מקומות בילוי ופנאי בפרדס חנה - אורן קובי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מקומות בילוי ופנאי בפרדס חנה - אורן קובי

פורסם בתאריך 02/25/2014 ע"י אורן קובי בקטגוריה נדל"ן ובניה | צפיות: 984 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קרקע חקלאית בכרכור, קרקע חקלאית בפרדס חנה, קרקע חקלאית להשקעה, השקעה בקרקע חקלאית, קרקע חקלאית, קרקע חקלאית בחולון, אטרקציות בפרדס חנה כרכור, מקומות בילוי פרדס חנה כרכור, א.ר. לוגיסטיק נדל"ן, א.ר. לוגיסטיק נדלן, א.ר. לוג'יסטיק נדלן, א.ר. לוג'יסטיק נד

אזור פרדס חנה כרכור הפך בשנים האחרונות למבוקש מאוד בקרב האנשים המחפשים איכות חיים. כמעט כל קרקע חקלאית בפרדס חנה מיועדת להפוך בשנים הבאות לפרויקט מגורים יוקרתי, וכך גם כל קרקע חקלאית בכרכור. הביקוש האדיר למגורים באזור, ומעברם של כל-כך הרבה תושבים חדשים, יצר צורך בתשתיות רבות, בחנויות למצרכים, וכמובן – במקומות בילוי אטרקטיביים.

לקרוא ולשמור – מקומות הבילוי הנבחרים בשבילכם:

הראגה – מועדון הופעות ומרכז לאמנים מקומיים בפרדס חנה, שמציע מגוון רחב ביותר של הופעות, הפעלות, פעילויות וסדנאות. אמנים בכל סדר גודל מופיעים במקום, במקביל למסיבות נחשבות ולפעילויות אומנותיות מכל סוג.

פוטש – לחובבי האלכוהול, בר זה בפרדס חנה מציע מקום טוב לטעום בו ממבחר סוגי הוויסקי המרשים, ומלמעלה מעשרה סוגי בירה. מקום זה נפתח מחדש בעקבות תנופת הבנייה באזור, ובין היתר רכישות רבות של קרקע חקלאית בפרדס חנה וכרכור.

הבלו באס – בילוי טוב כולל בתוכו גם אוכל. החומוסיה המפורסמת והנחשקת ביותר באזור, מקום מפגש של המי ומי בסצנה המקומית, ומקור טוב לשמוע על מסיבות ובילויים בפרדס חנה והסביבה.
אוכלים עוד משהו קטן, ומפנקים את הילדים

לכל התושבים החדשים של פרדס חנה כרכור, יש אופציה ליהנות ממסעדה טבעונית שנמצאת באזור בשם "באבא טלי". רוב התפריט במסעדה טבעוני.

הדרישה של קרקע חקלאית בכרכור ובפרדס חנה נובעת בעיקר ממשפחות צעירות, ומכאן שיש דרישה גם לאטרקציות לילדים. לכן האטרקציה האחרונה שנציע באזור פרדס חנה כרכור, מיועדת לקטנטנים.

"קנגורו בתנועה" – מרכז לילדים שמרכז בתוכו אטרקציות רבות, חוגים וסדנאות, שמתאימים לילדים בכל גיל. המתחם מציע חוגים גם לילדים גדולים יותר, ואף למבוגרים. אם אתם מתכננים לעבור לגור באזור פרדס חנה כרכור, מומלץ שתזכרו את השם הזה.

לעתים, כאשר שומעים את השם "פרדס חנה כרכור", עולה תהיה אם המקום מפותח מספיק בכל הנוגע לתרבות ופנאי. אין ספק כי בשנים האחרונות עבר כל האזור מתיחת פנים, והקרקעות החקלאיות הנמכרות בו מעידות על כך. ישנן עוד אטרקציות רבות שהאזור מציע, כולל טיולים בטבע, עם גיחה לבורות מים ומעיינות בסביבה.

הכותב הוא אורן קובי – מנכ"ל אדמה א.ר. לוגיסטיק נדל"ן המשווקת קרקע חקלאית בפרדס חנה,קרקע חקלאית בכרכור.

השקעה בקרקע חקלאית - צרו קשר:

רחוב ברקוביץ 4,

מגדל המוזיאון ק-16, תל אביב

טלפון: 03-6218700

פקס: 03-6218701

אודות אורן קובי

אורן קובי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר