שירותי אינסטלטור | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שירותי אינסטלטור

פורסם בתאריך 08/18/2009 ע"י אורן שץ בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 518 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אינסטלטור, אינסטלטורים, אינסטלציה, שרברב

זקוקים לעזרה של אינסטלטור מוסמך על מנת לטפל בבעיה דחופה בצנרת? משפצים את הבית והחלטתם סוף כל סוף להחליף את מערכת הביוב והצנרת? עבודות אינסטלציה הן עבודות השמורות לאנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע בלבד. אמנם תיקונים קלים תוכלו לבצע בעצמכם, אך החלפת צנרת בבית או פתיחת סתימות ביוב הן עבודות שדורשות ידע ומיומנויות בתחום האינסטלציה. רק שרברב מקצועי, בעל ניסיון בתחום, יוכל לסייע לכם לפתור את הבעיה ולבצע את העבודה, בצורה הטובה ביותר, עם השפעה לטווח הרחוק.

שירותי האינסטלטור

מתוך מגוון שירותי האינסטלציה, מים וביוב אותם מבצע השרברב, ניתן למצוא את הטיפולים והשירותים הבאים:

 1. תיקון והרכבת דודי חשמל ושמש.
 2. התקנה, החלפה ותיקון צנרת.
 3. שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים.
 4. התקנת גופי חימום ומאיצי חום.
 5. פתיחת סתימות ביוב.
 6. שאיבת ביוב.
 7. התקנת כלים סניטריים ותיקון מנגנוני אסלות.
 8. איתור וגילוי נזילות ופיצוצי צנרת.
 9. התקנת מערכות הגברת לחץ.
 10. התקנה ותיקון קולטי שמש.
 11. תיקון ושיפוץ דוודים.

בחירת אינסטלטור מקצועי

כשאתם ניגשים לטלפן לחברת אינסטלציה כלשהי, חשוב שתשימו לב למספר היבטים מרכזיים לפני ביצוע ההזמנה. ראשית, במידה ומדובר בבעיה דחופה כגון ביוב שעלה על גדותיו, צנרת שהתפוצצה וכדומה, וודאו מה זמן ההגעה המשוער למקום מגוריכם וכמה תעלה העבודה. בדקו היטב האם תחויבו על ההגעה עצמה ובקשו מהאינסטלטור למסור לכם את הצעת המחיר לפני ביצוע העבודה עצמה. אינסטלטורים רבים מתחילים לטפל בבעיה הדחופה ורק לאחר מכן דורשים את התשלום (המופרז) על העבודה.

אינסטלטור טוב הוא כזה אשר יספק לכם עבודה מקצועית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן, יטפל בבעיה מהיסוד ולא ינסה לעקוף אותה באמצעים מפוקפקים ויספק לכם שירות אדיב, תוך הסבר על אופן העבודה ומהות הבעיה. אל תתביישו לשאול מה ותק וניסיוני של האינסטלטור שהזמנתם, היכן נמצא משרדו וכדומה. במידה והצעת המחיר גבוהה מידי, תמיד תוכלו לנסות לבקש הנחה בתשלום. שימו לב כי אינסטלאטורים רבים מציעים הנחה משמעותית לפנסיונרים. לסיום, אל תשכחו לבקש קבלה ולוודא שפרטי האינסטלטור רשומים על גביה. אינסטלאטורים רבים מציעים גם אחריות על הטיפול שניתן, לכן אל תשכחו לשאול את האינסטלטור אודות האחריות. שיהיה בהצלחה!

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר