טיפול בפסוריאזיס באופן טבעי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טיפול בפסוריאזיס באופן טבעי

פורסם בתאריך 10/24/2017 ע"י מורן לוין בקטגוריה רפואת עור | צפיות: 3635 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פסוריאזיס, טיפול בפסוריאזיס, טיפול טבעי בפסוריאזיס, טיפול אלטרנטיבי בפסוריאזיס,

לא מעט אנשים מתמודדים עם מחלת הפסוריאזיס, מחלת עור כרונית אשר נגרמת בזמן שמערכת החיסונית שלהם תוקפת את הגוף. על פי מחקרים שונים שנערכו במהלך השנים, למחלה זו יש שורשים גנטיים, שכן מרבית החולים הם קרובי משפחה מדרגה ראשונה אשר נפגעו מהמחלה.

מחלת פסוריאזיס נגרמת, כאשר תאים בעור אשר אמורים להגן עליו, גורמים בעצם למצב הפוך, קרי, הם יוצרים דלקות בעור, וכתוצאה מכך נוצרים תאי עור חדשים על גבי התאים הישנים, בטרם אלו הספיקו לנשור. זה מוביל להצטברות של תאים, כך שנוצרים רבדים על רבדים על גבי העור. רבדים אלו מופיעים הם יבשים ומופיעים בצבעים אדומים עם קשקשים לבנים.

בדרך כלל המחלה מופיעה באזורים שונים בגוף, כגון, מרפקים, גב, ברכיים, בטן, חזה, איברי מין ועוד. צריך לומר, הנגעים יכולים להיות בגדלים שונים ולכסות אזורים בצורות שונות. בדרך כלל אותם נגעים מובילים לגרדת ודימום.

אנחנו מכירים היום שיטות שונות לטיפול בפסוריאזיס, כשבמהלך השנים למדנו להכיר דרך הרפואה הסינית, גם טיפול טבעי לפסוריאזיס, טיפול שנועד להחליף את הטיפולים המסורתיים. בדומה לטיפולים טבעיים אחרים, מטרתם גם להשתמש במרכיבים טבעיים לגוף, להימנע משימוש בתרופות עם כימיקליים וחומרים אחרים, וכן מדובר בטיפולים הרבה יותר פשוטים ונוחים, אשר מקלים ברמה ניכרת על החולים.

לפני שנסביר כיצד מתבצע טיפול טבעי במחלה, חשוב לומר, אף על פי שמדובר בטיפול אלטרנטיבי, לא כל אחד יכול לבצע אותו, יש לפנות אך ורק למומחים בתחום, אנשי מקצוע שמכירים את המחלה וכן את מאפייני הטיפול הטבעי בה.

כיצד מתבצע טיפול אלטרנטיבי לפסוריאזיס

הטיפול האלטרנטיבי הקלאסי במחלה הוא טיפול במלחים. לשמחתנו במדינת ישראל בורכנו בים המלח, מה שמאפשר למטופלים גם להגיע אל המקום עצמו ולטפל בהם, וגם ליהנות משורה ארוכה של תכשירים אשר כוללים מלחים מים המלח ומאפשרים לבצע טיפול עמוק בנגעים השונים בעור ובכך להתמודד עם המחלה בצורה נכונה ולהקטין באופן משמעותי את היכולת שלה לחזור ולהשפיע על הגוף.

טיפול אלטרנטיבי אחר, הוא שימוש במים ומלחי אמבט. כיום אפשר למצוא מגוון רחב של אמבטיות מלחים ייחודיות, אליהן אפשר להיכנס ולטבול את הגוף שם, תוך כדי מתן טיפולי הוליסטי בנגעים השונים. יש לציין שכמו כן, אפשר למצוא אמבטיות הידרותרפיות אשר מאפשרות להתאושש מפציעות ונגעים שקשורים למחלה.

טיפול נוסף שנחשב מאוד מוצלח, הוא טיפול הומיאופתי. מדובר על טיפול שמתבצע על ידי חומרים מסוימים מהם ניתן להפיק תועלת לטיפול במחלה אצל אנשים מסוימים. חשוב להדגיש, במקרה זה יש לפנות אך ורק לרופאים שמתמחים בטיפול הומיאופתי, ויש לברר היטב את סוג הטיפול שהם יכולים להעניק לנו בשביל לטפל בבעיה.

טיפול אחרון שנציע הוא שימוש בצמחי מרפא, בעיקר צמחי מרפא סיניים בעלי סגולות מסוימות אשר מאפשרים להקטין את עוצמת הכאב שנגרם כתוצאה מאותם נגעים. 

אודות מורן לוין

מורן לוין

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר