אטרקציות לארגון יום כיף | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אטרקציות לארגון יום כיף

פורסם בתאריך 05/20/2014 ע"י קובי סלע בקטגוריה כללי | צפיות: 1230 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: יום כיף, יום גיבוש, ערב חברה, ארגון ימי גיבוש, טיולים, בניית צוות, סדנאות לעובדים, ימי כיף, סיורים, סדנאות שטח, אטרקציות ליום כיף

 

 

 

 

 

 

כל סדנה יכולה להתבצע כפעילות חוץ. ישנן פעילויות שונות, המשתנות בדרגת האקטיביות שלהם: לפי רצון ויכולת הקבוצה. אם מדובר בסיור, הרי שניתן לבחור יעד שיוכל להתאים למיטבי לכת או לחילופין לקבוצה עם צרכים מיוחדים יותר. פעילויות אקטיביות נוספות הן רכיבה על סוסים, טיולי אופניים, סיורי ג׳יפים ועוד. 
לפעילויות ניתן להוסיף פן תחרותי בעזרת כתב חידה וניווט, או לבחור בסדנת ODT, דהיינו פעילות שטח לבניית צוות. סדנה זו בעלת ערך מוסף- לא רק כיף טהור אלא גם תוצאות מחוללות שינוי בעבודת הצוות.

המטרה הנכספת בימי כיף היא הגיבוש בין העובדים. סדנאות רבות חותרות לכך, וכל שעליכם הוא לבחור ביום גיבוש  שיתאים ככפפה לקבוצה שלכם. כך תוכלו להפיק את המירב מהיום:
התרעננות, עידוד,חיבור וגם ערך מוסף לא יזיק. 

המשוב החיובי יהיה הדדי: העובדים ירגישו שמשקיעים בהם, יפתחו קשרים בינאישיים, יקבלו מידע נחוץ להמשך עבודתם ביעילות, וכך גם תפוקתם והנאתם במקום העבודה יגברו. עובד מרוצה הוא עובד מבטיח.

 

 

 

 

 

 

 


 


המלצה אחרונה: אם שלל האטרקציות מבלבלות אתכם, ואתם צריכים עזרה בארגון - פנו למשרדי המפיקים אשר בקיאים בהתאמת הלו״ז והתכנים לקבוצות, ובלהפוך קבוצות הטרוגניות להומוגניות. 

יום כיף
נעים ומהנה שיהיה!


 

האם מדובר באירוע בוקר או ערב? לוח הזמנים הוא שיקבע את האטרקציות הנבחרות. 
מגוון של טיולים יכולים להתבצע גם לעת ערב, ואפילו יכולים להפיח אווירה קצת אחרת לערב החברה: סיורי שקיעה בחופים למיניהם, טיולים היסטוריים בערים או אתרים מעניינים, טיול לאור ירח ועוד.
תפריט הארוחה המלווה יהיה בהתאם - פינוקי בוקר, ארוחת צהריים עם טעימות בירה או יין, סדנת שוקולד שתפתח את התיאבון (כן, שוקולד מעורר תיאבון!) לקראת ארוחת הערב. 

 

כיצד לתכנן יום כיף שיזכה להצלחה בקרב העובדים והמעבידים?
כיום קיימות בשוק אטרקציות רבות שניתן לשלב ביום כיף לעובדים, המפתח הוא לבחור בפעילות המתאימה ביותר הן לקהל והן למטרה שלשמה נערך יום הכיף. בנוסף כדאי לבנות את סדר היום בצורה זורמת ובהתאם לצרכים, ולבסוף - למלא את הצורך הבסיסי ביותר - מזון טוב.

אודות קובי סלע

קובי סלע

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר