אביב הובלות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אביב הובלות

פורסם בתאריך 08/21/2009 ע"י גיא אלון בקטגוריה בית | צפיות: 833 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הובלות, מובילים, חברת הובלות, אביב הובלות

כל מי שמעביר משרד או דירה, יש בליבו חשש, שמא חפציו יינזקו או אף ייגנבו. לכן כאשר בוחרים בחברת הובלות, צריך לבחור בחברה אמינה, מקצועית, מנוסה, שיודעת לעשות את העבודה שלה. חברת אביב הובלות, ללא ספק, עונה על כל התיאורים האלו. כפי שיעידו מאות הלקוחות של החברה במשך השנים.
חברת אביב הובלות הוקמה בשנת 1952 והיא אחת מחברות ההובלה הותיקות בישראל. במהלך השנים צברה החברה ניסיון בתחום של פירוק רהיטים והרכבתם, אריזה, אחסון וכמובן הובלה. כיום הסלוגן של החברה אומר שאפילו דג זהב לא ירגיש שהזיזו אותו. סלוגן שאומר לא מעט, על היכולות של החברה והניסיון שלה.
בעיניי חברת אביב, הלקוח נמצא במקום הראשון. זה מתחיל בפרטים הקטנים, כגון, הקפדה על לוח זמנים, אמינות, אחריות, וכל דבר אחר שיגרום ללקוח להרגיש, שהוא וחפציו נמצאים בידיים טובות. החברה מקצה חלק גדול ממשאביה להעסקת עובדים מקצועיים, מיומנים, אשר עוברים הכשרה והדרכה בתחום של אריזה ופריקה והובלה. בין עובדי החברה מתקיים קשר רצוף בעת ההובלות, באמצעות מערכת תקשורת, ועל החברה מפקחים קציני בטיחות בהתאם לנהלים הנדרשים.
חברת אביב הובלות, מבצעת עשרות הובלות בחודש, הובלות של דירות, מוסדות, משרדים, ספריות ועוד. לקוחותיה נהנים לא רק משירותי הובלות, אלא גם משירותי אחסון לתקופות קצרות וארוכות בהתאם לצורכיהם. שירותים אלו מאפשרים ללקוחות, לאחסן את חפציהם, בטרם מקום היעד אליו הם אמורים להעביר אותם, יהיה מוכן.
חברת אביב, מאפשרת ללקוחות שלה גם להנאות משירותי אריזה מקצועיים. מדובר על ייעוץ אריזת חפצים, ניתוק כבלים ממכשירים שונים, אריזה מקצועית עם ארגזים וקרטונים מתאימים, הכנת תשתיות לקבל החפצים הארוזים ועוד.
שירותי ההובלות של אביב הובלות, מתבצעים באמצעות המיכשור המתקדם ביותר בתחום. מדובר על רמפות הידרואליות, מנופים ומעליות חיצוניות. כמו כן, משתמשת החברה בעגלות בגדלים שונים להעברת הציוד בצורה נוחה וכמובן בשורה של משאיות בגדלים שונים.
לחברת הובלות אביב, יש שורה של לקוחות אשר יכולים להעיד על מקצועיות החברה, אמינותה ויכולותיה. בין הלקוחות נמצאים אוניברסיטאות, ספריות, חברות תקשורת, תיאטראות ועוד. כל אלו, קיבלו את שירותיה של חברת הובלות אביב, וזכו להתחיל את עבודתם או מגוריהם במקום החדש, בראש שקט, יחד עם כל החפצים שלהם, אשר הגיעו שלמים אל יעדם.

המאמר מוגש מטעם אינדקס ההובלות הגדול בישראל, בתוכו ניתן למצוא אינדקס מובילים, מאמרים נוספים בתחום וחדשות בתחום ההובלות.

אודות גיא אלון

אתר תגובות הוא אינדקס עסקים ובעלי מקצוע שמביא לכם בנוסף למאגר עסקים מלא ומעודכן גם תגובות שכתבו גולשים על העסקים המופיעים בו. בתחום אינסטלטורים תוכלו למצוא עשרות עסקים ברחבי הארץ, כולל דירוגים של גולשים.

גיא אלון

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר