תיקון מחשב אפל מקבוק ואיימק | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תיקון מחשב אפל מקבוק ואיימק

פורסם בתאריך 02/19/2016 ע"י Shlomi Tamir בקטגוריה קניות ומכירות ברשת | צפיות: 622 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תיקון מחשב נייד, תיקון מחשבים ניידים, החלפת מסך למחשב נייד, תיקון מקבוק אפל, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

האם טכנאי המחשבים שלכם ישר אתכם?
תיקון מחשבים ניידים - אין זה מפתיע כי אנשים רבים חושבים שטכנאי המחשבים שלהם רימה אותם או דרש מהם יותר מדי כסף. בדיוק כמו בכל תחום גם בתחום זה יש אנשים לא מקצועיים שמנסים להרוויח את השכר שלהם על חשבון אחרים. רבים טוענים כי לפטופים אמורים להיות חזקים יותר מאשר מחשבים אחרים וזאת משום שהם אמורים לשרת את בעליהם בסביבה החיצונית והניידת ולא רק בין כתלי הבית, אך דבר זה אינו מבטיח כי המחשב לא ייפול או יקבל מכה חזקה וברגע אחד תגלו כי המסך שלו שבק. במקרים בהם מבחינים בשבר או סדק על המסך, קרוב לוודאי שלא יהיה מנוס מקניית מסך חדש והזמנת שירות החלפת מסך למחשב נייד, במקרים אחרים חשוב כי טכנאי מקצועי יאבחן את הלפטופ ויחליט האם ניתן לתקן או דרושה החלפה. בחירת טכנאי מקצועי תבטיח לכם אבחון מקצועי של המחשב שלכם, איתור נכון של הבעיה, הצעת מחיר, אישור תיקון ומחיר מוגדר מראש.

החלפת מסך למחשב נייד או תיקונו?
תיקון מחשב נייד מאוד חשוב שהטכנאי מקצועי, כמו הטכנאים שמעסיקה חברת לפטופ אקספרט, יבצעו אבחון של המסך ויגיעו להחלטה האם יש דרך לתקן אותו או שמא חייבים לעדכן את הלקוח כי מדובר על קניית מסך חדש והחלפתו על ידי טכנאי מקצועי. מקרים שמצריכים את הזמנתו של טכנאי הם:
שבר או סדק במסך- במקרים כאלו השירות המתאים הוא החלפת מסך למחשב נייד.
מסך שחור- בדיקה מקיפה. יכול להיות שהמסך נשבר פנימה ויש מצב שהנורה הלכה וכל שצריך לעשות הוא להחליף את הנורה הפנימית והמסך יחזור לתפקד כמו חדש. (קניית תאורת מסך חדשה).
מסך לא נדלק- יכול להיות מצב בו הבעיה היא לא במסך אלא בחוט החשמל המחבר בין לוח האם (האחראי על החשמל) לבין המסך. ברגע בו הטכנאי יחליף כבל זה, המסך יחזור לתפקד כימים ימימה.
יש גם מצבים של מסכים מרצדים, מטושטשים ומקרים רבים נוספים. הטכנאי יאתר את מקור הבעיה ובהתאם יחליט מהו הפתרון האידיאלי, החלפת מסך למחשב נייד או תיקון.

יש לכם בעיות עם הלפטופ? המסך שחור? לא נדלק? מטושטש? לפטופ אקספרט מבטיחים לכם מקצועיות, אחריות ומחירים אטרקטיביים מיוחד. חייגו כעת 077-4000179 ואנחנו נאבחן ונפתור את הבעיה.

אודות Shlomi Tamir

Shlomi Tamir

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר