עוגות יום הולדת מעוצבות למבוגרים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עוגות יום הולדת מעוצבות למבוגרים

פורסם בתאריך 08/16/2017 ע"י מורן לוין בקטגוריה יחסים ומשפחה | צפיות: 620 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עגות למבוגרים, עוגות מעוצבות למבוגרים, עוגות יום הולדת למבוגרים,

 ישנה טענה, שיש בה לא מעט מהאמת והיא שילדים אוהבים מתוק יותר מאשר המבוגרים. יש בכך משהו, זה נובע מסיבות שונות, בין אם זה מסיבות של התפתחות וצורך פיזי וכן מעצם זה שמבוגרים מודעים יותר לסיכון וכן מבינים שעליהם לשמור על עצמם ולכן הם צורכים הרבה פחות דברים מתוקים.

אך זה לא אומר שמבוגרים לא אוהבים לאכול דברים מתוקים, זה בטח לא אומר שמבוגרים לא אוהבים עוגות ועוגיות, מתוקות וטעימות. לכן, זה לא מפתיע שאנחנו יכולים למצוא עוגות יום הולדת למבוגרים אשר נמכרים אצל בקונדיטוריות וחנויות עוגות וכן אצל מעצבי עוגות שמתמחים בעיצוב עוגות למבוגרים.

עוגות מעוצבות, בין אם מדובר בעוגות לילדים או למבוגרים, הן ללא ספק עוגות בעלות ייחוד רב ולכן אנחנו גם יכולים לראות את הגידול הנרחב שחל עם השנים במכירתן. הרעיון הוא לאפות עוגה שכל החזית שלה בנויה מעיצובים שונים, זה יכול להיות עיצוב בעל מאפיין אחד בולט (למשל, מגרשי כדורגל, כדורסל, שולחן סנוקר, שעון ועוד) וכן זה יכול להכיל מאפיינים שונים, למשל, נופים, תמונת אישיות ומשפחתיות ועוד.

עוגות יום הולדת למבוגרים, כאמור, הן מאוד פופולאריות, וההבדל ביניהן לבין עוגות רגילות הוא, אנחנו יכולים למצוא את העוגות לא רק בשלל צבעים וצורות, אלא גם עוגות יקרות יותר. החל מכך שחומרי הגלם הם הרבה יותר יקרים ואיכותיים וכלה בכך שמדובר בעוגות עם מאפייני עיצוב יקרים יותר, כפי שנציג מיד.

עוגות יוקרה למבוגרים – מאפייני היוקרה בעוגה

כאמור, אצל מבוגרים להבדיל מילדים, אנחנו יכולים למצוא עוגות יוקרתיות עם מאפיינים ייחודים. למשל, אנחנו יכולים למצוא עוגות אשר עליהן מעוצבים מאפיינים עשירים וסמלי סטטוס. בין היתר מדובר במכוניות, שעונים, חליפות ועוד. הרעיון הוא להציג אלמנטים שנחשבים יוקרתיים, מתוך כוונה ליצור קשר בין מי שחוגג יום הולדת לבין אותם עיצובים שמופיעים על גבי העוגה.

עוגות מיוחדות למבוגרים, יכולים לכלול נופים של מקומות שונים בעולם, אלמנטים של ספורט אתגרי וכלי רכב, תמונות ועיצובים של רגעים שונים בחיים. מדובר על דברים שידברו יותר למבוגרים מצד אחד, ומצד שני מדובר על דברים שמרבית הצעירים לא מכירים כלל ולא נחשפו אליהם עדיין.

עוגות יום הולדת למבוגרים נמכרות בשלל צבעים וצורות, אנחנו יכולים למצוא עוגות אשר מופקות בשלל צורות, כאשר הביטוי העיקרי של העוגה, מן הסתם זה הבישול שלה אך יש העיצוב של העוגה תופס מקום מרכזי בתהליך התכנון שלה, וכן בעצם זה שאנחנו מחליטים האם לקנות אותה או לא.

לסיום, עוגות יום הולדת למבוגרים הן דבר שכיח היום, אפשר למצוא קטלוג עשיר של דוגמאות, וכן אנחנו יכולים לספק עיצובים תחת הזמנה אישית על פי מה שנראה לנו מתאים. 

אודות מורן לוין

עוגות יוקרה מעוצבות באהבה - הסוכריה והעוגה http://hasukarya.com/

מורן לוין

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר