שדרוג מחשבים בהתאמה אישית לכל לקוח | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שדרוג מחשבים בהתאמה אישית לכל לקוח

פורסם בתאריך 06/18/2014 ע"י מיכל זיסמן בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 684 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טכנאי מחשבים בחיפה, טכנאי מחשבים בקרית חיים

לא תמיד צריך לקנות מחשב חדש. לפעמים, מספיק ללכת אל טכנאי מחשבים שיכול לשדרג את המחשב הישן. כמובן, יש מקרים בהם המחשב ישן מדי ועלויות השדרוג גבוהות מדי, ולכן רכישת מחשב חדש היא עדיפה. אבל, כאשר המחשב בן שנים ספורות, השדרוג יכול להיות הפתרון הנכון.
שדרוג מחשב, נייח או נייד, צריך להיעשות קודם כל על ידי טכנאי מחשבים מקצועי. טכנאי מקצועי יודע לא רק איך לבצע את העבודה הטכנית בצורה הנכונה ומבלי ליצור נזק למחשב, הוא גם יכול לומר לכל לקוח שמגיע אליו אילו שדרוגים הם הנכונים עבורו.
בחירת השדרוגים הנכונים
על מנת ששדרוג המחשב יהיה בצורה הנכונה והמותאמת עבור כל לקוח, טכנאי מחשבים בחיפה צריך מה השימוש שהלקוח עושה במחשב שלו, או אילו שימושים צפויים להיות בקרוב. ניקח לדוגמא אדם צעיר שעד היום השתמש במחשב שלו בעיקר לצורכי שימוש באינטרנט. אם בקרוב הוא יתחיל לימודי גרפיקה או אנימציה תלת מימד, השימוש במחשב שלו יהיה הרבה יותר "כבד". על כן, כדאי לו ללכת אל טכנאי מחשבים מקצועי שיוכל לומר לו האם המחשב יוכל לשמש אותו היטב כפי שהוא כעת. ואם לא, אילו דברים כדאי להחליף כדי לקבל את השימוש הטוב ביותר. כמי שעומד לעבוד עם קבצים גדולים מאוד, אחד הדברים שיהיה עליו לשדרג הוא כרטיס הזיכרון ואולי גם את כרטיס המסך כדי שיציג את קבצי הגרפיקה/תלת מימד בצורה טובה יותר.
אם כן, הלקוח צריך לומר לטכנאי את השימוש שהוא עושה במחשב כעת או רוצה וצריך לעשות בקרוב, והטכנאי ימליץ בהתאם ויוכל גם לבצע את העבודה.
שדרוגים נפוצים
טכנאי מחשבים בקרית חיים והסביבה יכול לעשות שינויים רבים למחשב של כל אחד מהלקוחות שלו בהתאם לצרכים שלהם.
בשל התפתחות הטכנולוגיה, השדרוגים הנפוצים הם בעיקר הרחבת שטח האחסון של המחשב והרחבת הזיכרון (שקשור למהירות הפעולה של המחשב).
שדרוג נפוץ נוסף הוא זה של כרטיס המסך, בעיקר בקרב כל מי שעוסק בגרפיקה ותלת מימד, כדי שהתצוגה על המסך תהיה ברזולוציה הרבה יותר גבוהה.
לסיכום, כל אחד יכול לשדרג את המחשב שיש ברשותו. בעצתו של טכנאי מחשבים מקצועי אפשר לדעת קודם כל האם זה יהיה משתלם, או שאולי עדיף לקנות מחשב חדש. וכמובן, במידה וזה משתלם, הטכנאי יוכל לייעץ על שדרוגים מתאימים והרחבות מתאימות ולבצע את העבודה.
 

אודות מיכל זיסמן

מיכל זיסמן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר