הפקות אירועים עסקיים ואירועי עובדים בטבע | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הפקות אירועים עסקיים ואירועי עובדים בטבע

פורסם בתאריך 05/25/2016 ע"י מורן לוין בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 609 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אירועים עסקיים בטבע, הפקת אירועים בטבע, אירועי חברה בטבע,

 כמה פעמים ארגנתם אירוע עסקי ללקוחות, ספקים, שותפים וגורמים אחרים שעובדים איתכם ותהיתם ביניכם לבין עצמכם, האם אפשר להפוך את האירוע למקורי יותר, ייחודי יותר, מעניין יותר? עכשיו יש לכם את האפשרות. במקום לארגן אירוע עסקי באולם רגיל, אתם מוזמנים לארגן אירוע עסקי בטבע ולגרום הנאה רבה לכל מי שמגיע למקום.

במשך השנים אירועים בטבע נתפסו יותר כאירועים למשפחה, חברים או אירוע לעובדים בלבד. אך עם הזמן, יותר ויותר חברות החלו להיפתח לרעיון שניתן לערוך גם אירועים עסקיים בטבע. אירועים מהסוג של מפגשים קבוצתיים, כנסים, הרצאות ועוד.

הייחוד של אירועים עסקיים בטבע בא לידי ביטוי במספר נקודות.

1.     אירוע שכזה הוא הרבה יותר חופשי ומשוחרר. מה שנקרא "לשחרר את העניבה". לא מדובר באירוע מעונב רגיל אלא באירוע בו אנשים מגיעים בלבוש פשוט יותר, תחת כיפת השמיים האווירה היא אחרת מאשר בתוך האולם הסגור והצפוף.

2.     באירוע עסקי בטבע אפשר לשלב מגוון פעילויות שונות שלא ניתן לשלב באולם, מעצם העובדה שמדובר במקום פתוח וכן שמדובר בטבע. ניתן לשלב הפעלות שונות, משחקים ועוד, אשר אולי יכולים להוות גם אלמנט שיווקי ופרסומי מאוד חזק אשר תורם לחברה.

3.     כאשר האירוע נערך בטבע תחת כיפת השמיים, אפשר להשתמש באמצעי פירוטכניקה שונים שלא ניתן להשתמש בהם באופן רגיל, כלומר בתוך אולם. זה מאפשר לעצב את האירוע בצורה מיוחדת ומוסיף לו אלמנטים ייחודים.

4.     הרבה פעמים עצם הנסיעה אל מקום בטבע בו נערך האירוע, היא כשלעצמה דבר חשוב. המרחק מהמשרד, מהלחץ שיש בו, יכול לשחרר, לא רק את מי שעובד איתכם אלא גם את העובדים שלכם, אשר יכולים לצאת מעט מהשגרה וליהנות מאווירה מעט יותר משוחררת.

5.     ארגון אירוע עסקי בטבע הוא דבר מיוחד שיכול להיות לחגיגה אמיתית. מעצם עריכת האירוע וכמובן מהצלחתו, החברה יכולה ליהנות בפרסום טוב. לכן חשוב להשקיע מעט בחשיבה מקורית, כיצד ליצור אירוע שכזה ובצורה טובה.

חשוב לציין, בישראל לא מעט מקומות בהם ניתן לארגן אירועים עסקיים בטבע, כפי שניתן להעריך, אך אתם תמיד יכולים לבחור מקום שהוא שונה ומיוחד, מקום שהוא לא דומה לכזה שבו נערכים אירועים רגילים, משפחתיים אחרים, לכן רצוי לא למהר ולקחת את המקום הראשון בו אתם פוגשים. ההמלצה שלנו היא לבחון את המקום על פי שורה של פרמטרים שמתאימים וחשובים לכם, ורק אז לבחור מי מבין המקומות מתאים לכם ביותר.

קחו בחשבון, שהפקת אירועים בטבע דורש הרבה השקעה וחשיבה, לשם כך מוטב, לעיתים, להיעזר באיש מקצוע שגם מתמחה בארגון אירועים עסקיים וגם יודע כיצד לעבוד במקומות אשר נמצאים בטבע. זה יקל עליכם את העבודה ויעזור לכם להפיק אירוע ייחודי וססגוני כמו שאתם רוצים להפיק עבור המוזמנים לאירוע. 

אודות מורן לוין

צוף צמחים - מרפאה לרפואה טבעית וצמחי מרפאה tsuf-herbs.co.il

מורן לוין

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר