מדבקה שקופה להגנת צבע הרכב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מדבקה שקופה להגנת צבע הרכב

פורסם בתאריך 11/03/2016 ע"י דניאל רוטקין בקטגוריה רכב | צפיות: 783 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דיטיילינג, מדבקה שקופה, טיפוח הרכב, הגנה לצבע הרכב, טיפול בצבע הרכב,

מדבקה שקופה לרכב היא המצאה מעולה לכל חובב רכב שמתייחס לנכס היקר שלו, כמו לחבר אמיתי. לא תמיד החבר הטוב ביותר של גבר הוא הכלב של המשפחה. לעתים קרובות, רכב יכול למלא את המקום של חיית מחמד נפלאה ואין דבר שמכאיב יותר מאשר לראות את השריטה או את הפגיעה הראשונה ברכב האהוב עליך.

למרות זאת, כיסוי מגן רגיל הוא לא האפשרות הכי מושכת עבור בעלי מכוניות, שמעוניינים להגן על ההשקעות שלהם.

הבעיה בכיסוי מגן רגיל הינה זה שהוא רק מכסה את המכונית הנהדרת. אף חובב רכב אמיתי לא רוצה להסתיר את הרכב בעל הערך הרב מתחת ליריעת גומי. הוא לא רוצה לבזבז כסף רב על הגימור המושלם, כדי לכסות אותו בכיסוי מגן. למרבה הצער, בעלי רכבים רבים נאלצו לבחור צביעה מחדש (כדי להפחית את הסיכוי לשריטות ושבבים בצבע) או להסתיר את הגימור המקורי.

היום חובב רכב נלהב יכול לבחור במדבקת מגן שקופה, שמגנה על הרכב על ידי יצירת הפרדה שקופה בין גימור הרכב והרכיבים שלו. מדבקת המגן השקופה היא ציפוי מגן שפשוט נצבע על מרכב הרכב פשוטו כמשמעו. בדרך כלל, משתמשים במוצר זה במשאיות, מכוניות וטנדרים של בעלי רכבים, שנחרדים מהמחשבה שאבן תיגע בנכס יקר הערך שלהם.

משתמשים במדבקת המגן השקופה גם כדי להגן על הפנסים הקדמיים. בדרך כלל, מוסיפים את שכבת המגן לחלק הקדמי של הרכב ועל העדשות של הפנסים הקדמיים. היתרון של חומר זה הוא שכמעט ולא ניתן להבחין בו. העיצוב המקורי של הרכב לא משתנה בשום אופן. בעל הרכב רגוע, כשהוא יודע שהאוטו מוגן ובו זמנית הוא נהנה מהמותרות מכך שהרכב שלו נשאר במצב המקורי שלו.

יש כאלו שיתהו האם המוצר הזה באמת יעיל כמו כיסוי המגן הרגיל. מדבקת המגן השקופה תגן על הרכב מפני מזיקים שונים. במקור החומר היה בשימוש במדחפים של מטוסים, כדי להגן עליהם מפני נזקים. כמובן שהחומר יהיה יעיל גם במניעת פגיעות ברכב.

דאגה אחרת היא איכות השקיפות של יריעת המגן. עד כמה היא באמת שקופה? יש יצרנים שמתגאים בכך שממש לא ניתן להבחין בחומר, אלא אם צבע הרכב מאד לבן. השכבה השקופה מעט נראית לעין ברכב לבן ממש מקרוב מאד, אך היא לא נראית מרחוק. אתה תראה פס חלש במקום שבו מדבקת המגן מסתיימת, אך זה טוב יותר מאשר הכיסוי המכוער או שבבי צבע.

אודות דניאל רוטקין

דניאל רוטקין

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר