בעלי מקצוע-אינסטלטור. | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בעלי מקצוע-אינסטלטור.

פורסם בתאריך 08/10/2009 ע"י גוד רייטינג בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 470 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אינסטלאטור, אינסטלאטורים, אינסטלטור, אינסטלטורים

כל מי שמתגורר בבית יודע כי בית הוא מקום מועד לפורענות ולתקלות. שום תקלה בבית אינה נעימה, אך תקלות מסוימות נעימות פחות מאחרות. תקלות הדורשות תיקון של אינסטלטור הן ללא ספק, מן התקלות הפחות נעימות שאנו מועדים להן. במאמר זה נספק מידע בסיסי על תקלות אינסטלציה.

 

יש לי הצפה-מה עליי לעשות?

קרה לך שחזרת הביתה ומצאת את כל חדר השירותים מוצף במים? האם פתחת את הברז והכיור נמלא במים שלא מתנקזים? רגע לפני שתתחיל לחפש אינסטלטור, יש דבר חשוב שעליך לעשות לפני הכל והוא: לסגור את הברז הראשי (השיבר). ייתכן שיקח זמן עד שיגיע אינסטלטור וחבל על כל טיפה של מים. לאחר מכן, תוכל לפתוח את הסיפון שמתחת לברז ולנקות אותו - יש סבירות גבוהה שהבעיה תיפתר גם בלי אינסטלטור. תוכל גם לנסות ולהשתמש בפומפה - המתקן המיושן הזה ישחרר לעיתים את הסתימה, גם אם באופן זמני. במידה ומדובר בדוד לא תקין, לא מומלץ לנסות ולתקן לבד. כל שילוב של מים וחשמל הוא לא שילוב מוצלח, בעיקר כשלא מבינים בזה. במקרה כזה, יש לקרוא לאיש מקצוע מוסמך.

אם לא ניחנת בכישורים טכניים בסיסיים, תוכל לבקש ממכריך המלצה על אינסטלטור טוב. המלצה מפה לאוזן הינה השיטה הטובה ביותר, שכן גם אתה לא תמליץ על מישהו אם לא תהיה מרוצה ממנו.. הדרך השנייה המומלצת הינה חיפוש המלצות אחר אינסטלטור באינטרנט, שכן זהו כלי החיפוש הגדול ביותר, אשר בעזרתו תוכל גם לקבל דירוג והמלצות מגולשים.

מצאתי אינסטלטור, מה עכשיו?

במידה ומצאת אינסטלטור פוטנציאלי, עליך לערוך עימו שיחה טלפונית בטרם יגיע ולא לחסוך בפרטים לגבי הבעיה. ככל שתהיה יותר ספציפי, כך תחסוך מעצמך מצב שבו תהיה מופתע אחר-כך מהמחיר. יש להסביר לו מה בדיוק הבעיה ולבקש הערכת מחיר. אם דיברת עם אינסטלטור שסרב להקשיב להסבר שלך בטענה שקודם הוא יגיע לבדוק, קח בחשבון שייתכן ויתגלו "תקלות" אחרות בנוסף לזאת שכבר קיימת. במידה והבעיה סובלת דיחוי עד לשעות עבודה רגילות, רצוי לסגור את הברז הראשי ולהמתין בסבלנות. הזמנת אינסטלטור בשעות לא שיגרתיות (לילה, סופ"ש), תעלה לך הרבה יותר.

לסיכומו של עניין-
הזמנת אינסטלטור היא עדיין הפיתרון הטוב ביותר לתיקון תקלות צנרת לא רצויות. גם אם אתה מאוד נהנה לתקן דברים לבד, אינסטלטור מקצועי הוא עדיין הפתרון המומלץ לצורך תיקון הבעיה, כדי שהיא לא תחזור...
 

אודות גוד רייטינג

לוח גוד רייטינג- עושים את הפרסום בשבילך- לוחות, פרסום עסקים, חדשות, תוכן http://www.aaaa.co.il

גוד רייטינג

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר