חברת ניקיון או מנקה? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חברת ניקיון או מנקה?

פורסם בתאריך 06/21/2015 ע"י עופר רוטברג בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 964 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חברת ניקיון, פוליש

חברת ניקיון או מנקה?
חברת ניקיון או מנקה? מה עדיף? זאת שאלה לא פשוטה ולא קלה למענה אבל ננסה במספר שלבים לעזור לכם להחליט מה יותר מתאים לכם- חברת ניקיון או מנקה. תחילה לפני שנתחיל לענות לכם על כל השאלות נפתח בכמה שאלות כלפיכם, שאלות אלו חשובות מאוד ולכן רצוי שתדעו את המענה עליהן לפני שתעברו לקרוא את שאר המאמר.
שאלות לקורא:
1. מהו סוג הנכס שברצונכם לנקות? (בית מגורים/ דירה/ משרד/ חנות וכ"ו).
2. מה אתם מצפים שינקו/ יחדשו עבורכם? (חלונות/ ניקיון כללי/ פוליש וכ"ו).
3. מהו התקציב העומד ברשותכם? (תקציב גבוה, נמוך, חד פעמי וכ"ו).
4. מהו ההסדר שאתם מעוניינים בו? (חד פעמי/ כל שבוע/ כל חודש וכ"ו).
5. עד כמה אתם מוכנים להיות גמישים? (מוכנים/ לא מוכנים לשנות את המועד שנקבע).
כעת לאחר שעניתם על מרבית השאלות ואתם יודעים פחות או יותר מה אתם דורשים מחברת ניקיון או מנקה לעתיד ניתן יהיה לאבחן בצורה טובה יותר מה מתאים לכם יותר.
סוג הנכס:
לסוג הנכס שברצונכם לנקות יש חשיבות גדולה בבחירת שירותי הניקיון המתאימים לכם. סוגי הנכס מתחלקים בשתי צורות לקטגוריות שונות, המאפיינים הקובעים הם גודל וכמות האנשים העוברים בו בכל יום. ככל שהנכס יותר גדול תזדקקו לשירותי ניקיון יותר מקצועיים עם כוח אדם גדול יותר, כך גם במקרים בהם יש כמות רבה של אנשים העוברים בכל יום בנכס יש צורך בשירותי ניקיון נרחבים יותר ותדירים יותר. כל אלו מתאימים לשירותי ניקיון של חברת ניקיון מקצועית, שתעזור להתמודד עם החלל הגדול או הלכלוך הרב שנוצר בעקבות תעבורה של אנשים. במקרה בו החלל לא כה גדול ויש מעט אנשים העוברים בנכס יספיקו שירותיה של מנקה.
סוגי שירותי ניקיון:
בתחום הניקיון קיימים סוגים רבים של שירותים אשר מקנים לכם חברות הניקיון והמנקות/ים. בין אם מדובר בניקיון חלונות בבניין גבוה או בפוליש לרצפה חשוב לדעת שלא כל דבר שתדרשו ניתן יהיה לבצע אם תבחרו בנותן השירות שלא מתאים לסוג העבודה הזאת. אם ברצונכם לבצע עבודות ניקיון נרחבות כמו ניקיון חלונות בבניין, פוליש לרצפה או כל עבודת ניקיון אחרת הדורשת ציוד מיוחד יהיה עליכם להיעזר בשירותי ניקיון של חברת ניקיון.
הסדרים והתגמשות:
היבט נוסף החשוב בבחירה של נותן שירות בתחום הניקיון הוא ההסדר בו אתם מעוניינים. אם אתם מעוניינים בשירותי ניקיון נרחבים מדי יום או מספר בודד של ימים הרי שעדיף לכם להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון. אם אתם זקוקים לעזרה בניקיון הנכס אחת לתקופה סביר להניח שלא תהיה כלל חברה שתהיה מוכנה להגיע אתכם להסדר כלשהו ותאלצו להיעזר בשירותיה של מנקה.
מקרה נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא ההתגמשות אליה אתם מוכנים. חשוב לדעת שבמקרה בו אתם עובדים מול מנקה אתם עובדים מול אדם יחיד שלעיתים ירצה לצאת לחופשים, יהיה חולה ולא יוכל להגיע על פי ההסדר שקבעתם. לעומת זאת כאשר עובדים עם חברת ניקיון אתם נעזרים בשירותיה של חברה ועובדים מול אנשים רבים כך שבמקרה בו אחד מהם לא יוכל להגיע תמיד יהיה לו מחליף.

 

אודות עופר רוטברג

עופר רוטברג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר