בוק הריון - מזכרת חובה לכל אמא | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בוק הריון - מזכרת חובה לכל אמא

פורסם בתאריך 03/14/2017 ע"י dana ofir בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 1713 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: בוק הריון, צילומי הריון, צילום הריון, בוק צילומי הריון, צילומים להריון, אלבום הריון, תמונות הריון,

בעבר, נשים לא היו ממהרות לתעד את התקופה בה הן נכנסו להריון, בדיוק כמו שהן לא נהגו להמשיך בשגרת חייהן בתקופה זו אלא היו מבצעות שינויים שונים בהתאם למה שעבר גופן ובהתאם למצבן הכללי. עם השנים, השתנו הנורמות, ובימים בהם נשים בהריון ממשיכות לעשות את מה שהן עושות כשהן לא בהריון, לעיתים עוד יום הלידה המתכונן, הרי שגם כל הרעיון של תיעוד הריון הפך להיות מאוד פופולארי.

תיעוד של תקופת הריון מתבצע בעזרת צלמת מקצועית (בדרך כלל זו צלמת מסיבות מובנות של אינטימיות והבנה) אשר עורכת סט צילומים של האישה, בין אם זה צילום הריון בסטודיו ובין אם זה בשטח פתוח, הכוונה לצילומים בטבע. הצילומים מאוגדים בסופו של דבר לבוק הריון מרשים, אותו שומרת האישה אצלה וכך היא יכולה לשבת ולהיזכר כיצד היא נראתה כשהיתה בהריון, הרבה אחרי שהתינוק או התינוקת יוצאים אל אוויר העולם.

צילומי הריון נערכים בדרך כלל, אחת על אחת, כלומר הצלמת והמצולמת, אך פעמים רבות האישה מבקשת להוסיף גם את הבן זוג לתמונות וכן אם יש עוד ילדים, אז גם אותם. כך צילומי הריון הופכים הרבה פעמים לצילומי משפחה.

נכון שצילומי הריון הם מזכרת חשובה, ויש שיטענו אפילו מזכרת חובה לכל אישה שנמצאת בהריון ובכל זאת, אי אפשר לעשות את זה בכל צורה, זה חייב להיעשות באופן מקצועי ונכון. לשם כך נציג מספר טיפים כיצד יוצרים אלבום, בוק הריון בצורה נכונה.

טיפים לבוק הריון מוצלח

הטיפ הראשון, לבחור צלמת שאת יכולות לסמוך עליה. זה נכון מבחינה מקצועית וזה נכון מבחינה של תקשורת בינאישית, קשר וכימיה איתה.

מבחינה מקצועית, הרי שיש להכיר עבודות קודמות שלה, לראות האם הן מדברות אלייך, וכן לראות אם מזהים אצלה את מה שמחפשים שיהיה בתמונות הריון.

מבחינה תקשורת בינאישית, מדובר על כמה שעות שתעבדו ביחד, רצוי מאוד שתרגישי בנוח עם הצלמת, שתוכלי לדבר איתה, לעמוד מולה, לתת לה לצלם אותך בחופשיות.

הטיפ השני, תבואי ביום טוב. זה לא פשוט ולא קל, אבל אם את מרגישה לא טוב, אל תמהרי ללכת. עדיף לבטל. יום בו את לא מרגישה טוב זה גם יום שלא תצטלמי טוב. תבואי כשאת במיטבך, זה גם ייראה בתמונות. תהיי בטוחה בכך.

הטיפ השלישי, תבואי עם ראש פתוח. אומנם, נכון לבוא עם רעיונות או קונספט מסוים בראש, אך תבואי גם עם ראש פתוח, לפעמים תוך כדי הצילום הצלמת תציע רעיונות ייחודים, מאחר וזה בוק הריון למזכרת, אל תסגרי את עצמך מפניהם. תני לעצמך להשתחרר ותהני יותר.

הטיפ הרביעי הוא תבואי עם בגדים נוחים, איפור רך ועדין, ואל תשכח לעצב את שערך באופן שיתאים למראה שאת רוצה להציג בתמונות. 

אודות dana ofir

דנה אופיר - צילום הריון מקצועי בטבע ובסטודיו

dana ofir

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר