משאבות חום לבריכה ביתית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


משאבות חום לבריכה ביתית

פורסם בתאריך 12/21/2016 ע"י רפי גרף בקטגוריה שחייה | צפיות: 457 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: בריכת שחיה ביתית, משאבות חום לבריכת שחיה, בריכות שחיה

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר בריכות השחייה הביתיות לנוכח הירידה במחירים והפתרונות החדישים בתחום, כמו גם העלייה ברמת החיים בישראל. האקלים החם בארץ מאפשר לנצל את הבריכה חודשים ארוכים, אך כאשר מתחיל להתקרר יש להתקין מערכת יעילה וחסכונית לחימום המים, כדי ליהנות מרחצה ושחייה בריאה ומהנה גם בשאר ימות השנה. הפתרון המומלץ כיום לבעלי בריכות ביתיות הוא התקנת משאבת חימום בהתאם לנפח הבריכה והמיקום בארץ.

יש מגוון דגמים של משאבות חום לבריכות שחייה ביתיות, לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ומומלץ לפנות לחברה מובילה בענף כדי לקבל ייעוץ מקצועי, ועל מנת לבחור במערכת היעילה והחסכונית ביותר. אם בעבר היה נהוג לחמם את מי הבריכה באמצעות גופי חימום העשויים לרוב מטיטניום או על ידי התקנת מערכת חימום המבוססת על סולר או גז, הרי כיום הפתרון המומלץ והחסכוני ביותר הוא התקנת משאבת חימום, בהתאם לנפח הבריכה. בנוסף, קיימת אפשרות להתקין מערכת חימום סולארית המבוססת על ניצול אנרגיית השמש.

כיצד פועלת משאבת חום לבריכה?

כאמור, כדי להימנע מכניסה למים קרים בבריכה חשוב להתקין מערכת חימום יעילה. הפתרון המומלץ הוא להתקין משאבות חום לבריכה לאחר ייעוץ והתאמת סוג והספק הדגם המתאים ביותר. ראוי לציין כי חימום מי הבריכה באמצעות משאבות חום מציע חיסכון משמעותי בעלויות, המשאבה מציעה נצילות ויעילות אנרגטית ברמה של עד 75%, לכן הלקוח זוכה לחיסכון משמעותי בהוצאות החימום בהשוואה לפתרונות אחרים. כמו כן, משאבת חום נחשבת לפתרון ירוק וידידותי לסביבה כיוון שאין צורך לחמם את המים באמצעות מערכות מזהמות המבוססות על דלק, גז או סולר או להשתמש בגופי חימום הצורכים חשמל רב.

כדאי לדעת כי משאבת חום מנצלת את אנרגיית החום בסביבה, המערכת עובדת כמו מזגן רגיל המושך את החום מהאוויר לצרכי חימום. למעשה, המשאבה סופחת את החום באוויר ומעבירה אותו למדחס עם גז. כאשר דוחסים את הגז הוא מתחמם והחום מנוצל לחימום המים הקרים שמגיעים מהבריכה. המים המחוממים חוזרים לבריכת השחייה באמצעות צנרת ייעודית היוצאת מהמשאבה.

מהם היתרונות של משאבת חימום לבריכה הביתית?

משאבות חום לבריכה ביתית נחשבות לאמינות ולחסכוניות במיוחד, התקנת המשאבה מספקת את היתרונות הבאים:

* התקנה פשוטה ללא צורך בתשתיות מורכבות ויקרות
* נצילות אנרגטית גבוהה המציעה חיסכון משמעותי בעלויות חימום המים
* אמינות גבוהה
* פתרון אקולוגי וירוק שאינו פוגע בסביבה
* תחזוקה מינימלית
* צג נוח לשליטה יעילה על טמפרטורת המים
* פעולה שקטה

ייעוץ והכוונה מקצועית

כדי לבחור בדגם של משאבת חימום לבריכה הביתית יש לקבל ייעוץ והכוונה מחברה מובילה בענף. את הדגם של משאבת החימום מתאימים בהתאם לנפח הבריכה הנמדד בקוב, מיקום בארץ וטמפרטורה רצויה. רצוי לרכוש משאבת חימום איכותית ממותג מוכר כדי ליהנות מאמינות גבוהה, מעלויות אחזקה נמוכות ומשירות מהיר ויעיל.

אודות רפי גרף

רפי גרף

רפי גרף

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר