מתכננים בת מצווה, אתם חייבים בוק | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מתכננים בת מצווה, אתם חייבים בוק

פורסם בתאריך 08/09/2015 ע"י יוני יש בקטגוריה יחסים ומשפחה | צפיות: 1256 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

 

בת מצווה היא אירוע שאי אפשר לפסוח עליו, בין אם זו מסיבה בבית או באולם ואפילו במועדון. צילומי בוק בת מצווה הם חלק בלתי נפרד ממנה. ישנם לא מעט אפשרויות ודרכים לצלם בוק בת מצווה כאשר הנפוצה ביניהם היא יציאה לחיק הטבע או למקומות מוכנים מראש ולהצטלם בהם. יש לכן יתרונות וחסרונות. חשוב להגדיר את מה שאתם רוצים ולברר אם הצלם באמת יכול לספק את זה בפועל.

יתרונות בצילומי בוק בת מצווה במקומות מוכרים

"אין חכם כבעל ניסיון" ואכן גם בצילומי בוק בת מצווה הניסיון קובע המון, ככל שהצלם צילם יותר כן יש לו יכולת גבוהה יותר להתמודד עם בעיות כגון אור, חושך, מיקומים שונים וכדומה. אחד היתרונות הבולטים אצל צלמי בוק בת מצווה הוא שישנם מקומות ונקודות קבועות לצילום. כל נקודה או מקום כזה נבדקו, נבחנו ונמדדו. התמונות שיצולמו במקומות אלו יהיו טובות יותר מאשר במקומות חדשים שהצלם אינו מכיר. אמנם צלם טוב מצלם טוב בכל מקום אך אם ישנה אפשרות לקבל מיקום שעונה על הצורך בפוזיציה, יופי ותאורה בין אם היא טבעית או מלאכותית כולם יחדיו חוברים ליצירת תמונה מושלמת.

חסרונות בצילומי בוק בת מצווה

צילום בוק בת מצווה כאמור הינו מהלך שעוברת כל בת מתבגרת, לעיתים בוק בת מצווה מקבל משמעות כבדה יותר בהרבה מאשר האירוע עצמו ולכן יש חשיבות בבחירת הצלם ומקומות הצילום. בהנחה שבחרתם צלם מקצועי ככל שיהיה, עדיין קיימת העיתיות של תוצאה עצמה כלומה התמונה המצולמת, אסביר למה הכוונה: כאשר יש בת מצווה לבת שלכם לרוב יהיו עוד בת מצוות לחברותיה מהכיתה, כלל זה קיים ואינו בר שינוי אולם כאשר בוחרים צלם מומלץ יתכן כי הוא יהיה אותו צלם של הבנות האחרות כי הוא "מומלץ" היתרן הוא שאם כולם מרוצים אז סביר להניח שגם אתם אולם התמונות יצאו אותו דבר כמו לאחרות, אין ייחודיות לבוק בת מצווה, בוק בת מצווה שצולם על חוף הים יהיה אותו דבר גם לאחרת, על מנת למנוע את הבעיה הזו יש 2 אפשרויות, הראשונה לבחור צלם אחר מה עלול ליצור סיכון של צלם פחות טוב, האפשרות השנייה היא לבחור לוקיישנים (מקומות) אחרים ושונים. אם בחרתם בראשונה מצוין, אם בחרתם באפשרות השנייה לצילום בוק בת מצווה צריך לגשת עם הצלם למיקומים החדשים ולעבור עליהם איתו על מנתץ שיתכונן, יבדוק את זוויות הצילום וכדומה.


אל תשכחו קליפ בת מצווה

את התמונות והחומר שיצרנו מיום הצילומים מומלץ להשתמש ליצירת קליפ בת מצווה מרגש. לרוב קיפ הבת מצווה מגיע לפני הברכות של ההורים והמשפחה כך נוצר המעבר הנכון ביותר בשלבי האירוע. קליפ בת מצווה הוא מזכרת נפלאה לנסיכה שלכם שתישאר שם לנצח ותמיד תהיה זמינה לצפייה.


אודות יוני יש

יוני יש

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר