הלוואה בערבות המדינה - מה זה? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הלוואה בערבות המדינה - מה זה?

פורסם בתאריך 05/16/2017 ע"י משה הרשקו בקטגוריה משכנתאות והלוואות | צפיות: 442 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פתיחת עסק, ייעוץ עסקי

כל עסק חווה תקופות פחות טובות המלוות בקשיים או טלטלות כלכליות. גם בזמנים היציבים יותר יחסית יכולים לצוץ קשיים בגלל ההפכפכות של השוק, טרנדים, אופנה, חוסר מודעות, תחרות גבוהה במשק ועוד. מצבי קושי אינם התקופות היחידות בהן העסק זקוק לתוספת תקציב - התרחבות העסק, השכרת משרד גדול יותר, העסקת כוח אדם נוסף, ועוד. בכל המקרים הנ"ל העסק יחפש להתמודד עם המצב על ידי לקיחת הלוואה. כולנו מודעים לכך שההלוואות אינן תמיד באות לטובתנו, וברוב המקרים מלוות בריביות ובתנאים בלתי משתלמים. אפשרות אחרת היא לקיחת הלוואה בערבות המדינה המציעה אלטרנטיבה משתלמת יותר למה שמוצע בדרך כלל בשוק.

הלוואה בערבות המדינה - למי זה נועד?

אפשרות זו נועדה לעסקים אשר זקוקים לתקציב נוסף לצורך תחזוקת או הרחבת העסק - העסקת כוח אדם נוסף, הכשרת עובדים, שיפוץ, הרחבת שטח משרדי, הכנסת מוצרים או שירותים חדשים, שיווק ופיתוח עסקי. בכל מקרים הנ"ל ובאחרים נזדקק לקבלת הלוואות לעסקים על מנת להטיב עם חברה שלנו. הלוואות אלה מאפשרות לשמור על השוק במצב מאוזן, לפתח מוצרים חדשים ולחשוף את הלקוחות בפני אפשרויות חדשות.

למה לקחת הלוואה בערבות המדינה?

הלוואות לעסקים בערבות של המדינה ניתנות בדרך כלל בתנאים ובריביות משתלמות יותר ממה שמוצא באפיקי מימון אחרים. את ההלוואות ניתן לקחת לפרקי זמן ממושכים יותר ועם בטחונות נמוכים יותר. עם זאת, היתרון הגדול ביותר נעוץ בפרק הזמן הקצר שלוקח לקבל אישור להלוואה מסוג זה. לרוב ניתן לקבל אישור בתוך חודש עד שלושה חודשים מרגע הגשת הבקשה.

כיצד ניתן לקבל הלוואה בערבות המדינה?

כמו בכל מקום צריך קודם להגיש בקשה עם כל המסמכים הרלוונטיים ולחכות לאישור. עם זאת, ניתן להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי לקבל את ההלוואה על ידי תכנון נכון - הכנת תוכנית עסקית מפורטת ומסודרת אשר תציג את העסק שלכם בצורה עניינית ומקצועית. הגשת בקשה מסודרת ומתוכננת יכולה להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי שדווקא הבקשה שלכם תאושר. ההלוואות ניתנות לא רק לעסקים פועלים אלא גם לצורך פתיחת עסק חדש.

אודות משה הרשקו

חברת 4Ward מתמחה במתן שירות מקיף עם סל פתרונות עשיר במיוחד בתחום הייעוץ העסקי. אנו מתמחים ביצירת תכנית עסקית מנצחת, יצירת ערוצי מימון והלוואות לעסקים, אפשרויות יבוא מסין, שיווק עסקי אונליין ועוד.

משה הרשקו

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר