צילומי הריון בסטודיו או בטבע – כיצד בוחרים? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


צילומי הריון בסטודיו או בטבע – כיצד בוחרים?

פורסם בתאריך 08/16/2017 ע"י dana ofir בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 632 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: צילומי הריון בטבע, צילומי הריון, צילום הריון, בוק הריון בטבע, צילומים להריון, אלבום הריון, תמונות הריון,

לא מעט שנים אשר מעוניינות לערוך צילומי הריון, תוהות ביניהן לבין עצמן, האם לעשות את הצילומים בסטודיו או בטבע. צלמות בוק הריון רבות מציעות את שתי האופציות והאישה צריכה לבחור מה היא מעדיפה, צילומי פנים או חוץ.

הרעיון של צילומי הריון בסטודיו הוא די ברור, האישה מגיעה אל בית הצלמת ושם היא מבצעת סט צילומים שנמשך מספר שעות, בהתאם למה שסוכם, ולאחר מכן התמונות עוברות עריכה כמו שצריך, ומוצאות את דרכן לבוק איכותי ומרשים.

צילום הריון בטבע, דורש מעט יותר התארגנות והכנה. צריך לבחור לוקיישנים מתאימים, נוסעים לשם, מוודאים שיש מקום מספיק טוב ונוח להתכונן לקראת הצילומים, ואז מבצעים אותם, בהתאם לשעה ולמזג האוויר.

צילומי הריון בטבע דורשים הכנה והתארגנות מוקדמת, מאחר והם תלויים לא מעט במועד הצילומים, אם הם נערכים בקיץ או בחורף, בשעת הצילום, בין אם זו שעה של אור מלא, חלקי, חשכה, במה שמתרחש מסביב, אם יש או אין אנשים, אם יש שם אירוע מסוים או כל דבר אחר, וכן זה דורש מהאישה ומהצלמת להגיע אל המקום, דבר שלוקח זמן (צריך להתייחס כאן גם למשך זמן הנסיעה ובפרט לשאלת הפקקים האפשריים).

הרבה פעמים, מסיבות שונות בעיקר של נוחות ואפשרויות, נשים בוחרות לעבור צילומי הריון במקום מסוים, על פי היכולת שלהן להתארגן ולהתכונן בצורה נוחה. אף אישה לא רוצה להגיע ליום הצילומים כשהיא מותשת ועייפה. גם כך, תקופת ההיריון סוחטת ממנה לא מעט כוחות, גם ככה התקופה עמוסה ולא פשוטה, פיזית ורגשית, צילומי הריון אמורים להיות זמן פינוק, זמן שיעשה לה טוב, אז אין סיבה שגם בזמן זה היא תצטרך לעבוד קשה.

 

כיצד בוחרים מקום לצילומים

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות לצילומי הריון. כמובן שאפשר להסתפק בסטודיו, אך מאחר ומדובר בצילומים בעלי משמעות, לעיתים חד פעמיים, עדיף לצאת מהסטודיו אל הטבע ולעשות שם את הצילומים.

למשל, אפשר לבחור בחופי ים, הם לא חייבים להיות חופים עמוסים אלא אפשר לבחור דווקא חופים מבודדים או כאלה שיש בהם נופים מרשימים. אפשר לבחור ביערות או שדות מרשימים, שם תמיד אפשר למצוא פינה מבודדת שאפשר לבצע סט צילומים. כמו כן אפשר להצטלם באתרי טבע שונים או באתרים שיש להם משמעות אישית עבור האישה וכן עבור בני משפחתה.

חשוב לשים לב כיצד צריך להתארגן לקראת הצילומים, ואז להחליט איפה לערוך אותם. אף אחת לא רוצה להצטלם במקום שידרוש ממנה התארגנות מוקדמת ארוכה וממושכת. רצוי לבחור מקום שזמן ההתארגנות יהיה קצר ומהנה.

לשם כך, מוטב גם להתייעץ עם הצלמת עצמה. היא בוודאי מכירה מקומות נוחים וקרובים, היא גם תדע להנחות כיצד להתארגן לצילומים בצורה נוחה ופשוטה. 

אודות dana ofir

דנה אופיר - צילום הריון מקצועי בטבע ובסטודיו

dana ofir

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר