בעלי העסקים מצאו דרך חדשה לחסוך בהוצאות החשמל | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בעלי העסקים מצאו דרך חדשה לחסוך בהוצאות החשמל

פורסם בתאריך 08/03/2017 ע"י ליאור בן ארי בקטגוריה חסכון וקופות גמל | צפיות: 303 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מערכת סולארית לעסק, מערכות סולאריות, לוחות סולאריים, אנרגיה חופשית מהשמש,

אחת התכונות הכי חשובות לבעלי עסקים היא יצירתיות. שינוי יצירתי או פתרון מקורי מהווים מרכיב חשוב בהצלחת המנהל והארגון. ועסק? מטרתו היא להרוויח כסף ולהמנע מהוצאות ככל שניתן, לכן אני רוצה לספר לכם על דרך יצירתית שבעזרתה תוכלו לחסוך כסף לעסק שלכם והיא נקראת מערכת סולארית.

באוקטובר 2016 הודיעה חברת החשמל שתסגור 4 מתוך 6 תחנות כוח פחמיות בתוך שש שנים ותסב אותן לתחנות שיעבדו בכוח גז טבעי בעקבות המלצת המשרד לאיכות הסביבה שהוביל הוראתו של שר האנרגיה, יובל שטייניץ, לצמצמם את השימוש בפחם עוד השנה. עד כאן נשמע נהדר, המעבר לגז טבעי וזול הוא מהלך חיובי התורם לאיכות הסביבה ויאפשר לכולנו לחסוך בהוצאות החשמל. מה הבעיה? זוכרים את הסערה הגדולה שהייתה סביב מתווה הגז? לפי המתווה שאישרה הממשלה, חברת החשמל תאלץ לרכוש את הגז במחיר בסיס גבוה ובנוסף יהיו 2 עליות מחיר קבועות מראש במהלך העשור הקרוב.

כחלק מתכנון אסטרטגי של העסק לשנים הבאות, אני רוצה להמליץ לכם על הקמת מערכת סולארית לעסק שלכם, על הגג!
ניצול מרבי של המבנה והקמת מערכת עצמאית לייצור חשמל היא פתרון נהדר שתאפשר לכם לשכוח לגמרי מחשבון החשמל החודשי שלכם.
השקעה במערכת סולארית מחזירה את עצמה תוך כ- 5 עד 7 שנים, מה שמשאיר עוד לפחות 17 שנים של חשמל בחינם. המערכות יכולות לספק מעל 10% תשואה בשנה שהיא גבוהה בהשוואה לכל השקעה סטנדרטית.

הקמת מערכת שכזו מצריכה תכנון יסודי, עבודה מול גורמי רשויות ומעט בירוקרטיה. אצלנו בFreenergy ללקוח יש ראש שקט לגמרי, אנחנו נצלם את הגג שלכם, נייצר הדמיות, נתכנן את המערכת, נתנהל מול הרשויות ומול חברת החשמל עד תום הפרויקט והמעבר שלכם לאנרגיה חופשית.
הרכיבים החכמים של המערכות הסולאריות שלנו מאפשרים מעקב מלא, גם מהטלפון הנייד, עד לרמת הפאנל הסולארי הבודד! מערכת הבקרה מציגה נתונים לגבי הייצור הנוכחי, ייצור קודם ואף יודעת לזהות תקלות.
המערכות שלנו מאוד אמינות ואנו מספקים בנוסף שירותי תחזוקה. רכיבים המערכת מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום ומגיעות עם אחריות יצרן של 20 שנה. עלויות האחזקה השנתיות הן באזור ה 300-500 שקלים וההסתברות לתקלות באופן כללי היא נמוכה מאוד.

אם אתם בעלי חממות, מפעלים, מחסנים, מבנה ציבורי וכל גג פנוי אחר חבל על כל טיפת שמש שאינכם מנצלים.
יש המון אנרגיה מסביבנו, בחינם! נצלו אותה ותודו שזה רעיון מקורי.

אודות ליאור בן ארי

ליאור בן ארי מנכ"ל Freenergy - מערכות סולאריות ביתיות ולעסקים לייעוץ בחינם צרו איתנו קשר - 054-555-5700

ליאור בן ארי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר