לאילו זמרים כשאי להקשיב וללמוד מהם קצת פיתוח קול? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


לאילו זמרים כשאי להקשיב וללמוד מהם קצת פיתוח קול?

פורסם בתאריך 04/11/2017 ע"י ליטל יוחאי בקטגוריה מוזיקה | צפיות: 701 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: שיעורי פיתוח קול בכפר סבא, מורה לפיתוח קול בכפר סבא, לימודי פיתוח קול בכפר סבא, שיעורי פיתוח קול ברעננה, מורה לפיתוח קול ברעננה, לימודי פיתוח קול ברעננה, שיעורי פיתוח קול בהוד השרון, לימודי פיתוח קול בהוד השרון, מורה לפיתוח קול בהוד השרון,

לאילו זמרים כשאי להקשיב וללמוד מהם קצת פיתוח קול?
ישנם הרבה זמרים שאתם אוהבים אבל לא לכל אחד שווה להקשיב וללמוד ממנו לפתח את הקול שלכם כי ישנם זמרים כמו למשל ג'ניס ג'ופלין שהייתה מעשנת בכמויות אדירות וגורמת לצרידויות וליבלות במיתרי קולה ולא הייתה כל כך אכפתית לגבי קול בריא ולגבי השירה שלה, היא יותר צרחה מאשר שרה נכון ובריא. הנה רשימה של כמה זמרים גדולים ששרים מעולה ויודעים מה הם עושים:
1. LP זמרת ענקית שלמדה עם מורים לפיתוח קול בארה"ב, למדה את תחום האופרה והרוק ומביאה ייחודיות בקולה ובמוסיקה שהיא כותבת ומלחינה עבורנו המאזינים, משלבת רוק ואופרה בשירה שלה משתמשת בהרבה וברציות קוליות דרך הסרעפת והאויר שלוקחת לטובת השירה שלה וכך עוזרת לעצמה לשיר נכון בריא ולפתח את קולה. זה אכן עוזר גם בשיעורי פיתוח קול וגם באימונים הקוליים הביתיים שלכם. דבר נוסף היא משלבת את השירה שלה כאשר היא שורקת דבר מדהים לא פחות מאיך שמשתמשת במיתרי קולה לפיתוח הקול, היא שורקת בשירה גם פה היא יודעת איך לעבוד נכון ושומעים את זה בשריקות שלה: שהם ארוכות חלקות ולא נפסקות.

2. CHRISTINA AGUILERA אחת הזמרות סול פופ הנחשבות ביותר אתן תוכלו להבין מה קורה שהיא מושכת ומסלסלת בעדינות עם קולה היפה בעזרת הבטן ולקיחות האויר שלה.

3. CELINE DION אחת הזמרות המעניינות ביותר שהיו בהיסטוריה זמרת בחסד עליון אשר גם היא מביאה קצת מתחום האופרה. אין ספק שזמרות אופרה שמשלבות עוד סגנון בקולן העדין והיפה הוא יתרון גדול כי האופרה זהו תחום שאנו לומדים איך לשיר גבוה איך להחזיק כמה שיותר צלילים כמה שיותר ארוך כמה שיותר ברור וחד והן לומדות איך לעשות את זה ולשלב זאת דרך כמה סגנונות שירה מבחינה טכנית.

כמעט כל זמרת גדולה כזאת או אחרת הלכה ולמדה שיעורי פיתוח קול ולא משנה כמה הן גדולות ומפורסמות היום הן עדיין מתאמנות ומתרגלות לצורך פיתוח קול והשירה שלהם.


 

אודות ליטל יוחאי

ליטל יוחאי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר