לפני שתבחרי צלמת לבוק בת מצווה שלך | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


לפני שתבחרי צלמת לבוק בת מצווה שלך

פורסם בתאריך 06/13/2017 ע"י תבל פוגל בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 650 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: צלמת לבוק בת מצווה, בוק בת מצווה, צילומים לקראת הבת מצווה, כיצד לבחור צלמת לבוק בת מצווה

כל הורה שמחפש צלם או צלמת מקצועית עבור בוק בת מצווה לבת שלו, יודע שאם הוא יקליד בגוגל את המילים "בוק בת מצווה" או "צלמת לבוק בת מצווה", לא יתקשה למצוא רשימה ארוכה של צלמים אשר מציעים את עצמם ועורכים צילומים שכאלה.
 

החוכמה היא לדעת כיצד לברור מבין כל הצלמות והצלמים את האחת או האחד שיודעים לעשות את העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר, שיודעים לספק בוק איכותי עם צילומים ברמה הגבוהה ביותר שיש. תהליך הבחירה הוא לא פשוט, אך יש כלים ושיטות כיצד להפוך אותו לקצר, קל, וכמובן מוצלח.
 

לפני שנציג כלים כיצד לבחור צלמת עבור צילומי בוק בת מצווה, נגיד כבר עכשיו, עדיף לבחור צלמת ולא צלם, מהסיבה הפשוטה שהילדה תרגיש הרבה יותר נוח עם צלמת שתצלם אותה מאשר עם צלם, הכימיה והאינטימיות בצילומים יהיו הרבה יותר חיוביים כאשר יש צלמת שמבצעת את הצילומים ולא צלם. יש הורים רבים שבוחרים בצלמת גם בשביל שהם עצמם ירגישו יותר רגועים, וגם את זה צריך לקחת כשיקול.


כיצד בוחרים צלמת לצילומי בוק בת מצווה


ראשית, אפשר להסתמך על האינטרנט, בין אם זה חיפוש בגוגל, רשתות חברתיות, אתרי אינטרנט שמתעסקים בצילום ועוד. אך אפשר גם להסתמך על ניסיונם של הורים אחרים. בהנחה והילדה שלכם היא לא הראשונה בכיתה או בשכבה שהגיעה לגיל 12, אז אפשר לבדוק עם הורים אחרים שכבר הזמינו עבור הילדות שלהם צלמות עבורבוק בוק בת מצווה, עם מי מומלץ לעבוד ומדוע.

כל הורה יכול לעשות את השיקולים שלו, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת זמנים, לוקיישנים וכדומה, ולהחליט מי הכי מתאימה לו.

שנית, כאשר מבררים לגבי צילומים לבוק בת מצווה, רצוי מאוד לערב את הילדה בתהליך. בסופו של דבר היא זו שאמורה לעבוד עם הצלמת, היא זו שאמורה להצטלם לבוק. יש הורים שחושבים שילדה בת 12 לא אמורה להיות חלק מתהליך החלטות וזו טעות. ראשית, כי הילדה בגיל הזה מספיק בוגרת בשביל לעזור להחליט, שנית, הילדה היא חלק מהתהליך, זה קשור אליה, אי אפשר לקבוע בשבילה הכל כי אז זה יבוא לידי ביטוי גם בצילומים.

צריך לזכור, בשביל שהצילומים יצליחו, צריכה להיות כימיה והתאמה בין הצלמת לילדה, וזו יכולה להיווצר אך ורק עם הילדה תהיה חלק מהתהליך שיקבע מי תהיה הצלמת שתצלם אותה.

שלוש, צריך להתייחס ללוח הזמנים ולמיקום בו נערכים הצילומים. צריך לקחת בחשבון שהתהליך גובה זמן מההורים, מה שאומר שהם יצטרכו להפסיד שעות עבודה, התהליך לוקח זמן במובן הזה, כך שצריך לוודא שהבוק יהיה מוכן עד האירוע. כל זה אומנם דברים טכניים אך הם חשובים מאוד, גם בשביל שהבוק יצא מוצלח וגם בשביל שהילדה וההורים ייהנו ממנו בזמן.

 

אודות תבל פוגל

תבל פוגל

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר