מה מציעים לנו לימודי הנהלת חשבונות? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מה מציעים לנו לימודי הנהלת חשבונות?

פורסם בתאריך 11/09/2017 ע"י יוסי ארונוביץ בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 816 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

 מה מציעים לנו לימודי הנהלת חשבונות?

ישנם אנשים שמעוניינים ללמוד את מקצוע בחשבונאות ובצדק, בקורס זה, ניתן ללמוד ידע מעמיק אך עדיין בסיסי בסוג של הנה"ח 1 ו-2. במוסדות שמציעים לימודי הנהלת חשבונות, ניתן למצוא נגוון רב של נושאים אשר יעשירו את הידע של התלמידים כמו: עקרונות מאזן, רכוש קבוע, כללים חשבונאים, עריכת דוחות כספיים, פיקדונות, קופה קטנה, ניהול מלאי, הכנת משכורות לעובדים {חשבי שכר} ועוד נושאים שונים ומגוונים. בלימודי חשבונאות, ישנו דגש על החומר העיוני והחומר המעשי, כאשר נלמדות התוכנות החדשות והעדכניות בתחום. לאחר הנושא העיוני, משלבים גם את המעשי, מה שנותן יותר ידע ופרקטיקה לתלמידים, כאשר כבר יוצאים מוכנים מהלימודים לאחר שעברו בהצלחה את המבחנים.

קורס מתקדם בחשבונאות לאחר לימודי הנה"ח בסיסית

ממש כמו בכל מקצוע, אנו נהיה מעוניינים להתקדם הלאה, על מנת לפתח את הקריירה שלנו בתחום החשבונאות. לשם כך קיימים לימודי הנהלת חשבונות מתקדמים יותר של סוג 3, אשר מיועדים למי שסיים את הקורסים הקודמים של הנה"ח 1 וסוג 2. ישנם מוסדות לימוד שהתנאי הנוסף בהם, הינו שנה של ניסיון בעבודה בתחום החשבונאות לאחר סיום לימודי הקורס הבסיסי. יש להשקיע הרבה זמן בלימודים שכן, מדובר על לימודים הרבה יותר מורכבים. ישנם מפגשים של פעם או פעמיים של יום שלם, כך שתוכלו ללמוד היטב את החומר ולהתנסות בצורה מעשית, על מנת להבין טוב יותר את העקרונות והמושגים בהנה"ח סוג 3.

קורסים מתקדמים בהנה"ח

ישנם קורסים מתקדמים למי שעבר את השלבים הראשונים של לימודי הנהלת חשבונות, הלימודים שיש להשקיע בהם כמעט שנתיים, הם לימודי מנהל חשבונות בכיר ויועץ מס. זה התואר נכסף ביותר למי שמעוניין להתקבל בתפקיד בכיר לתאגיד או חברה גדולה ואפילו לפתוח משרד הנהלת חשבונות וייעוץ מס פרטי שיוכל להעניק שירות מקצועי לבעלי עסקים.

המורים והמרצים, מכינים היטב את התלמידים, לקראת מבחני משרד הכלכלה, על מנת שיצליחו במבחנים אלה שהם מורכבים ומלאים בחומר מתקדם בנושאים שונים בחשבונאות, כלכלה, דיני חוזים ועוד. יש למצוא מוסד לימודי מוכר, אשר המרצים שלו הם מוכרים ואחוזי ההצלחה של תלמידים שעברו את המבחנים הינו גבוה.

 

אודות יוסי ארונוביץ

יוסי ארונוביץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר