רכישת ציוד לתינוקות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


רכישת ציוד לתינוקות

פורסם בתאריך 05/17/2015 ע"י קונסטנטין פופקוב בקטגוריה ילדים | צפיות: 1444 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

אחת מהבין המשימות המרובות של זוגות שהביאו לעולם תינוק היא לרכוש בעבורו ציוד נוח ומתאים. משימה זו נובעת מתוך ההבנה כי תינוקות זקוקים לציוד שונה ומגוון, ממש כמו בני אדם מבוגרים. רכישת ציוד בעבורו זו החלטה משמעותית ובעלת משתנים רבים וזאת משום שיש בשוק הרבה מאוד מוצרי תינוקות ולפעוטות. עגלות ילדים, טיולון, סלקל, כסאות בטיחות לרכב, בוסטר, כסאות אוכל, מנשא, אמבטיה ועוד - אלו רק חלק קטן מבין ציוד לתינוקות.


זהו תינוקעגלת מוצר חשוב שמקל מאוד על ההורים והתינוק, חשוב לרכוש עגלה שמתאימה לכולם כאשר החשוב מכל זה לוודא כי העגלה בטיחותית, נוחה ומתאימה לתינוק וגם המחיר שלה מתאים לרוכשים. ישנו מגוון רחב של עגלות תינוק -עגלות משולבות ,חצי משולבות ועוד. ניתן להתייעץ עם מוכר העובד בחנות לתינוקות ולוודא היטב את כל הנתונים הרלוונטיים. עגלה משולבת היא עגלה המשלבת עריסה יחד עם טיולון ויש בה שני מצבים: שכיבה מלאה וישיבה מלאה .עגלה זו מתאימה לתינוקות מיום לידתם ולרוב היא נמכרת עם סלקל או אמבטיה לתינוק .המחירים משתנים בהתאם למותג ולחנות בה העגלה נמכרת. עגלה חצי משולבת מכונה גם "עגלה דו שימושית "והיא משלב מצב ישיבה ומצב שכיבה של 170 עלות .החיסרון בעגלה זו היא שאיננה מאפשרת מצב של שכיבה מלאה.


סלקל הינו מושב בטיחות שמיועד לתינוק מיום היוולדו .זהו פריט חווה וללא סלקל תקני לא ניתן לצאת מבית החולים .חשוב מאוד לוודא כי הסלקל נייד וקל וכי ידיות הנשיאה קשיחות ונעות בצורה מתאימה ונוחה .את הסלקל ניתן להניח ברכב וגם להוציאו ,כמו כן חשוב לוודא כי העגלה והרכב מכילים את התקן המתאים לחיבור הסלקל .החיבור אמור להיות פשוט ומהיר וניתן לבקש הסבר מפורט אודות תפעולו אצל המוכרים בחנויות השונות .מידת הבטיחות של הסלקל היא חשובה מאוד, יש לבדוק כי הסלקל בעל תקן אירופאי או אמריקאי וכלל רתמות בטיחות .ישנה דרך מדויקת להניח את התינוק בסלקל וחשוב להקפיד כי התינוק לא עובר את המשקל המקסימלי לשימוש בסלקל.


כסא בטיחות לרכב אמור להחליף את הסלקל לאחר שהתינוק גדל והפך לפעוט .כסא הבטיחות רחב וגדול יותר וישב בו רתמות בטיחות שמטרתן לאחוז בתינוק ולמנוע ממנו להחליק או להיפגע בעת הנסיעה ברכב .כיסא הבטיחות ,בשונה מהסלקל ,לא אמור לצאת מהרכב כלל. הוא חייב להיות מותקן עם כיוון הנסיעה וחשוב מאוד לוודא כי יש לו תו תקן לכיסאות בטיחות - ת"י 1107.


כסאות אוכל לתינוק נמכרים במגוון דגמים וצורות ,הדרך הנכונה ביותר לבחור היא לקחת עמכם את התינוק ולבדוק האם הכיסא אכן מתאים לו מבחינת נוחות ,גודל ומרחב תנועה. הדגמים המיוצרים כיום רבים ,הם שונים בגודלם ובעיצוב ולמעשה כל קונה יכול לבחור דגם ייחודי ושונה .כסאות האוכל הקטנים מתחברים ונקשרים לכסאות רגילים ,אך ניתן גם לרכוש כסא גבוה וגדול אשר עומד בפני עצמו ולא זקוק לתמיכה מרהיט נוסף.


כל את ולוודא לזכור חשוב זאת עם אך מהנה חוויה להיות יכולה לתינוקות ציודרכישת ומוצרים ציוד לרכוש מומלץ מליבכם. דאגה ויסירו ונוחות בטיחות לתינוק שיבטיחוהתנאים אכן הציוד כי היטב ולוודא וחברים מכרים עם להתייעץ אודותיהם, מעמיקה בדיקהלאחר יתאים לתינוק ויאפשר לכם, ההורים, לדאוג לו ולספק לו את התנאים הטובים ביותר.

אודות קונסטנטין פופקוב

קונסטנטין פופקוב

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר