ריפוי מחלות דרכי העיכול בריפוי עצמי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ריפוי מחלות דרכי העיכול בריפוי עצמי

פורסם בתאריך 08/25/2015 ע"י דניאל קרני בקטגוריה רפואה אלטרנטיבית | צפיות: 526 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ידי מרפא האל, ריפוי מחלות, ריפוי מחלות קשות, ריפוי נישמתי, נשמה תודעה גוף, הילינג,

מרבית האנשים וכמובן החולים כנראה ירימו גבה תוך תמיהה על ההצרה הזו – לרפא מחלות דרכי העיכול בריפוי עצמי. איך? הרפואה, ככל הידוע, אינה מצליחה לרפא את מרבית מחלות דרכי העיכול כשהחולה מקבל תרופות לאיזון המצב, כדי שלא יחמיר. מה שנקרא – "אפשר לחיות עם זה".

אז מהיכן ההצרה הזו?
צד אחד שיש לדעת כדי להבין את יכולת הריפוי הוא שבתפיסת ההילינג "ידי מרפא האל" וגם ברפואה הסינית המסורתית, כל מחלה היא חסימה. חסימה של חומר, חסימה של אנרגיה, חסימה רגשית, חסימה מנטלית או חסימת נשמה (קארמה). חסימות אלה מונעות תפקוד תקין של תאי הגוף ושל האיברים ובין היתר מתפתחות מהן מחלות דרכי העיכול, שיש בהן גם ענין תורשתי, החל ממחלות קיבה, מעיים, ועד לקרוהן ומחלות קשות דומות.
על כן כל מה שניתן לעשות לריפוי, הוא לפתוח את החסימות שנמצאות במערכת העיכול (באמת נשמע פשוט מידי).

צד שני שכדאי להכיר, זה את עולם המים. המים הנפלאים שאנו שותים. מים חשופים להשפעה של אנרגיה. אנרגיה של מחשבה, של דיבור, של כתיבה. את זה הוכיח פרופסור אמוטו היפאני באלפי ניסויים. כשמדברים יפה למים המולקולות שלו הופכות לצורה של מחומש כסוף נפלא. כשמדברים רעות למים, המולקולות מקבלות צבע שחור אפור וצורה לא מוגדרת.
גוף האדם הוא כ 70% מים, בכל תאי הגוף.

שני גורמים אלא יחד – פתיחת חסימות והיכולת להשפיע על הגוף דרך המים, מאפשרים לחולה לעשות תרגילי דיבור ומחשבה אל תוך הגוף כדי לרפא את המחלה.
התרגילים, שהם חלק מריפוי עצמי הילינג "ידי מרפא האל", כוללים שני סוגי תרגילים:
הראשון הוא ריפוי עצמי והוא כולל בקשת ריפוי של החולה, הנחת הידיים על המקום החולה – במקרה זה בטן עליונה או תחתונה, מחשבה ודמיון של אור בצבע זהב אשר מנקה את האזור, ושינון של 5-10 דקות באופן רציף על ריפוי ובריאות. "מערכת העיכול מבריאה, מערכת העיכול בריאה"...
השני כולל סדרה של תרגילים לפתיחת מרכזי האנרגיה ומעגלי האנרגיה בגוף, על פי "ידי מרפא האל" מאת מאסטר שאה, אשר קבע את שיטת הריפוי כנגזרת משיטת ריפוי נישמתי "נשמה תודעה גוף".
ניתן לחפש את ידי מרפא האל באינטרנט ולקבל את המפרט המלא של התרגילים, או פשוט לעשות איך שנראה לכם, על פי התפיסה הכוללת.
הכל אפשרי. צריך רק להאמין קצת, ללמוד את הטכניקה ולתרגל. עוד ועוד.

 

אודות דניאל קרני

דניאל קרני

דניאל קרני

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר