מה צריך לדעת לפני רכישת רכב יד שניה בשרון? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מה צריך לדעת לפני רכישת רכב יד שניה בשרון?

פורסם בתאריך 01/17/2017 ע"י איציק קמי בקטגוריה רכב | צפיות: 771 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מגרשי רכב בשרון, מגרשי מכונים בשרון, סוכנויות רכב בשרון

השרון נחשב לאזור פופולארי לרכישת רכבים מיד שניה, במיוחד אודות למבחר סוכנויות ומגרשי רכב הרבים. תהליך בחירת הרכב אינו פשוט וכולל לא מעט אתגרים שיכולים להפוך את הרכישה לסיוט ואת העסקה לבלתי משתלמת. חשוב להשקיע בשיעורי הבית ובבדיקות שעושים לפני הרכישה, על מנת להבטיח יחס הוגן, עסקה כדאית והגנה מפני זיופים ומעשי רמאות. לא פעם אנחנו מוצאים את עצמינו אובדי עצות מול סוכן מכירות ממולח שאומר לכם בדיוק את מה שאתם רוצים לשמוע ומראה לכם את מה שהוא רוצה שתראו. להלן מספר שלבים בתהליך רכישת הרכב מיד שניה שיעזרו לכם להמנע ממלכודות שיווקיות ולקבל בדיוק את מה שבאתם לקחת.

שלב 1 - עשו את שיעורי הבית שלכם

יתכן ועצה זו תשמע לכם טריביאלית, אך לא מעט אנשים מגיעים לשלב הקניה מבלי שיהיה להם מושג מה הם רוצים וצריכים. במצב זה המוכר יוכל לתפוס אתכם עם מבצע או הצעה שלא בהחלט נכונים בשבילכם בטווח הארוך ובסוף דווקא תצאו מופסדים. לפני שאתם ניגשים אל מגרשי מכוניות בשרון אל תתעצלו לעשות את שיעורי הבית שלכם. הכינו קובץ מסודר המפרט את התקציב שיש באפשרותכם להשקיע, מספר הנפשות בבית, היקף נסיעות ממוצע בשבוע או חודש וכמובן את כל הצרכים והדרישות שלכם מרכב. חשוב לגבש דרישות מציאותיות לתקציב כדי להגדיל את הסיכוי למצוא את מה שאתם באמת צריכים. לאחר מכן כנסו לאינטרנט ותתחילו לחפש, לחקור, לשאול ולהשוות. בדקו חוות דעת, צריכת דלק, זיהום אוויר, כמה הרכב רואה מוסך בממוצע ועוד. נסו לצמצם את הרשימה שלכם למספר דגמים שאתם חושבים שעונים לצרכים שלכם הן מבחינת הדרישות והן מבחינת התקציב - ורק לאחר מכן גשו אל הסוכנויות. 

שלב 2 - התרשמות חיצונית ממראה הרכב

הבדיקה שלנו מתחילה כבר משלב ההסתכלות. כבר בשלב זה ניתן יהיה לפסול רכבים שנראים פחות מבטיחים.

התחילו את הבדיקה מהצמיגים. ודאו כי הרכב עומד על משטח ישר ולא בשיפוע או באוויר, על מנת לעמוד בצורה מדויקת יותר על מידת השחיקה. על הצמיגים להיות בעלי מראה תואם ומידת שימוש זהה. עליהם גם להיות באותו גודל ומאותו המותג. במידה וזיהיתם חוסר התאמה הרי שמדובר כבר בסימן ראשון לעבודה מרושלת.

בדקו את איכות ואחידות הצבע. מומלץ להסתכל על הרכב כשהוא נקי מלכלוך ומאבק על מנת לקבל תמונת מצב מדויקת יותר. התבוננו בצבע של הרכב מכל הזוויות ומכל הכיוונים. העבירו אצבע על המשטח ובדקו את מידת החספוס.

ודאו כי אין על הרכב סימני חלודה שיכולים להצביע על תקלה חמורה שמקורה בכורוזיה.

שלב 3 - בדיקה מתחת למכסה של הרכב

לאחר הבדיקה החיצונית הגיע הזמן לבחון את המכונית בצורה מעמיקה יותר. פתחו את המכסה וחפשו אחר סימנים לשברים, חלודה או כל סוג אחר של נזק. שימו לב האם לכל החלפים מראה מטופח ותקין או מוזנח ומתקלף. ודאו כי אין קרעים בתוך צינורות והחגורות השונים.

בדקו היטב את המנוע על מנת לוודא שאין עליו סימנים של חלודה או כורוזיה. בדקו אם מופיעים כתמים כהים על גוף המנוע שיכולים להעיד על דליפה.

בעיות בחלק הזה יכולות להיות יקרות מאוד לתחזוקה ולתיקון ולכן מומלץ להשקיע תשומת לב מיוחדת אליו.

שלב 4 - נסיעת התרשמות ברכב

סיור בין מגרשי רכב בשרון יכול להיות אמנם מפרך, אך עדיין חשוב לא לוותר על נסיעת התרשמות מהרכב. נסיעה זו מאפשרת לקבל תחושה של איכות הנסיעה, תחושת ההגה בידיים, מידת הנוחות, ועוד. בדיקה זו מאפשרת להבין אם הרכב יהיה נוח לכם ולמשפחתכם בעתיד הקרוב.

אודות איציק קמי

אוטו קאר טרייד אין הינה סוכנות רכב מובילה בחדרה המציעה שירות למעוניינים ברכישת רכב בחדרה ובקניית רכב יד 2 בחדרה

איציק קמי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר