שירותי אחסנה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שירותי אחסנה

פורסם בתאריך 10/31/2014 ע"י פלד אביבים בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 996 | התחבר לדירוג המאמר

השכרת מחסן מאפשרת לכם בכל עת לשכור מחסן קטן או גדול לתקופה קצרה או ארוכה. האפשרות לארוז את הציוד ולשמור עליו לאורך זמן מאפשר לכם ליהנות מהציוד לאורך שנים מבלי הצורך להפטר ממנו בשל אילוצים שונים כגון מקום עבודה בחו"ל, שיפוץ הבית או כל סיבה אחרת. שירותי אחסנה מתאימים גם לעסקים שזקוקים לשטח אחסון זמני ולא מעוניינים להשקיע על מחסנים חדשים במקום העסק.

ישנן חברות רבות המצעיות שירותי אחסון ציוד. באם מדובר בתכולת דירה או אחסון ציוד של העסק אחר חשוב לברר כי מעבר למכולה נקייה או למחסן נקי, ישנם פרמטרים נוספים שישפיעו היכן כדאי לכם לאחסן את הציוד שלכם, להלן מדריך שיעזור לכם לבחור את המקום האידיאלי לאחסון תכולה.

לאיזו תקופה מאחסנים?
האם אתם זקוקים לשירות אסחון לתקופה קצרה או ארוכה? האם יש לכם צורך מעת לעת להגיע למחסן להוציא סחורה או להכניס אחרת או שהנכם זקוקים לאחסון לזמן ארוך מבלי להגיע למחסן? כל אחד מהפרמטרים ישפיעו על מיקום המחסן או המכולה וכמובן על המחיר. האם יש צורך ליידע מראש שאתם מגיעים או לא. חשוב לברר את כל הפרטים מראש.

מיקום המחסן
ישנן מחסנים הממוקמים במרכז הארץ וישנם המרוחקים מאזור המרכז. האם חשוב לכם שהמחסן יהיה קרוב למקום מגוריכם, למשל, במידה ויש לכם צורך להגיע אל המחסן אחת לתקופה חשוב לוודא שהמחסן זמין וקרוב אליכם. במידה והאחסון הוא לתקופה ארוכה, למשל נסיעה לשליחות בחו"ל, אין זה משנה היכן המחסן נמצא.

במידה ומדובר בציוד עבודה ויש לכם מקום בחצר הבית או בחצר העסק ניתן לשקול על אפשרות של מבניים ניידים למכירה או להשכרה ובכך תוכלו למקם אותו בחצר הבית.

גודל המחסן
הגדירו מראש מהם הצרכים שלכם ובהתאם לזאת בחרו את גודל המחסן. אין טעם לשלם על מחסן גדול כאשר יש לכם מעט ציוד ולשלם מחיר יקר או לבחור מחסן קטן שכל הציוד דחוס.

סידורי אבטחה
אחרי הכול מדובר בציוד או ברהוט שלכם, וחשוב לדעת שהוא מוגן, בדקו מהם הסדרי האבטחה במקום ועד כמה ציוד שלכם באמת מוגן, בררו האם יש מצלמות במקום, האם החברה מקפידה על על סידורי האבטחה במקום, האם החברה מאבטחת את המקום ואת הציוד במקום.

סידורי המקום
מעבר לאבטחת המקום חשוב לבדוק גם מהם הסדרי התחזוקה במקום מבחינת ניקיון, הדברה, אוורור המקום, תחזוקה כללית.

רק לאחר שביררתם את כל הפרטים והתאמתם את המחסן או המכולה לצרכים שלכם תוכלו לבחור היכן לאחסן את הציוד או רהוט הבית בראש שקט.

לסיום באם מדובר באחסון תכולת הבית לתקופה ארוכה חשוב לבדוק מספר נושאים כגון: אריזת הציוד על מנת שישמר לאורך התקופה.

 

אודות פלד אביבים

נט מדיה קידום אתרים ובניית אתרים, הינה חברה המובילה בתחומה. אנו בעלי ניסיון רב בבניית אתרים איכותיים, בניית אתרי וורדפרס, בניית חנות וירטואלית, דפי נחיתה, קידום אורגני, קידום ממומן, קידום ביוטיוב ועוד. הצטרף לעוד לקוחות רבים הנהנים מקידום האתר ומחשיפה של לקוחות חדשים בכל יום.

פלד אביבים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר