כך קונים היום דירות: דירות פאר מוזלות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כך קונים היום דירות: דירות פאר מוזלות

פורסם בתאריך 07/29/2014 ע"י eldad m בקטגוריה נדל"ן ובניה | צפיות: 1484 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: סופרין, קבוצת סופרין,

כך קונים היום דירות: דירות פאר מוזלות


באמצע שנות השמונים פותחה בארץ על ידי קלמן סופרין שיטה ייחודית לבניית דירות בהן היזם הוא הצרכן הסופי של הדירות ואותו הגוף המזמין אלת שירותי הבנייה, מפקח עליהם ומלווה את התהליך כולו עד לסיומו. בשנים האחרונות שיטה זו הופכת ליותר ויותר נפוצה ומכונה שיטת קבוצות הרכישה. במסגרת שיטה זו היזם הוא זה האחראי על איתור קבוצת הרוכשים, שיווק הפרויקט והשגת המימון הראוי מהבנק.


נוכח ועל אף מחירי הנדל"ן המאמירים משנה לשנה והופכים את חלום רכישת הדירה לבלתי אפשרי, קבוצת סופרין מעוררת הדים ומחוללת שינויים מהפכניים פעם אחר פעם. הפרויקט הקרוב, פרויקט של בנייני מגורים ומשרדים שיוצב בדרך נמיר, הינו עוד אחד מהפרויקטים המרהיבים הנבנים תחת ידיה של קבוצת סופרין במחירים שלא ייאמנו.


לקנות דירה ולא להתפשר על דירה שכורה


העומד בראש שיטה זו הוא קלמן סופרין, המאמין כי בעלי מקצועות חופשיים צריכים ויכולים לרכוש דירה ולא רק לשכור דירה למשך שנים ארוכות. קבוצות הרכישה מאפשרות לרבים ליהנות מחוויית מגורים שאין שנייה לה. לאחר שפרש מניהול בסר והתמסר לכישרונו הייחודי לבנייה וניהול, מוכיח קלמן סופרין כי רכישת דירות פאר במחירים מוזלים איננה רק גימיק תקשורתי או חלום בלתי מושג עבור זוגות צעירים. צורת הניהול הייחודית של סופרין היא זו המאפשרת את תכנון השטחים הקיימים תוך ניצול מקסימלי של השטח הקיים.


דירות הפאר המוזלות הנמכרות לזוגות צעירים ומשפחות בתחילת דרכן נבנות כחלק מקונספט מקובל ופופולארי של שילוב מגורים ועסקים באותו מגדל המגורים. המגדלים הנבנים על ידי סופרין מיועדים להוות מרכזי חיים שוקקים תודות לעסקים הנפתחים בהם, למשרדים הממוקמים מעליהם ולחיי השגרה בדירות הפאר הנבנות במחירים נוחים. לפי סופרין, שני הגורמים מפרים אחד את השני.


מחירים נוחים – לא בשמיים


סופרין מסביר את המחירים הנוחים בהכשרה שקיבל בתקופות הדיור הזול בארץ. בתקופות אלו למד כיצד לייעל תהליכים ולבנות לפי מגמות תכנון חסכוניות. יעילות זו נרכשה על ידי סופרין ומיושמת גם היום, בעידן בו כל דירה נבנית במגמה בזבזנית ונמכרת במחירים דומים. במסגרת האידיאולוגיה מאפשר סופרין ללקוחותיו לבחור באם הם מעוניינים בהקמת בריכה או חדר כושר וכיו"ב.

אודות eldad m

eldad m

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר