כיצד לעצב משרד העשוי ממכולה? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כיצד לעצב משרד העשוי ממכולה?

פורסם בתאריך 07/03/2016 ע"י רמי כחלון בקטגוריה נדל"ן ובניה | צפיות: 820 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משרדים ניידים, מבנים ניידים

עיצוב נכון של חלל העבודה יכול לסייע בהגברת תפוקה, החדרת מוטיבציה והשגת מקסימום תוצאות במינימום מאמץ. הדבר נכון גם לגבי משרדים ניידים העשויים ממכולה. משרדים ניידים משמשים במגוון פרויקטים ארוכים וקצרי טווח ומספקים אלטרנטיבות למשרד רגיל. עם זאת, השקעה בעיצוב חלל העבודה יכול לשדרג את החווייה עבור כל סוג עסק וכל פרויקט. מחקרים רבים הוכיחו כי משרד המתוכנן והמעוצב בצורה נכונה תרם להספקים ושביעות רצון ממקום עבודה גבוהים יותר בקרב העובדים.


מה הם משרדים ניידים?


מכולות מהוות חומר גלם זמין וזול, המאפשר הקמת מבנים שונים במגזר הפרטי והעסקי. המבנים מוקמים בתוך זמן קצר ובעלות נמוכה בהשוואה למבנים רגילים. הודות לטכנולוגיה מתקדמת בתחום חוויית העבודה במקום כזה אינה שונה בהרבה מכל משרד אחר. בכל מכולה ניתן ליצור חלוקה לחדרים, שירותים, מקלחת, מטבחון, ולהוסיף מיזוג אוויר, מערכת תאורה, נעילה ועוד. אפשרויות אלה הפכו פתרון זה לפופולארי ביותר בקרב אנשי עסקים צעירים, אך גם לא מעט חברות ותיקות בחרו דווקא בפתרן זה. בחיפוש אחר משרדים ניידים למכירה חשוב לשקול מספר משתנים: זמן, עלות, תועלת.


כיצד לעצב משרד מנצח?


להלן מספר רעיונות לשדרוג ושיפור סביבת העבודה והמשרד:


מיקסום אור טבעי - אור טבעי מהווה משאב חשוב בכל משרד. מחסור באור טבעי יכול לגרום לדכדוך ולירידה בתפוקה. מומלץ לנצל את מקסימום האור הזמין במשרד, ולהציב את השולחנות בסמוך לחלונות. מחקרים רבים הראו עלייה במצב הרוח, ביצירתיות וברצון להגיע לעבודה בעובדים שזכו לחלל עבודה מואר יותר. לתאורה המלאכותית אין את אותה רמת ההשפעה החיובית שיש לאור הטבעי. במשרדי מכולה ניתן לשלוט במספר ובגודל החלונות ולתכנן את המשרד בהתאם.


מקומות מנוחה - חשוב להעניק לעובדים מקום שבו יוכלו לקחת הפסקה בזמן שהותם במשרד. מקום זה מספק לא רק יכולת להיטען באנרגיה מחודשת אלא גם לספק במה להחלפת רעיונות ואינטרקציה בונה בין העובדים. בעת תכנון המרחב ניתן לבדוק עם האדריכל מה הן האפשרויות המועדפות. במשרדים קטנים, ניתן להוסיף מרפסת חיצונית שתשמש כמקום להפסקה.


ארגון וסדר - סדר במשרד חשוב להתנהלות תקינה ומאורגנת של העבודה. חלל מסודר מאפשר להתמקד בעבודה ובמשימות בלי הסחות דעת מיותרות. חלל מבולגן מעמיס על המחשבה ופוגע ביצירתיות של העובדים. כדי להימנע ממשרד לא מסודר ניתן להתקין בהם יחידות אחסון, מדפים וארונות המותאמים למכולות. יחידות אחסון אלה מספקות פתרון איכותי ויעיל לכל פרק הזמן שדרוש להמשך הפרויקט.


ריהוט מתאים ונוח - חשוב להשקיע בריהוט שישמש את העובדים במשך שעות ארוכות במשך היום. יכולת לעבוד בנוחות תבטיח תפוקת עבודה יעילה יותר ומוטיבציה גבוהה יותר להישאר במשרד שעות ארוכות. עובד שלא מרגיש בנוח ינסה להימלט מהמשרד כמה שיותר מהר. סביבת עבודה נוחא אפוא, היא קריטית לקבלת תוצאות מיטביות. קיימים סוגי ריהוט שונים המותאמים למשרדים קטנים ולמשרדים העשויים ממכולות. רהיטים אלה מאפשרים להפוך את החלל לנגיש ולנעים יותר.


הוספת צבע - בין אם אתם מחפשים מבנים ניידים להשכרה ובין אם למכירה, נרי שחשוב להוסיף מעט צבע למשרד. צבעים מסוימים יכולים לעודד יצירתיות ומיקוד בקרב עובדים, בזמן שצבעים חרים מסעיים ליצירת אווירה רגועה ועניינית. ניתן לבחור בהרכב הצבעים המתאים ביותר לסוג ואופי העסק ולהפיק את המקסימום מתכונותיהם המיוחדים.

אודות רמי כחלון

גל-רן מתמחה בהשכרה ומכירה: מבנים ניידים למכירה והשכרה, שירותים ניידים ומקלחות ניידות. המבנים של גל-רן מהווים פתרון מושלם ויעיל לאירועים. לאירועים בטבע ובבית, מסיבות, הפקות, כנסים, טיולים, ועוד.

רמי כחלון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר