אז מה היה לנו? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אז מה היה לנו?

פורסם בתאריך 10/23/2017 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 269 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, בוגי יעלון, מירב מיכאלי, האלוף עמירם לוין, הסכם פיוס פת'ח חמאס

בוגי יעלון – המטריף בשער של הצוללות – נזכר לפתע שהוא איש ההתיישבות וההתפשטות ומכריז על עוד מיליון מתנחלים ביש"ע.
ואם זה לא מספיק ככותרת – הוא גם מנבא שלא יהיה "שלום" עם הפלסטינאים כי הם לא יוותרו על השטחים שבידי ישראל מאז 1948, בתרגום שלי להצהרתו.
הח"כית, ההיפית, לובשת השחורים גב' מירב מיכאלי, פיתחה נוסחה חדשה וכאילו מדעית, להורות, למשפחה ולגידול ילדים.
בתור מומחית בתחום בהורות והילודה הצהירה מספר תיזות "אוויליות", בסבר פנים רציני.
הסכם הפיוס פת'ח חמאס. פיקציה וירטואלית, שלא מחזיקה מים. הם מצהירים בכל פורום בעולם שמטרתם, לא שלום אלא "מחיקת" ישראל. אלה הם הפרטנרים, אלה השכנים, את המנהיגים שלהם צריך לסרס.
האלוף עמירם לוין – נכשל בפוליטיקה והפך לנביא זעם וחורבן כמו כמה מעמיתיו.
בוגי יעלון – הרים את הפריסקופ לימין
הכותרת הראשית בעיתון הארץ מיום, 22.10 יעלון מצהיר: יש מקום לעוד מיליון מתנחלים לא יהיה שלום. זהו בוגי הקיבוצניק האמיתי איש ההתיישבות. זהו יעלון שסוף סוף רואה את המציאות במבט רחב יותר ולא דרך הפריסקופ של הצוללת. ולהבדיל מאבי גבאי שפונה ימינה יעלון כבר נמצא שם ומחפש את מקומו עם נעליים גבוהות על גבעות יש"ע.
מירב מיכאלי – מועמדת לאם השנה והאשה האידיאלית
על ההצהרה של ח"כ מרב מיכאלי בנושא הורות -ילדים-משפחה והתערבות המדינה לקבוע התאמה להורות. אז אמנם בראיון לפגוש את העיתונות, עם רינה מצליח היא קצת הסתייגה מהדברים ,קצת הסבירה אותם קצת לא הבינו את כוונתה שהמשפחה הגרעינית היא המקום המסוכן ביותר לילדים. אז נכון יש פה ושם חריגות וסכנות שבאות מבפנים מהמעגל הסגור אבל להגיע למסקנות קיצוניות כאלה המרחק רב. אם לסכם את התיאוריה שלה על נישואין ילדים הורות במילה אחת "אווילות" בכמה מילים דברי הבל עטופים בציפוי כביכול אינטליגנטי. למה ההצהרה שלה דומה: לתפוח עץ אדום יפה מבחוץ ורקוב מבפנים.
הסכם הפיוס פת'ח חמאס – לא שווה את הנייר
האיחוד בין פתח לחמאס. מדובר באירוע שהוא פייק היסטורי שתוך זמן קצר ייהפך בעצמו להיסטוריה. האיחוד לא מחזיק מים ובנוי כולו על זרימת כסף שילך בעיקרו לכיסי חמאס וחלקו יוזרם למנהרות. החלום הרטוב שחמאס יתפרק מנשקו דומה לנבואה שאיראן תוותר על הגרעין צפון קוריאה על האיומים רוסיה על השפעתה במזרח התיכון והפלסטינאיים על חלום זכות השיבה. מסקנה כדאי ומומלץ למומחים והפרשנים לקרוא פעם נוספת את הספר פשר החלומות של פרויד.
ברגע האחרון:
האלוף עמירם לוין (אלוף פייק הצפון לשעבר) כמו כמה מעמיתיו לשעבר מצה"ל, אחרי שנכשל קשות בפוליטיקה, במירוץ לראשות המחנה הציוני, הפך פתאום לנביא זעם וחורבן והפחדה, מרוב תסכול, ייאוש פוליטי ואי הבנת מציאות מדינית חדשה.
אני מאמין שאם היה היום אלוף פייק צפון, בתנאים שנוצרו, היה מטיף לתגובה חריפה יותר כנגד נסיונות ההתבססות האיראנית בסוריה ובלבנון, אבל כפוליטיקאי שכשל, מחפש פתאום פלטפורמה של גמגום, פיוס והפחדה.
כמה עצוב וכמה חבל.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר