איטום גגות רעפים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איטום גגות רעפים

פורסם בתאריך 04/02/2017 ע"י אירה סימנס בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 613 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: איטום גגות רעפים, תיקון גגות רעפים, שיפוצים לבית, תיקונים, איטום גגות, בידוד גגות

צד אחד גג רעפים הנו גג מאוד מרשים ופרקטי, אך מצד שני גם מדובר בסוג גג שעשוי להוביל למגוון נזקים, ולו כיוון שהאיטום עשוי להיות לקוי, הרעפים עשויים להינזק, הרעפים עשויים ליפול, ההתקנה עשויה להיות שגויה וכדומה. מכאן בעוד שבימות הקיץ עשויה להיות בעיה ברעפים מבלי שהדבר ישפיע עלינו, הרי כאשר מדובר על ימות החורף הגשומים, הבעיה הכי קטנה ברעפים עשויה עשויה להתגלות כבעיה מאוד חריפה, ולו כי מי הגשמים חדרו פנימה, ומכאן שהם משאירים פס של רטיבות על גבי הקיר הפנימי, ואף הם עשויים להרוס ריהוט ששוכן מתחת למוקד הדליפה. אם כן מה עושים? פשוט מאוד, בטרם הגשמים הראשונים מגיעים, מומלץ ביותר להזמין שירותי בדיקת תקינות.

מגוון שיטות איטום

המקומות שיותר מועדים לפורענות מיוחסים להיכן שיש חיבורים, או להיכן שנוצר משקל עודף. כך למשל היכן שיושב קולט השמש או האנטנה, ניתן למצוא יותר סיכויים לבעיות באיטום. אם כן מה עושים אם החורף כבר הגיע ועמו מגלים שיש בעיה עם איטום הרעפים? נעזרים בשירותי איטום גגות! שירות זה עשוי לכלול מגוון שיטות, כאשר אחת השיטות מתמקדת בזיפות, שיטה שנייה מתמקדת בסידור הרעפים מחדש, שיטה שלישית עשויה להתמקד בציפוי הגג בשכבת בידוד כגון יריעות ביטוניות (או איטום ע"י חומרים אקריליים) וכדומה, כאשר בכול מקרה יש לוודא שאותו בעל מקצועי אכן יהיה איכותי ומומחה בתחום המדובר. כיצד בוחרים את השיטה הטובה ביותר? ובכן באמצעות הניסיון של איש מקצוע שחי את התחום.

מקצועיות
לא כל אחד שמתיימר להבין בתחום איטום גגות רעפים, יודע כיצד יש להלחים את היריעות הביטוניות, יודע כיצד יש להכין מראש את הגג לקראת האיטום, יודע מהו סדר הפעולות הנכון, מקפיד על סדר הפעולות הרצוי, מחכה מספיק זמן בין שלב אחד לשני וכדומה. מכאן שאין מקום למשחקים, אלא יש להקפיד שפונים אל איש מקצוע שחי את התחום ושניתן לסמוך על המילה שלו. כיצד יודעים? ניתן להעלות מספר שאלות ולבחון את איכות רמת התשובות.

שיקולים חשובים
לסיכום נציין שלפני שעומדים לבחור בשיטת איטום גגות רעפים כזו או אחרת, יש להתייחס אל מערך השיקולים הבא, וזאת על מנת לבחון את הבחירה האידאלית ביותר, ולו על מנת לבחון האם אותו איש מקצוע שאליו פניתם בוחר בשיטה שהכי נכונה עבורכם, או שהוא בוחר בשיטה שעמה הוא רגיל לעבוד, ולו מטעמי חיסכון ונוחות. ובכן יש לבחון כמה עולה כל שיטה (כולל חומרים והתקנה), איזו תשתית תחזיק מעמד לאורך זמן, איזו התקנה יותר מהירה, איזו שיטה אפשרית באמצע החורף, איזו שיטה יותר אקולוגית וסביבתית, איזו שיטה מכילה יתרונות נוספים (כגון בידוד תרמי ואקוסטי), איזו שיטה מותאמת לגג המושפע, איזו שיטה עומדת בתקנים, איזו שיטה מתאימה לגגות בעלי שיפועים חדים, איזו שיטה יותר זולה וכדומה.

אודות אירה סימנס

אירה סימנס

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר