הדפסות קולאז על זכוכית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הדפסות קולאז על זכוכית

פורסם בתאריך 06/14/2017 ע"י תבל פוגל בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 651 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קולאז' על זכוכית, אמנות, אומנות, הדפסות על זכוכית, בדי קנבס, תמונות מודפסות על זכוכית,

תתארו לעצמכם שאורחים נכנסים אליכם הביתה, ובסלון הם יכולים לראות קולאז מרשים של תמונות משפחתיות מאירועים שונים, מודפסות על זכוכית צבעונית, מעוצבת בצבעים שונים. זה יכול להרשים אותם ובוודאי להוסיף גוון מיוחד לעיצוב הסלון.

הדפסות קולאז על זכוכית הפכו זה מכבר לדבר מאוד פופולארי, אנחנו יכולים לראות משפחות רבות מבקשות ליצור קולאזים של תמונות בגדלים שונים על גבי בדי קנבס, אך עם הזמן, בזכות התפתחות ושיפור בעולם המדפסות, הרי שנפתחה גם אפשרות להדפיס תמונות על גבי זכוכית, דבר שהוא ייחודי ומרשים.

הדפסות על זכוכית באופן כללי, הן דבר מיוחד במינו. גורמים פרטיים ועסקיים משתמשים באפשרות זו לא מעט. עם זה לעיצוב חללים וקירות, לצורכי שיווק ופרסום, לצורכי אומנות ולצרכים נוספים. ניתן לראות הדפסות של תמונות, טקסטים, לוגואים, סימנים, סמלים ועוד שורה של תצורות אחרות בשלל צבעים, וגדלים.


כיצד יוצרים קולאז על זכוכית
בשלב הראשון ליצירת קואלז יש לבחור מה אנחנו רוצים שהוא יכיל. בדרך כלל קולאז יכיל תמונות שונות, במקרים אחרים הוא יכול להכיל סימנים וסמלים, למשל. כעת, נניח ואנחנו רוצים שהקולאז יכיל תמונות, הרי שעלינו להחליט כמה תמונות הוא יכיל. לשם כך אנחנו צריכים לבדוק מה יהיה גודל הקולאז ועל פיו נקבע את כמות התמונות.

ההנחה שלנו צריכה להיות, שבין תמונה לתמונה יישאר רווח מסוים בו יהיה ניתן לראות את רקע הקולאז'. הרקע יכול להיות שקוף כמו הזכוכית והוא יכול להיות בצבע מסוים, בין אם זה צבע מודפס לבין אם זה צבע שאנחנו נוסיף לאחר ההדפסה. חשוב שאנחנו ניצור את המרווח בין התמונה לתמונה על מנת שנוכל ליהנות מעיצוב איכותי וחזות ברורה של התמונות. אם לא ניצור את המרווח הזה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב שהתמונות דחוסות בתוך הקולאז, דבר שהוא לא יפה לעין.

ניתן לפזר את התמונות בצורות שונות, בין אם זה בצורה ישרה ובין אם זה כך שהתמונות יטו לצד. רצוי שהתמונות לא יהיו ישרות, כך יהיה קל יותר להכניס את הרקע ביניהן, אך גם זה יצור תחושה יותר נעימה בעין, למרות שלכאורה זה יותר תחושה לא מסודרת.

כאמור, אנחנו נבחר את כמות התמונות על פי גודל הזכוכית עליה אנחנו מעוניינים להדפיס את הקולאז'. מעבר לכך אנחנו צריכים להחליט מה יהיה גודל התמונות. ובכן, הן ייקבעו גם על פי גודל הזכוכית וגם על פי כמות התמונות שאנחנו מבקשים להדפיס. גודל התמונות יכול להשתנות באמצעות עיבודי מחשב שנערכים לפני ההדפסה. יש לשים לב, כל שינוי בגודל התמונות דורש שינוי ברזולוציה, כך שהתמונה לא תפגע. רצוי לשלב בקולאז' על זכוכית תמונות קטנות וגדולות, כך נוכל להכניס כמות גדולה יותר של תמונות וכך, שוב, זה יצור תחושה הרבה יותר נעימה בעין.
 

אודות תבל פוגל

תבל פוגל

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר