איך בוחרים קבלן שיפוצים במרכז | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך בוחרים קבלן שיפוצים במרכז

פורסם בתאריך 06/03/2017 ע"י RENOVATIONS AM בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 603 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קבלן שיפוצים במרכז, שיפוצניק, קבלן שיפוצים, במרכז, מרכז הארץ, שפוץ,

 סימנים לקבלן שיפוצים אמין 

סימן ראשוני ובסיסי ביותר מניסיון שלי זהו שלב חוות הדעת של הקבלן.  אם יש ברשותו המלצות רבות (לפחות מעל 20-30 המלצות) וכן ניתן לדבר עם אנשים להם שיפץ הקבלן,
והאם הוא מופיע באתרי סינון או דירוג בעלי מקצוע המובילים בתחומו.
אם תבררו את השאלות הלאה, תוכלו להתקרב להחלטה הנכונה.

 

למה קבלנים נוהגים לאחר ולמה יש רבים שפשוט בורחים וחוזרים אחרי חודש

קבלני שיפוצים ובנייה רבים נעלמים, מבריזים, או מקפיאים פרויקט בהם מנהלים את השיפוץ. למה זה קורה? זו שאלה טובה שמעט מאוד אנשים שואלים אותה. וזו היא אחת הסיבות העיקריות בגללה תחום השיפוצים בארץ נראה כפי שהוא.

ניגש לתשובה: קבלנים רבים מאחרים שעה שעתיים, מתעכבים, לפעמים דוחים ומעבירים ימי ביצוע שלב מסוים, וכו.. וכל אלא לא בהכרח בגלל שהם רמאים, לא אחראיים, נוכלים, חאפרים או כל דבר אחר. לרוב זה דווקא הפוך - הם מלאי כוונות טובות, מעשים טובים מאחוריהם, פורטים המון תקלות שונות כל יום, מוכנים תיד להושיט יד ולתת עזרה - במיוחד בתחומים הידועים לו היטב.

קבלני שיפוצים במרכז ובכל הארץ נאלצים לעבוד מינימום ב2 פרויקטים במקביל כדי שהעסק הזה יהיה שווה את זמנם ויניב להם כעסק כדאי. יש כאלה שטעו בתחילת דרכם, ועכשיו נאלצים להרוויח יותר ולכן  סוגרים 3-5 פרויקטים במקביל. וכמובן כאן התוצאות כבר מתחילות לרדת מבחינת האיכות והמהירות והיחס שנוכל להספיק לתת לכל לקוח.

רבים מאיתנו מאשימים את קבלני השיפוצים והשיפוצניקים, ולא מודעים לתנאים והגורמים אשר משפיעים עליה וגורמים להם להתנהל בצורה ש"לא תמיד נעימה ללקוחותיה". אם היינו יודעים שאנשים אלה ישנים בערך 4 עד 5 (ולעתים גם 3) שעות ביממה? נושאים אחריות גדולה על העובדים, רכוש הלקוח, תקינות העבודה, שלא נדבר על סכנת חיים ישירה מיום ליום בעבודה עם דיסק ועם כלים רבים אחרים שמהווים סכנת חיים ממשית.

בקיצור, לא כל קבלן שמאחר , מתעכב או משנה זמני פגישה - הוא חאפר. ולא כל קבלן פונקטואלי הוא קבלן שיפוצים אמין ששם במרכז עקרונותיו את הערכים כמו יושר, אמפתיה, אחריות, וכו .

אתרי סינון ודירוג קבלני שיפוצים במרכז

אתר "מידרג" אתר לסינון ודירוג בעלי מקצוע בכל התחומים. יש לבחור קטגורית שיפוצים. אתר מידרג עובד על עקרונות מאוד עמידים ולא ניתן לשלם להם על "שקר" כזה או אחר.
הצוות מאד אמין לרעיון של היזם, מה שמבטיח אמינון ויושר מלאים באיסוף חוות הדעת מול הלקוחות.
אם הקבלן שבחרתם מופיע באתר זה עם כמות שהיא מעל 20 או 30 חוות דעת ורובן הן גבוהות עם משוב חיובי - אין ספק שקבלן שיפוצים שמולכם הוא כבר שורה מעל רבים אחרים.

אתר "שיפוצים פלוס" - אם אתם מחפשים לא סתם שיפוצניק או קבלן שיפוצים , אלא שיפוצניק פלוס, הגעתם למקום הנכון. כאן הקבלנים יקשיבו לכם, ישאלו מה שצריך, עם הרבה יחס חם ומקצועיות גבוה במיוחד. 
קבלנים שמופיעים באתר זה נבחרו טוב טוב ע"י צוות האתר ועברו בדיקות אמיתיות לפני שהועלו לאתר.
אם הקבלן שלכם מופיע באתר זה - אין ספק שהוא אחד התותחים בארץ.
ואם כמות התגובות שלו באתר זה עולה על 15 או 25 תגובות ורובן חיוביות, קחו אותו ואל תפחדו.

ואם אתם סומכים על הניסיון שלנו  - לכו על הבחירה הזו א. מ.שיפוצים וכנסו לאתר  שיפוצים-במרכז.co.il

 

 

 

 

אודות RENOVATIONS AM

שיפוצים-במרכז.сo.il

RENOVATIONS AM

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר