פוליש לבית העסק | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פוליש לבית העסק

פורסם בתאריך 06/21/2015 ע"י עופר רוטברג בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 1005 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חברת ניקיון, פוליש, פוליש לאחר שיפוץ

פוליש לבית העסק
כל בעל עסק משקיע רבות בפרסום ובחזותו של העסק, החזות מושכת לקוחות ולפעמים תהיה הגורם המכריע בסגירת עסקה. בפתיחת עסק משקיעים כספים רבים על החזות שלו, עיצוב פנימי, ריהוט, תאורה, ריצוף ועוד כל זה כדי לפתוח את העסק בצורה הטובה שאפשר.
לאחר תקופה חלק מהדברים נשחקים יש דברים שיותר קל להחליף אבל ישנם דברים שהחלפתם עולה כסף רב, כמו רצפה. פתרון מעולה לרצפה שחוקה וחסרת ברק הוא פוליש לרצפה שמבצעת חברת ניקיון, כך אתם חוסכים את הכסף של רצפה חדשה ומקבלים רצפה מבריקה ונוצצת.
מלבד הליך הפוליש הנפוץ חברות ניקיון מרבות במגוון שיטות ניקיון היכולות לסייע לכם להפוך את המשרד לחדש. לפעמים יש צורך בניקוי חלונות אינטנסיבי או אפילו בניקיון כתמים מהתקרה או הקירות. בכל אחד מהמצבים האלו ניקיון יסודי ושיפור המראה של העסק יכול להועיל רבות וכך לגרום ללקוח להיות עסוק במה שהעסק שלכם מציע ולא בכתם המעיק על הקיר.
שיטות פוליש מובילות:
לפני שניגשים לעבודה צריך לבדוק איזה פוליש אתם צריכים, לא כל סוג פוליש מתאים לכל סוג של רצפה. ישנם סוגי פוליש עדינים יותר למרצפות מעודנות בחלקים פנימיים ומרצפות גסות יותר במקומות תעשייתיים יותר. לפני שמחליטים על סוג הפוליש שרוצים לעשות צריך לשבת ולהתייעץ עם חברת ניקיון מקצועית הפועלת עם מכשור וחומרים בעלי תו תקן. עבודה עם תכשירים ומכשור שאינו מאושר על ידי הגורמים הממשלתיים עלול לפגוע ברכושכם, בכם ובסובבים אתכם.
פוליש ווקס:
הייחוד בתהליך זה הוא שלאחר ניקוי והורדת השכבה העליונה מורחים על פניה פוליש ווקס (חומר הציפוי המקנה ברק והגנה למרצפות). כדי להשיג מראה מבריק ונקי כדאי לעבוד עם מכונת פוליש מקצועית וחדישה בעלת מברשות וסקוץ' ברייט נקיים, כל אלו צריכים להיות חלק בסיסי בכל חברת ניקיון הפועלת כיום (לא צריכים לדרוש תוספת מחיר).
פוליש קריסטל:
פוליש מסוג זה נעשה בעזרת תגובה כימית, באמצעות הליך מגנזיום גורמים להברקה של פני השטח, מחממים את המשטח באמצעות מכונה וצמר פלדה מספר פעמים. זהו סוג פוליש יותר מעודן וחברות ניקיון משתמשות בו לסוגי מרצפות יותר עדינות.
פוליש אקרילי:
פוליש אקרילי מתבדל משאר סוגי הפוליש בגלל הציפוי האקרילי שלו המקנה לו עמידות רבה מבני שריטות, שפכים של חומרים כימיים ושאר דברים העלולים לפגום ברצפה. סוג פוליש שכזה מתאים למקומות בהם עוברים הרבה אנשים כמו מקומות ציבוריים, חנויות גדולות, מחסנים, חדרי לובי וכדומה.

לסיכום ניתן לשפר את מראה החלל בצורה משמעותית אם בחורים לעשות בו פוליש לרצפה, ההליך לא יקר ונעשה על ידי חברת ניקיון חיצונית הדואגת לכך שהמקום יראה מבריק בסופו. חשוב לדעת שצריך להשתמש בחומרים ומכשור בעלי תו תקן, מקרים בהם נעשה בחומרים או מכשור לקויים עלול להיווצר נזק לרצפה ויותר גרוע מכך לאנשים בסביבה.
 

אודות עופר רוטברג

עופר רוטברג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר