בית חכם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בית חכם

פורסם בתאריך 01/25/2017 ע"י יוסי ארונוביץ בקטגוריה ניהול משק הבית | צפיות: 501 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

 בית חכם


כאשר אנו חוזרים הביתה אחרי עיסוקי היום שלנו, כל שברצוננו לעשות הוא לעשות מקלחת נעימה, לראות את התכניות האהובות עלינו באור עמום ולנוח בשקט של הערב. עד היום, כדי לעשות זאת היינו צריכים תחילה להגיע הביתה, להדליק את הדוד ולחכות שהמים יתחממו, להחליף ערוצים ולבזבז זמן עד המנוחה המיוחלת.
בזכות מערכות של בית חכם, זה כבר לא צריך להיות המצב!

בית חכם שמורכב מטכנולוגיה אלחוטית מתקדמת במיוחד מאפשר לכם לעשות חיסכון אדיר בחשמל ומשאבים, לתכנן את היום שלכם כפי שאתם רוצים ולאבטח אותו בצורה מקסימלית. בגלל הסיבות הללו ועוד רבות אחרות אנשים בוחרים את המערכות של בית חכם כחלק מחייהם, והן בהחלט משפרות את הימים לבלי שיעור.


מה כולל הבית החכם?


מערכות של בית חכם כוללות 4 רכיבים עיקריים ומהותיים שחשובים לכל אדם ובזכותם תוכלו ליהנות מהימים שלכם בצורה נעימה ובלי לחצים:


1. מערכת חשמל חכמה: חשמל החכם פירושו חיבור של חיישנים או מכשירים מיוחדים אחרים לכלי החשמל בביתכם כך שניתן יהיה לשלוט עליהם גם מרחוק.


2. מערכת ווידאו/אודיו: המכשירים בביתכם שקשורים לבידור חזותי וגם של שמע, כמו טלוויזיה, מערכות הגברה, רמקולים ועוד. גם על כל המכשירים הללו תוכלו לשלוט מרחוק ובלי מגע.


3. מערכת אזעקות: אזעקות הן חיוניות בכל בית, ובבית חכם תוכלו ליהנות ממערכת התרעה מתקדמת הכוללת אורות גבוהים, מצלמות, אזעקות ומנעולים מתקדמים.


4. מצלמות בקרה: מצלמות שמותקנות ברחבי הבעיות ומאפשרות לכם לבדוק מה נעשה בו גם ממקומות מרוחקים.


כיצד זה עובד?


מערכת הבית החכם מתנהלת כולה בזכות מרכז בקרה מתקדם אליו מתנקז המידע מכל החיישנים והמכשירים ברחבי הבית. ממש כמו במחשב, כאשר אתם לוחצים על כפתור אחד במסך המגע, תוכלו לבחור שכמה מכשירים חשמליים יידלקו או ייכבו יחדיו לפי תכניות שקבעתם מראש.

בנוסף, כאשר אתם לא נמצאים בביתכם, תוכלו לעקוב אחר כל הנעשה בו באמצעות המצלמות והטלפון החכם או המחשב שלכם ולפעול בהתאם. אם למשל תראו ששכחתם לכבות מכשיר חשמלי, תצטרכו פשוט לכבות אותו מרחוק כך שתהיו עם ראש שקט למשך כל היום.


הקדמה בהחלט הביאה לנו טכנולוגיות מתקדמות, כאשר בית חכם יכול לחסוך לכם חשמל וכסף רבים, זמן וגם להבטיח את הבטיחות שלכם ושל היקרים לכם בכל שעות היממה.

אודות יוסי ארונוביץ

יוסי ארונוביץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר