המסת שומן Cryolipolysis | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


המסת שומן Cryolipolysis

פורסם בתאריך 01/14/2015 ע"י ניקול פרפר בקטגוריה דיאטה והרזיה | צפיות: 1224 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: המסת שומן, שאיבת שומן, שאיבת שומן ללא ניתוח, המסת שומן Cryolipolysis, המסת שומן בקור

ע"פ מחקר חדש- טיפול המסת שומן בקור עשוי להשפיע לטובה על מראה העור- מרקם, רפיון וצלוליטיס.
צלוליט נחשב לאחד מהגביעים הקדושים של הרפואה האסתטית .שיטות שונות לטשטוש והעלמת צלוליט צצות חדשים לבקרים במהלך העשור האחרון חלקן מוצלחות וחלקן פחות. רוב הטיפולים היעילים הנוכחיים לצלוליטיס מתמקדות באזוריי הצלוליטיס בפועל, אבל מקבץ הולך וגדל של ראיות מצביע על כך שכ -30% מהחולים שטופלו בשיטתcryolipolysis -המסת שומן בקור בפלזנטון, קליפורניה, הראו גם שיפור משמעותי במרקם העור, רפיון וצלוליטיס.
העדות הראשונה לתופעה-של הידוק העור בעקבות טיפול בקור, פורסמה במכתב לעורך מגזין לכירורגיה אסתטית ביוני 2014. מאמר זה דיווח על שני מטופלים שהראו שיפור במראה העור בעקבות טיפול המסת שומן בטכנולוגיית cryolipolysis. בסך הכל, ישנם כבר עשרות אלפי מטופלים שעברו טיפול בטכנולוגיית קירור במטרה להיפטר ממצבורי שומן ועד כה רפיון עור מעולם לא התגבר בעקבות הטיפול, גם לאחר הפחתת נפח שומן משמעותי.
בניית הראיות
ועכשיו, מחקר שעומד להתפרסם בקרוב על 40 מטופלים שעברו טיפול אחד להמסת שומן בקור באזור רוחב הירך מגבה את שני המטופלים, דו"ח ראשוני וכן עדויות מהשטח. במחקר זה, היה ירידה ממוצעת של שכבת שומן של 2.6 מ"מ 16 שבועות לאחר הטיפול השימוש בטכנולוגיית המסת שומן בקור דוקא, הייתה משמעותית מבחינה סטטיסטית בהשוואה לקבוצת ביקורת (p = 7.8E-8). לא היה מתאם בין גיל המטופל לשיפור-כך ע"פ המחקר. שיפור קל עד בינוני נראה במרקם העור, רפיון, וצלוליטיס, השיפור הגדול ביותר שנראה היה במרקם העור.
הממצאים אמורים להופיע בגיליון נובמבר 2014 של כתב העת לכירורגיה דרמטולוגית. בעוד יש צורך במחקרים פרוספקטיביים לכמת שינויים בעור בעקבות טיפול -cryolipolysis התוצאות הראשוניות מבטיחות, והשפעות אלה עשויות להיות מחוזקות על ידי עיסוי פוסט טיפול.cryolipolysis
איך בדיוק cryolipolysis גורם להידוק העור לא מובן לחלוטין, אבל קיימות מספר תאוריות המנסות להסביר את התופעה. זה יכול לקרות כתוצאה של עיבוי עורי, כתוצאה מהטיפול מראה העור משתפר כי התעבה. השינוי הבא במוצקות העור בעקבות cryolipolysis יכול להתרחש גם כתוצאה של גירויי העור לייצור קולגן, היווצרות אלסטין חדש, סיסטיק, או דחיסת רקמה. ניתוח היסטולוגיה ממחקרים קודמים הראה כי האפידרמיס, הדרמיס, ורקמת השריר הבסיסית לא נפגעו באתרי טיפול. cryolipolysis ניתוחים אלה הראו גם כי עם ההסרה הבררנית של תאי השומן ע"י טכנולוגיית קירור, שכבת העור התעבתה בבדיקה שלאחר 90 ימים מהטיפול.
פרטי המחקר
במחקר החדש, 11 משתתפים עברו הערכה חיצונית וכן הערכה עצמית על מראה העור שלהם לאחר הטיפול. 86% מהחולים דיווחו על הפחתה חזותית, 86% היו מרוצים מתוצאות שלהם, ו -89% היינו ממליצים על cryolipolysis לחבר. נתונים כמותיים ראשוניים על שינויים בעור הבאים בעקבות cryolipolysis הראו קשר חיובי בין החוקר ובין והערכות המטופל, עם כי הערכותיו של המטופל באופן עקבי היו חיוביות יותר.
עיסוי פוסט טיפול-cryolipolysis- עשוי לשפר את התוצאות. במחקר נפרד, מדידות אולטרסאונד הראו הפחתה של שכבה גדולה יותר של שומן כאשר התבצע עיסוי לעומת מקרים בהם לא התבצע עיסוי בהבדלים של עד 68% לטובת תוספת העיסוי. בנוסף, היסטולוגיה לא מראה ראיות של נמק או סיסטיק, כך ע"פ המחקר.
כמה שאלות נותרו בנושא הידוק העור כתוצאה מטיפול המסת שומן בקור. נצפו מטופלים עם רפיון עור, ללא קשר לגיל, ולא נראה שיש השפעה למיקום האזור הטופל. אבל עדיין לא יודעים בדיוק כמה צפויים התוצאות של הידוק העור ו/או איך גורמים אחרים כגון מצב העור, מספר מחזורי טיפול cryolipolysis ומשך הזמן אחרי הטיפול עשוי להשפיע על האפקט של הידוק העור.
- See more at: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=iw&prev=search&rurl=translate.google.co.il&sl=en&u=http://www.plasticsurgerypractice.com/2014/10/twofer-alert-making-case-skin-tightening-cryolipolysis/&usg=ALkJrhi4iezPGKEPmWzDQmvBIvwswhxG3w#sthash.1zOhy5qv.dpuf
 

אודות ניקול פרפר

http://www.proskin.co.il/

ניקול פרפר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר