האם הר הבית בידנו | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


האם הר הבית בידנו

פורסם בתאריך 07/19/2017 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 386 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

לאור האירועים האחרונים, בספק. הקריאה הנרגשת של מוטה גור: "הר-הבית בידנו", לא מומשה במציאות.
האם משהו רקוב בממלכת דנמרק – אם כן, תפעלו מהר ועכשיו.
כל מהדורת החדשות נפתחת בכותרת – חקירות נתניהו והצוללות, ומיד לאחר מכן נתניהו, לא קשור לפרשה.
האם התקשורת אובייקטיבית ומאוזנת – כלפי נתניהו מעולם לא היתה.
75 שנה לגירוש יהודי צרפת – בעיקר מפריס, למחנות השמדה. יש עדיין צרפתים שמתנערים מהאירוע, אך אלפי שוטרים צרפתיים נתנו יד לריכוז יהודי פריז באצטדיון העירוני ומשם לתאי הגזים.
החלטת רשויות הרווחה ועמדת המדינה בנושא האימוץ של זוגות חד-מיניים, היא החלטה טיפשית ושגויה חברתית, מוסרית ומשפטית.
האם הר-הבית באמת בידנו – עדיין לא
האם הר-הבית בידינו. הקריאה של מוטה גור ב-67 "הר הבית בידינו" מקבלת בימים אלה משמעות קצת שונה. פרט לאירועים סביב האירוע האחרון של ירי על שוטרי מגב והריגתם של שניים, שנפלו על משמרתם -והגנתם על ירושלים בידי שני פלסטינאיים אזרחי ישראל --מקבלת משמעות אחרת -דורשת פרשנות אחרת-גישה אחרת ותגובה הולמת. הגיעה העת לממש את הקריאה והנצחון של הצנחנים על ירושלים העברית בירת ישראל.
בין התגובות: אזרח ישראלי שמעורב בטרור נגד המדינה תישלל אזרחותו על כל השלכותיה המשפטיות והאזרחיות.
האם משהו רקוב בממלכת דנמרק – יש אש ויש ריח
האם משהו רקוב בממלכת דנמרק . אם כן הביאו את הגופה במונחים משפטיים זה מנוסח: "כהיביאס קורפוס". כל כותרות החדשות בכל הערוצים כולל העיתונים פותחים את המהדורות בהודעה דרמטית בנוסח החקירות נגד נתניהו והצוללות. ומיד לאחר מכן הודעה דרמטית נוספת ראש הממשלה לא קשור לחשדות. אז תחליטו כן או לא. מבולבלים גם אנחנו. כבר חצי שנה שומעים יש תשית ראייתית והמשטרה תמליץ על כתב אישום מבולבלים כו גם אנחנו. אם יש צדק יופיע מיד יש רקב לחסל את המקור יש אשמים להעמידם לדין יש הגינות או אובייקטיביות תצוץ ותדווח יש רצון לשינוי תעשו זאת בקלפי לא בתקשורת. כמהים וחולמים על מנהיגות חדשה נקיה יש דרכים דמוקרטיות זאת הדרך הנכונה. ותזכרו את האמרה המפורסמת של מאו מסע של 5000 קילומטר מתחיל בצעד קטן אחד. גנור כעד המדינה – יכול בהחלט להטיל אור על הפרשה והשלכותיה.
אחרי 75 שנה לגירוש
החלטת רשויות הרווחה ועמדת המדינה בנושא אימוץ ילדים על-ידי זוגות חד-מיניות – טיפשות ושגויה משפטית מוסרית וחברתית.
החלטה שגויה ועמדה מאובנת ומתיישנת
החלטת רשויות הרווחה ועמדת הממשלה בנושא אימוץ ילדים על ידי זוגות חד מיניים היא החלטה מטופשת מחד והחלטה שגויה משפטית ומוסרית מאידך. מדינה מודרנית בחשיבה בהתנהגות חברתית שמכירה בנישואין ובקשר חד מיני תוך מתן זכויות סוציאליות והכרה בבני הזוג עם זכויות משפטיות לא יכולה לתפוס עמדה כה שגויה ומרתיחה. כאשר אנשי צבא בכירים וזוגות חד מיניים בכל המגזרים החברתיים והציבוריים מתייצבים נגד ההפליה הזו חייב הממסד או בית המשפט להחזיר את האיזון והשפיות החברתית מוסרית למקומה הראוי. החרמת חלק זה של האוכלוסיה שכשרים להגן על המדינה עם גופם כשרים גם להגן על משפחתם. הטענה של רשויות הרווחה לעניין מצבם של הילדים במשפחות אלה -היא לא רק שגויה היא אפילו מקוממת נוכח המציאות בשטח. על כן על הרשות והמדינה -לחזור בה מגישתה המאובנת והמיושנת מהר ככל שאפשר לטובת כל הצדדים והחברה הישראלית.
לסיום – משהו אופטימי
נשיא צרפת מקרון בנאום לרגל 75 שנה לגירוש יהודי פריס/צרפת הצהיר "האנטי-ציוניות של היום היא האנטישמיות החדשה". מעודד ומעורר מחשבה.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר