האישה תשמח לקבל מתנה שהיא תוכל לעשות בה שימוש, היא תשמח לראות שמישהו חשב עליה כשהוא הלך וקנה את המתנה, מצד שני, צריך להודות, מרבית הנשים יחשבו על התינוק או התינוקת שלהן, שלא נדבר על זה שבוודאי חסר להן כמה דברים שהן ישמחו לקבל במתנה, דברים שיכולים לשרת אותן כשהן מטפלות בתינוק.

ובכן, דוגמא טובה למתנה מקורית ומיוחדת זו שמיכת עיטוף לתינוק. כל אימא שזה עתה נולד לה תינוק או תינוקת וקיבלה מתנה שכזו, יכולה לספר עד כמה היא עזרה לה, עד כמה המתנה הזאת היא מקורית ומיוחדת. ברור מאליו שלא מדובר בעוד מתנה, זה לא קישוט, צעצוע וגם לא שוקולד או פרחים.

 

מה זה שמיכת עיטוף ולמה היא מתנה מקורית

שמיכת עיטוף זו שמיכה שהאם יכולה להשתמש בה עד שהתינוק מגיע לגיל חצי שנה בערך, ובעזרתה היא יכולה לעטוף את התינוק סביבה, כך הוא קרוב אליה, כך היא מרגישה אותו כל הזמן, כך הוא מרגיש חום והגנה אימהית.

אך יש לשמיכת עיטוף עוד שורה של יתרונות, למשל, היא מאוד יכולה לעזור במניעת מוות בעריסה, היא מקלה על התמודדות עם גזים של התינוק או התינוקת, היא מונעת את רפלקס מורו, ובאופן כללי היא מקנה לתינוק מאוד נעימה, מאוד בטוח, דברים שכל אימא תשמח שהתינוק שלה ירגיש.

בשלב מאוחר יותר כשהתינוק גדל, ניתן להפוך את השמיכה גם לשק שינה. כלומר מדובר במתנה יעילה מאוד לא רק לטווח הקצר, אחרי הלידה, אלא גם לטווח הרחוק.

מתנה שכזו אפשר להעניק בצבעים ובגדלים שונים, ניתן להתאים אותה בדרכים שונות לתינוק, זו מתנה עמידה שניתן להעביר אותה בעתיד לתינוקות אחרים שיוולדו. כפי שאפשר לראות זו מתנה מקורית שכל אימא תשמח לקבל, כי בסופו של דבר היא יכולה לעשות שימוש בה לאורך זמן, וזה יכול להקל עליה ולעזור לתינוק שלה. 

אודות מורן לוין

מורן לוין

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר