חברת ניקיון לאחר שיפוץ | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חברת ניקיון לאחר שיפוץ

פורסם בתאריך 06/21/2015 ע"י עופר רוטברג בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 1142 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חברת ניקיון, פוליש, פוליש לאחר שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ
שיפצתם את הבית לא מזמן? עוברים לבית חדש שעבר שיפוץ? קודם כל אברך אתכם ואגיד מזל- טוב! אין דבר משמח יותר מהתחלות חדשות ומבית חדש או מחודש. חסכתם הרבה עד שהגעתם לרגע הזה, השקעתם זמן ומחשבה בכל מלאכת השיפוץ וסבלתם לא מעט מרעש ולכלוך. כעת כשכל התהליך הזה מאחוריכם אפשר לחשוב שניתן להישען לאחור ולנוח על זרי דפנה, אז זהו שלא!
עם סיום עבודת השיפוצים המקום נראה כאילו עברה עליו מלחמה, בכל מקום יש אבק ופסולת של עבודת בניין, והמקום כלל לא נראה ראוי למגורים. אין מה להיבהל לצורך כל זה יש חברת ניקיון, בטלפון אחד אתם פותרים לכם את כאב הראש. תוך מספר שעות מגיע צוות מיומן שיטפל בכל במהירות.
תהליך הזמנת חברת ניקיון:
כמובן שאין חברת ניקיון שיושבת בלא מעש ורק מחכה שתתקשרו בהיסטריה לאחר סיום עבודות השיפוץ ויענו לקריאה הנואשת שלכם (באותה העת). לכן על מנת למנוע המתנה מיותר רצוי לקבוע עם חברת הניקיון מראש, הרבה לפני תום העבודה. גם אם לא ידוע לכם תאריך סיום העבודה חברות ניקיון רבות יכולות לשריין לכם מקום בתקופה מסוימת ואז רק לקראת סיום התהליך תוכלו לקבוע לתאריך מדויק.
הרבה לפני תחילת העבודה חשוב לסכם חוזה מסודר בו אתם יודעים בוודאות על ההתחייבויות של אותה חברת ניקיון. לא שמדובר בחברות זדוניות שמנסות לעשות את הרווח שלהן על גבכם אך בכל זאת רצוי לעגן את כל משאלותיכם בנוגע לעבודות ניקיון על גבי חוזה החתום על ידי שני הצדדים. במקרה בו החברה לא התחייבה לכם על אחד מסוגי שירותי הניקיון בו הייתם חפצים (כמו פינוי פסולת בניין, ניקיון מרצפות בפוליש), כל תוספת כזאת תהיה כרוכה בהעלאת המחיר.
ניקיון תוך כדי השיפוץ:
לפעמים שיפוץ של בית אשר עדיין מתגוררים בו אנשים נעשה בשלבים, תחילה משפצים חדר או אזור אחד בבית ואח"כ ממשיכים לשאר החלקים. במקרה כזה ניתן גם להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון. לפני תחילת העבודה ניתן לסגור חוזה בו חברת ניקיון מתחייבת למספר מועדים בהם תגיע לביתכם ותסייע בניקיון החללים השונים אשר עברו שיפוץ ולא צריך לגעת בהם יותר.
אזהרה:
חשוב לדעת שלצערנו קיימים גם לא מעט שרלטנים בתחום. אנשים שמבטיחים לכם הרים וגבעות בעת בה צריך לבצע את העבודה או שהיא מתבצעת על הצד הרע ביותר שלה או שפשוט חברת הניקיון נעלמת כלא הייתה. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים שכאלו רצוי תחילה לפנות לחברת ניקיון שנראית לכם רצינית ובעלת ניסיון ועבודה של שנים רבות בתחום. לאחר שווידאתם שהחברה אכן פעילה שנים רבות בתחום כדאי לכם לפנות למקורות אחרים כדי להשוות מחירים והצעות. עם כל זה עבר כשורה כעת ניתן לפנות לאנשים אחרים שימליצו לכם על החברה, כאלה שנעשתה עבודה בביתם והם מרוצים ממנה.
 

אודות עופר רוטברג

עופר רוטברג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר