שירותי דפוס מקוונים - מדהים כמה שזה פשוט | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שירותי דפוס מקוונים - מדהים כמה שזה פשוט

פורסם בתאריך 05/06/2015 ע"י שושי אוחנה בקטגוריה קניות ומכירות ברשת | צפיות: 2153 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דפוס, דפוס אונליין, בית דפוס בירושלים, דפוס כרטיסי ביקור, דפוס פליירים, הדפסה על ספלים

כל אחד כמעט נזקק בעבר לשירותי דפוס, אם להצטרכות אישית או עבור העסק. אף שנטען פעמים רבות כי הענף לא יתקיים בעתיד, העדות היא שלפי שעה יש ביקוש לשירותי הדפסות לא פחות מבשנים קודמות. איזה יופי אם כן, שבאפשרותנו לחיות בתקופה שבה זה ייתכן לעצב וליצור מוצר מעולה תוך דקות ובעלות לא גבוהה.

אינספור מוצרים מעולים לעסקים ולקהל הרחב

עסקי דפוס נותנים מוצרים ושרותים להם כולם נזקקים לעיתים. ביניהם נכלול הכנת הזמנות לארועים, כרטיסי ברכה באיכות גבוהה, הדפסי תמונות על בד ושלל מוצרים, כמו חולצה, ספלים, לוחות שנה מדהימים ועוד אינספור שירותים ומוצרים מפתיעים.

לעסקים תוכלו למצוא שרותים יום-יומיים, לדוגמה הכנת כרטיסי ביקור וגלויות, לרבות עיצוב כרטיס ביקור אונליין, נייר מכתבים ומסמכים בהתאמה אישית, כמו פנקסי נייר כימי, חותמות ומזכרים. לצידם, נלווים מוצרים לקד''מ כולל פוסטרים, פולדרים וסטיקרים, מודעות ופרוספקטים ועוד מגוון מוצרים מעניינים, אשר מקנים לחברה או לעסק דימוי רב-רושם ומפרסמים מידע שימושי וחשוב ללקוחות בהוצאה כספית סבירה.

היום מעדיפים שרות מקוון – פעם, שליחת מוצר לדפוס טיפוסי נתפסה כתהליך מסובך ומעייף, שאילץ את הלקוח לעבור אי אילו פרוצדורות, לרבות הכנה ע''י מעצב לדפוס, הכנת שבלונה, ביצוע שינויים טרם ההדפסה, שאף היא רק לעתים היתה נראית ממש איך שתוכנן. בהווה, ההתקדמות הטכנולוגית נותנת לקהל הרחב לעצב עצמאית את המוצר המבוקש בצ'יק, ואין זה משנה אם המקום המתאים לנו הוא בית דפוס בירושלים, עדיין נוכל לעצב את המוצר ולהזמין אותו אפילו מביתנו בתל-אביב או בבאר-שבע.

כעת אפשר למצוא כמה בתי-דפוס המספקים אפשרות לבעלי מחשב המחובר לWifi לבחור ולעצב את הפריט הרצוי מהספה. עיצוב הפריטים נבחר מבין מבחר עיצובים מוכנים בהתאמה עצמית, או בעיצוב עצמי מקוון מוחלט, עם כלי ציור והעלאת גרפיקה מהמחשב שבבית.

וודאי שהאופציה של שכירת מעצב לתכנון עדיין אפשרית, רק הפעם, המחשב תורם לעובדים אלה. עיצוב במחשב, הדפסות בשלל צבעים, הדפסה על נייר בטקסטורה, צבעים ובעוביים לבחירה, שיטות חיתוך, חירור וסוגי גימורים – היום הכל ניתן לביצוע.

הדפוס הוא ענף מסורתי, אך תחום שממשיך להשתבח גם בימינו – בדרכי ייצור, במכלול האפשרויות ובאכותו – ובית דפוס שחפץ למכור את המוצר האיכותי ביותר, שומה עליו להקפיד על עדכניות.

 

תרצו לקרוא על נושאים נוספים? על טיפולים אסתטיים כגון הרמת פנים בחוטים, על שירותים לבית ולעסקים, או לקבל כל מיני עצות בשלל עניינים? המשיכו לקרוא את המאמרים שלי.

אודות שושי אוחנה

שושי אוחנה

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר